Helal süt emmiş bir erkek olmalı veya iradesine sahip çıkan birisi.
Acaba utandırdım mı diye düşündüğüm erkektir. Yanlış bir bakış mı attım falan diyorum kendime.
Sarılsın bence karşıdan gelirken.
Kuşkusuz ayak fetişisti olan erkektir.
Ulan halimiz vaktimiz ve tipimiz fazlasıyla yerinde de, ayıp olmasın yanlış anlaşılmasın diye göz kaçırıp kafayı en kör noktalara anlık değiştirmemiz sorun olmuş.

insanı siken yaranır diye boşa demiyorlar.
Yere bakayım yürek yakayım derdindedir.
Baksa suç, bakmasa suç. Şu kadınların derdini anlayabilen var mı?
büyü müyü yapıyo olabilir diye düşündüğüm erkektir. bağlama büyüsü mü okuyo napıyo allahın kekosu.
ya eşcinlerdir. ya çok sadıktır sevdiğine. yada çok dindardır. ortası yoktur devam.
Hacı hoca olabilir.
Muhafazakardır.
Naif, has delikanlı bir erkektir. Erkek demek yetmez adam dır. Her erkek ne yazık ki adam olamıyor.
görsel
tacizci damgası yemekten korkuyordur. sonuçta bu şekilde kaç tane erkek iftiraya uğrayıp, haklı olduğu halde suçlu durumuna düşmüştür, kanun ve tanrı bilir.
Nazar değmesinden korkuyordur.
Henüz vajina görmemiş bakir erkektir. 30una kadar bakir kalır genelde böyleleri.
Demek ki güzelliģin karşı konulamaz bir gücü vardır.

insanı ezer, mağlup eder.

Tabi bunu bizim memlekette pek göremezsiniz ama var böyle erkekler yok değil.
Kızların " Ne kadar namuslu ve önüne bakan erkek" demeyip, çokta umurum da hıh diyeceği erkektir.
Kızın abisi veya sevgilisi tarafından dayak yeme ihtimalini düşünen erkektir.
Yemin ile benim o..

Bi çaktırmadan bakıyorum ama..
adamın dibidir. olması gerekendir.

aslında ilk adımı atma özgürlüğü kadınlarda olmalı.

erkeklerin baskın ve rahatsız edici ilk adımlarından kurtulunmalıdır.

kurtulunmak?
muhtemelen bakirdir. kız yanından geçince, parfüm kokusunu alır almaz ayakta boşalır.
eğmezsen sapık damgası yiyorsun. bence öne eğmek daha güvenli. belasını başkasından bulsun gerek yok aksiyona.
Yerden yansımasına bakıyor olabilir.
Edepli de olabilir. Hangisi bilemedim.
içinde olduğum erkek türü. hiç bakmam. baktığım için triplere girmelerine tahammül edemiyorum.