bugün

-karsi cinse hoslanacagi bir hediye almak.
-kendisine hediye alan karsi cinse, gece yatakta hoslanacagi hediyeyi vermek.
susmak*.
anlayışlı olmak ve trip atmamak.
onu sevdiğini belli etmek.
karşı taraf eğer bayan ise gerçek hislerini her zaman saklamak salağa yatmaktır.
Alisveris merkezine gidip tum kredinkartlarini vermek yeterli bir eylemdir.
ona bir adet mini cooper almaktır. tanıdığım bütün kadınlar bu arabadan hoşlanıyor.

ayrıca ülker sütlü çikolatayı gördükleri zaman eriyip biterler. siz ne olur ne olmaz diye yanınızda sütlü çikolata bulundurun ve kızın o çikolatayı yeken ki hallerini izleyin.
kız kaşarsa s.kersin mutlu edersin
aşk böceğiyse canım cicim seni seviyorum dersin, hediyeler verirsin mutlu edersin
fahişeyse parasını verir mutlu edersin
erkekse g.tünü verir mutlu edersin
öğrenciyse not verir mutlu edersin

kısaca, verirsin mutlu edersin olay vermekte abi.*
meşakkatlidir. bu topa girilmemesi gerekir.
sadece seksiniz güzel olsun yeter.
Mümkün değildir. Şimdi dağılın bakalım koçlar.
Paradır net.
Kadın için: Akşam eve gelirken küçük bir meyve sepeti yaptırıp bir de gül alırsanız yeterli olacaktır. Bu ufak şeyler ilişkilere çok değer katar aslında.

Erkek için: daima sözlerinin arkasında durup onu mutlu edecek hediyeler verilebilir. Bu bazen kol saati bazen bir kol düğmesidir. Artık zevke göre.
Ev yapımı antep domates salcası getirmek. Az evvel son kaşıgını etli kuru fasulyeye koydum.
Onu mutlu et bunu mutlu et şunu mutlu et aa bak tuvalet terliği var orada hadi bir koşu gidip onu da mutlu et aaa yeter be.
Ben karşı cinsi mutlu etmek istemiyorum. Rica etsem artık karşı cins beni mutlu edebilir mi?
görsel
kadınsa edemezsin aga git ada satın al ver niye ülke almadınder birşeyi beğenmez şükretmez hep ister de ister elini ver kolunuda ister.
Bu herkes için aynı değildir ki. öncelikle karşındaki kişinin neler sevdiğini bilmen gerek ondan sonra onu mutlu edememe imkanın olmaz. böyle yerlerde aramana gerek yok yani.
kadınsa eğer bol sıfırlı banknot...
Yemek yapmak olabilir. ama bazı hayvan herifler için ellerini soğan sarımsak kokutmaya da bi taraftan gerek yok gibi. bilemedim.
paranız varsa dişi olan taraf zaten mutlu olur.
Sevgini belli et,ilgilen.