bugün

Başka birisine aşık olması. Ee bu da soğutsun di mi *
Aptalca vakit geçirmesi.
Sadece maddiyat ve evlilik odaklı kezbanları görmek. He sizin aradığınız da sizin gibi salaktı gelsin benimle evlensin ben ona bakarım diyordu. Sen zor gününde aradığın özellikteki kişinin yanında oldun mu?, olmadın. Peki bu adam belini doğrultunca neden aç köpek gibi ilişiyorsun?, Bu adam seni kabul eder mi?. Erkekler bu kadar aptal değil kızlar.
Sıradan, herkes gibi basit biri olması ve güven vermemesi.
bağıra bağıra gülmesi veya konuşması.
konuşurken ayrılması gereken de- da ları ayırmazsa acayip soğurum.
Kıllı bir kol.
Güç(!) gösterisi.

Bilhassa bunu parayla yapmaları iticilikte zirve. Sahip olduklarını başkalarının gözüne sokmaya çalışan insanlardan nefret ediyorum, bir de karşı cins olup insanları etkilemek için parayı, fiziksel gücü yahut statüyü kullanarak basitleşmeleri mide bulandırıcı.

Ben senin muhasebecin miyim, ne diye bana malını mülkünü anlatıyorsun ?! Sevgili adler' in ödünleme dediği mekanizma burada devreye giriyor, kim bilir neyin eksikliğini çekiyorlar ki para pulla üstünü örtmeye çalışıyorlar.

Yemezler, al sana teşhis : (bkz: üstünlük kompleksi) !
Her boka gülmesi.
gözlerine bakınca kafasından o an ne geçtiğini anlayacak kadar belli etmesi
sigara kokusu
dengesiz ruh hali
yedekleme çabası
etrafında ki herkes ondan hoşlanıyo sanması.
saygısız olması , eş dost bacı gardaş ayrımımı yapamaması yada yapmaması.
huyu huyuma olmaması durumu.
empatiden yoksun olmasi, yersiz egosu, minnak daglari ben yarattim hareketleri, acimasiz/duygusuz olmasi, ilgisiz olmasi.

bir de, kotu kokmasi. hijyen onemli.
Ter kokusu.
geç yazması aşırı kıl ediyor. daha geç yazana tek kelime yazarsam ne olayım zaten.
Aldatması, yalan söylemesi, ilgisiz olması, karşılıklı veya tek taraflı saygıyı yitirmiş olmak, sizi küçümsemesi, değersiz hissettirmesi tarzı şeyler..
Önceliklerini fiziksel görünüm ya da maddiyat olarak belirlemeleri. Bu çok ucuz duruyor kadında.

Kesinlikle böyle beklentiler içinde olmalarını yadırgamıyorum. Tabi ki bu tip istekleri olabilir, hakları.

Ancak öncelik olarak bunlar seçildiği zaman nahoş durumlarla karşılaşılabiliyor.

Soğudum, Eyyorladım, gidiyorum.
Kadını erkeği fark etmeksizin, yılışıklık.
saygisizlik ve kibir. karsima adriana gelsin yine de yuzune bakmam. herkes insan olmayi ogrenecek once.
Türban takması.
ısınamıyorum ki soğuma sebebim kolay olsun..
evde kalmaktan korktuğu için size ilgi gösterdiğini hissetmek.
parasıyla gösteriş yapması. dünyadaki tek zenginin kendisi olduğunu sanması beni epey güldürüyor.
kemalist ve alevi olmasıdır. dün cuma namazına gidiyordum tam camiye gelmek üzereydim alevi çocukluk arkadaşım hemde okuldan arkadaşım kanka nereye gidiyorsun demez mi ulan dedim olm ezan okunuyor lan ezanda gözünüz yok ki namazda gözünüz olsun deyince doğru haklısın dedi.
Kezbanlık ve salaklık.
Korkak olması, özgüvensiz olması, annesinin kuzusu olması.