1. 1.
  ortadoğu ve balkanların en büyük discosu.6 katlı olup her katında ayrı tarz müzik çalınır.
  1 ... gamze
 2. 2.
  prag'da charles köprüsü'nün eski şehir meydanı kanadında dururken duvarındaki amelece yazan "ortadoğu ve balkanların en büyük diskosu" ibaresiyle göze batan eğlence konsepti.giriş kapısının hemen üzerinde içerideki atmosferi koklayabilme amacıyla üç dört televizyon vardır.zannımca "bi arkadaşa bakıp çıkıcam"a kati çözüm de bu yoldan geçmektedir.
  3 ... riggo
 3. 3.
  (bkz: karlovy vary)
  ... zibende
 4. 4.
  prag'ta diğer bütün mekanları ünü ve potansiyeliyle gölgede bırakan mekan. prag'a gidip de bu mekandan başkasına gitmeyi düşünen yoktur sanırım. özellikle haftasonu olan uzun giriş kuyruklarıyla ünlü. çukur alanda dans edilen 4. katında korkuluklara tutunarak dans eden ve gaza gelen hatunları meşhur.

  girişinde kuyruktan yırtmak isteyenlere önerim pub crawl efendim. şahsım pub crawl ile beraber 100 metrelik kuyruğu pas geçip vip'den girmiştir. gidilip görülsün, takılınsın bu mekanda.
  ... prison freak
 5. 5.
  Prag da ki oldukça büyük olan, her katinda farkle bir müzik çalan, zaman zaman amerikan gençlerinin çek kızlariyla daga geçtiği görülmüş canım mekan. Mekan öyle bir dizayndadır ki disco kısmında düşürdüğünüz kizla her katta bulunan sessiz cafe tarzı bölüme geçerek muhabbeti koyulaştırmanız kuvvetle muhtemel.
  1 ... drakigns
 6. 6.
  geçtiğimiz haftaki prag seyahatimde kendisine iki gece uğradım. 5 katlı devasa bir mekan. charles köprüsünden sonra nehir kenarında kalıyor. içerde r&b müzikler ağırlıklı olmak üzere her katta birer diskosu bulunmakta. ayrıca ikinci katta ice pub diye bir bölüm var ki konsept aşmış durumda. bardaki her yer buz. bardaklar, oturaklar falan. her katta bir dans pisti bulunmakla beraber hafta içi yoğun olmayan günlerde(ki içerde yine de binlerce insan vardı) bazı katlar kapalı olabiliyor. müşteri profili çok genç. 25 yaşın üstünde birini bulmak neredeyse imkansız. çok fazla yabancı var. sex yapan insanlar görmek mümkün oturacak yerlerde. aynı gece bir çek hanımla içki içerken bir saat sonra arjantinli elemanlarla hoplayıp zıplarken, ondan bir saat sonra da ukraynalı bir hanım kızımızla öpüşürken kendinizi bulabilirsiniz. kapanış sabah 5. alkol sıu gibi tüketiliyor. vodka redbull 130 kron, sek vodka 60 kron. yani 13 tl'ye 6 tl. litrelik absolut'u enerji içecekleriyle beraber 180 liraya içebiliyorsunuz. alkol ucuz anlaşıldığı üzere. taksiyle şehir merkezine 200 kron civarı bir ücrete gidebiliyorsunuz(20 tl)

  gezilip görülmesi gereken bir yer.

  edit: bu arada giriş 100 kron du arkadaşlar
  ... antonchigurh
 7. 7.
  Bir biranın 40 çek kronu, yani 4 lira olduğu. Votka+Energy dediğinizde sadece Energy olarak takdim edilen mekandır. içeride kocaman, "the biggest club of central europe" yazar..
  Evet girişinde kuyruk olduğu doğrudur, en janjanlı zamanında gidilmesine rağmen km mertebesinde bir kuyruk görülmemiş, ne alakaysa ergen bir japonla saçma bir tartışmaya girmiş olduğum bir mekandır.
  Belirtmeden geçemeyeceğim, girişinde herhangi bir sıkıntı çekmezsiniz. Zaten bu bağlamda tek turistik yerdir, bizler girmezsek o adamlar nasıl para kazanacaktır değil mi arkadaşlar..swh

  Öte yandan, batı avrupada çok daha iyilerinin olduğunu tahmin etmekteyim. Buna rağmen mekana saçma sapan bok atmayacağım. Eğlenmek için idealdir. Prag'da marijuana serbesttir.

