bugün

entry'ler (274)

okşan

Anneler, babalar yapmayın etmeyin. EVLATLARINIZA iSiM VERiRKEN DÜŞÜNÜN BiRAZ. YAZIKTIR, GÜNAHTIR

enflasyon

Enflasyon bey demek lazım. Canavarlaştı iyice.

evde rakı yapımı

Etrafımda rakı yapan, viski votka yapan yapana. Ben sadece bira yapıyorum. Gerçi uzun zamandır yapmadım. Çünkü arada gidip bulgaristandan alıyorum.

kütahya

98-2000 yıllarında yaşadığım şehir. Acı tatlı bir sürü hatıra biriktirdim. Vazo, incik suyu, porselen, kültürpark, arı pastanesi, cafe 45, döner gazino, saman pazarı, şehir içi yolcu taşıyan pejo minibüsler. Erbaylar otel yanında tekel birahanesi vardı. Marka ile bira alır içerdik. Bende yeri bambaşka.

en küçük zaman birimi

gece yatıp sabah uyanana kadar olan zaman.

müge anlı ile tatlı sert

inandığının doğru olduğunu varsayarak karşısındaki kişi yada kişilere aynı soruları değişik kombinasyonlarla ve de ısrarla soruyor. Amaç kafa karıştırmak. Suçladığı kişi de bu oyuna gelirse hapı yuttuğunun resmidir. Sonrasında vurun abalıya. Bu tarz programlara nasıl izin veriliyor. Hayır şunu anlamıyorum; orada resmen mahkeme kurup insanları hakim savcı edasıyla yargılıyorlar. Hakaret derecesine varan söylemler oluyor. Son olarak bu programa çıkanları da anlamıyorum. Kardeşim hadi oldu bi bok yedin. Ne işin var orada. Kendine ne diye hakaret ettirirsin küçük düşürürsün.

2023 asgari ücret

Enflasyon bu şekilde devam ederse ne verseler boş. Paramız pul oldu iyice.

asgari ücretin 7 bin lira olması

Götü göt ile değişeceksem benimki bende kalsın. Enflasyon düşmediği sürece isterse 100.000 olsun.

otomatik vs manuel

Otomatik vites arabaya karşı ön yargılarım vardı. Ne kadar yanıldığımı otomatik araç alınca anladım. Ayrıca cvt olması ayrı keyifli

özlü sözler

Mahalle yanarken orospu saçını tararmış.

edirne

Güzel memleketim. Yazı çok sıcak, kışı ayaz. Bulgaristan ve Yunanistan'ın arka bahçesi oldu son zamanlarda. Neden olmasın ki? Gümrüğü geçiyorsunuz o da ne? 100 liranız 900 Lira olmuş.

meteoroloji genel müdürünün oğlunun sünnet düğünü

Zaten bu meteoroloji olayına hastayım. Tahminleri tutturdun tutturdun. Tutturamazsan zaten bizimki tahmindi der kenara çekilirsin. Kıyak iş

başı soğan gibidir gövdesi yılan gibidir nedir bu

Sabah erken kalkar,
bacak arasından sarkar,
herkes ondan korkar....

şeyma subaşı nın kuran ı üç kez hatim etmesi

Eşek derviş olmaz odun çekmekle tekkeye Deve hacı olmaz gidip gelmekle Mekke'ye ..!

karşı cinsi mutlu etme yolları

Mümkün değildir. Şimdi dağılın bakalım koçlar.

çok güzel türk kahvesi yapan erkek

20 liralık dandik bir elektrikli cezveye bakar.

ev alacaklara hayati öneme sahip tavsiyeler

yeni bir ev alacaksanız mutlaka yapı kullanması alınmış olsun. Yoksa kol gibi fatura ödersiniz

evlenince hiç 31 çekmeyeceğini sanan tip

Ölülerde sanıyor ki diriler her gün helva yiyor zanneden tip.

yangın uçağını jet ski ile durduran oç

Mahalle yanarken orospu saçını tararmış.

03 08 2021 yemeğimin hala gelmemesi

Ne dertler varmış meğer. Büyüklerimizin boşuna dememiş; dert sike benzer, en büyüğü bende sanırsın.