Güç(!) gösterisi.

Bilhassa bunu parayla yapmaları iticilikte zirve. Sahip olduklarını başkalarının gözüne sokmaya çalışan insanlardan nefret ediyorum, bir de karşı cins olup insanları etkilemek için parayı, fiziksel gücü yahut statüyü kullanarak basitleşmeleri mide bulandırıcı.

Ben senin muhasebecin miyim, ne diye bana malını mülkünü anlatıyorsun ?! Sevgili adler' in ödünleme dediği mekanizma burada devreye giriyor, kim bilir neyin eksikliğini çekiyorlar ki para pulla üstünü örtmeye çalışıyorlar.

Yemezler, al sana teşhis : (bkz: üstünlük kompleksi) !
Kadını erkeği fark etmeksizin, yılışıklık.
empatiden yoksun olmasi, yersiz egosu, minnak daglari ben yarattim hareketleri, acimasiz/duygusuz olmasi, ilgisiz olmasi.

bir de, kotu kokmasi. hijyen onemli.
ısınamıyorum ki soğuma sebebim kolay olsun..
Sadece maddiyat ve evlilik odaklı kezbanları görmek. He sizin aradığınız da sizin gibi salaktı gelsin benimle evlensin ben ona bakarım diyordu. Sen zor gününde aradığın özellikteki kişinin yanında oldun mu?, olmadın. Peki bu adam belini doğrultunca neden aç köpek gibi ilişiyorsun?, Bu adam seni kabul eder mi?. Erkekler bu kadar aptal değil kızlar.
gözlerine bakınca kafasından o an ne geçtiğini anlayacak kadar belli etmesi
sigara kokusu
dengesiz ruh hali
yedekleme çabası
etrafında ki herkes ondan hoşlanıyo sanması.
Önceliklerini fiziksel görünüm ya da maddiyat olarak belirlemeleri. Bu çok ucuz duruyor kadında.

Kesinlikle böyle beklentiler içinde olmalarını yadırgamıyorum. Tabi ki bu tip istekleri olabilir, hakları.

Ancak öncelik olarak bunlar seçildiği zaman nahoş durumlarla karşılaşılabiliyor.

Soğudum, Eyyorladım, gidiyorum.
Başka birisine aşık olması. Ee bu da soğutsun di mi *
Aptalca vakit geçirmesi.
konuşurken ayrılması gereken de- da ları ayırmazsa acayip soğurum.
huyu huyuma olmaması durumu.
Korkak olması, özgüvensiz olması, annesinin kuzusu olması.
Kıllı bir kol.
Sıradan, herkes gibi basit biri olması ve güven vermemesi.
evde kalmaktan korktuğu için size ilgi gösterdiğini hissetmek.
Trip.

Kadını erkeği çekilmez. Tripcanlar lütfen sevgili yapmasın.