  Hemen caddenin karşısında ki reggea bar'dan gramını 300 çek kronuna yani 30 türk lirasına edinebilir, yolun kenarına çöküp sarabilir, sonra içe içe kavlovy'ye girebilirsiniz. Akabinde 4. katta pöfür pöfür içerseniz, yanaşan genç kardeşlerimize de ikram ederiz.. Malum misafirperver insanlarız, kırmayız.. isterseniz ağzınızdayken polise yol bile sorabilirsiniz. Yalnız reggae bar'da ki rastalı elemana, olm şunu sar da bari uğraşmayak fln demeyin, asabi biraz.. Oturun sarın amk mal mısınız..

  4. kat avrupa ergenlerine hitap etse de, dansçı kızlar tahmin edeceğiniz üzere gereğinden fazla güzeldir. Kaldı ki çirkin bir kız belki görebilirsiniz, evet bir kız dedim. Bir süre aptallaşacaksınız ama kendinize gelin, toparlanın çabuk. Geri dönün, bodrum dönercisi Musa abi'de bi dürüm döner yiyiverin, iki muhabbet edin. O size gerekenleri söyleyecektir (selamımı da söylemeyi unutmayın).

  Şimdilik bu kadar diyor, devamını blog'umda paylaşmak üzerine aranızdan ayrılıyorum.
  1 -1 ... maniacdepressive
 8. 8.
  Bu sene Ocak ayında ablamla Prag'a gezmeye gitmiştim, gitmişken oraya da uğradım. sezon dışı döneme denk geldiğinden attraksiyon pek yoktu.

  Bir şey yapmadım zaten. Mal gibi dolaştım mekanda, arada mekanın wireless'ını test ettim cep telefonundan, hızı iyiydi. 15 dakka dolaşıp çıktım. Bira bile almadım. Gerçi almama da gerek kalmadı,pub crawl ekibinden salak kızın biri bana çarpıp sırtıma bira döktü. Mekandan bir şey yapmadan, erkenden çıkınca Millet beni hırsız, cepçi falan sandı herhalde amk. Neyse ki bir sorun çıkmadan sağ salim otele döndüm yürüyerek.

  Var bende bir cenabetlik. Arkadaş izmir'e giderim, tatil sezonu diye millet sahillere akın etmiş, merkezde kız kalmamış. Prag'a giderim, sezon dışı zaman gene olay yok, mekanlar, sokaklar bomboş. Özellikle uğraşsam denk getiremem herhalde. Yok lan ben istesem de öyle clubber, playboy falan olamam. Hem fırsat gelmiyor, hem de fırsat yaratamıyoruz. Zaten çok gürültülü ortam kafa sikiyor.

  Asıl faal olduğu zaman bir görmek lazım.

  Onun dışında mekan olarak, teknik imkanlar , ses kalitesi vs. olarak öyle ahım şahım bir şey görmedim. Zaten Olay genelde müşteri profilinde bitiyor. Yoksa bizim memleketteki gibi mekana bir kamyon adam yığıp en kaliteli club'ı bile er gazinosuna çevirmek mümkün.

  Bir de giriş ücreti ben girdiğim zaman 125 krondu.
  1 ... kornisten kovulan perde ruleti
 9. 9.
  prag'da bulunan, 5 katlı, oldukça popüler bir gece kulübü. bu 5 katın her birinde farklı bir konsept düşünülmüş ve farklı bir müzik tarzı belirlenmiş. kulağa enteresan gelse de, kaliteli bir kulüp arayışındaysanız, çok da tatmin edici olduğu söylenemez.
  ... vivi
 10. 10.
  çoğunlukla ergen gençlerin takıldığı, her katında ayrı müzik konsepti bulunan gece kulübü. yine de canlı bir gece hayatı arayışındaysanız gidip görmenizi tavsiye ederim.
  1 ... yuksek daglara dogru