bugün

efendi erkekliğin kitabını yazmış ve hatta satıp parasını tek başına yiyen erkektir.*
Kalkanları indiriyordur.
bu benim. nedenini bilmiyorum.
erkek değildir.

Edit: arkadaşlar hiç mi acımanız yok?

Edit 2: sizi terk ediyorum.
kaldı mı ki öyle erkek yahu?
var mıdır yani?
kandırmayalım birbirimizi, geçti o devir.
doğrusu karşıdan kız gelirken kız sokağı dönene kadar öküz gibi kalçalarına, bacaklarına bakmak var.
eskiden dervişler yürürken kafalarını kaldırmazmış sokakta, göz herhangi bir harama rastlar da günaha girerim diye.

derviş ruhlu insandır.
benimdir. birde önümde bayan varken rahatsız olmasın diye hızlı adımlarla önüne geçerim. bu ülkeyi bu halde getirenlere göz yumanlara yazıklar olsun. dışardaki bayanlara kötü davranmayı laf atmayı taciz etmeyi düşünen andavallar, kendi ananıza bacınıza yapılınca delikanlı kesilirsiniz ama milletin karısı kızı size helal değil mi? bir gün birinizin iki kaşı arasına domdom kurşunu bırakacam haberiniz olsun.
Sanırım benim. Ama bazı kızlara. Bakmaya kıyamadıklarıma ve çekindiklerime. Bana bak bana bak dercesine giyinene bakmayanı siksinler.
Götü kalkmasin diye genelde kafanızı öne doğru egeriz veya çirkin kiza odaklanır gozlerimiz.
Adam Gibi adamdır, Her gece Pederinin parasıyla Bardan Bara Koşup Yaşama Amacı Sadece sevişmek olan Ar namus bilmez adamlar Bu tip adamların elini öpüp başına koyar. Marifet sanıyorsunuz Kıyafet gibi sevgili değiştirmeyi Herkes Kendi bildiği yolda ilerler.Herkes Doğru bildiği,Öğretildiği şekilde yaşar!
sapık zihniyetler yüzünden karşıdan geleni rahatsız etmemeye dikkat etmiş erkektir. ama bu benim.
Bu benim valla, nedenini bilmiyorum, iyi ki de yapıyorum.
(bkz: katip müştak efendi)
Böyle bir erkege resmen aşık olabilirim
bayiliyorum edepli, utangac erkeklere.
Benimde yaptıklarım arasındadır.
Bazı içine "hayvan" kaçmış insanımsılar yüzünden yapmak zorunda hissettiğimdir. Onlarda insan ulan iki ayaklı eşekler.
Ben bunların dişi versiyonum böyle erkekler gelsin bizi bulsun.
valla gayet karı kızdan utanmam çekinmem hatta beni baya beğenir bana yürürler ama ben de bazen eğiyorum çünkü o da bana bakıyor yüz vermek istemiyorum ya da ayıp diye düşünüyorum tanımam etmem mal gibi niye yüzüne bakayım kız olsam rahatsız olurum o yüzden yapmıyorum hoşlandığım tanıdığım ya yazdığım bir kız değilse niye bakayım abaza mıyım diyorum bazen o bana baksın diyorum egomdan bakmıyorum değişiyor yani.
dervişlikte bir kural vardır.
'nazar dem kadem'
göz ayakta, gönül allah'ta
onu uygulayan eli öpülecek adamdır.
Başın öne eğilmesin!
özellikle son 2-3 senedir akşamları hava karardıktan sonra yapmaya başladığım eylemdir. son 2-3 senedir hemcinslerim öylesine iğrenç olaylara tacizlere tecavüzlere imza attılar ki kadınları rahatsız etmemek adına başımı öne eğiyorum. hatta eğer arkasından gidiyorsam bir kadının mutlaka hızlanıp geçiyorum kendisini ki rahatsız olmasın..

bunları yapıyorum diye özgüvenim yok oluyorsa yada erkek olmuyorsam varsın öyle olsun. erkek milleti olarak içimizdeki iğrenç yaratıkların ceremesini maalesef bizler çekmek zorundayız ve kadınlarımızı tedirgin etmemek eski özgüvenlerini yeniden sağlamalarına yardımcı olmak zorundayız. bunun da tek yolu her gördüğümüz kadına yiyecekmiş gibi bakmamak her gülümseyene asılmaya çalışmamak ile başlıyor. hayvanlardan farkımız olması adına taşın altına elinizi sokmanız lazım çok bilmiş kardeşler..
cuma namazına giderken ben.
Gözü kafasının üstündedir.
kaldı değil mi bunlarda,ayy maşaalah bey oğlumuza.
bazılarının kız geçer geçmez yerden başı ritmik hareketlerle geçen kızın kalçasına göz odaklanması yaptığı gözlenlenmiştir.
belki ona bakmazsam, o bana bakar abaza olmadığımı sanır düşüncesindeki abaza erkektir.
güncel Önemli Başlıklar