bugün

Bu akşam 22:45 te yeni bölümü yayınlanacak. Beklemedeyiz.
Kötü başladı 14. Bölüm.
*
Metin- onun yerine ben öleydim be abi
Sezai- saçmalama çocuklar babalardan önce ölmemeli sırayla olmalı bu işler.
*
ters köşe yaptı resmen.

sikti belamızı.
Çok gerçekçi çekiliyor. Yakın zamanda yaşadık biz de. Yemin ederim aynı şeyler yaşandı.
Helal olsun yazana çizene oynayana.
''ama bu kadar ağlatmasının sebebi neydi ki?'' dedirten cağnım dizimdir.
13.bölümde güldürdüğümüz yeter bu bölüm ağlatalım demiş sevgili senarist abiler. Niye böyle yaptınız ki abi? Yapılır mı bu?
(bkz: bu kez güldürmedi)
şu an yayınlanan dizi. sanki ali bir şeyler çeviriyor izleyip görelim.
Ali nin bi iş çevirmediği, evin büyüğü olmanın gereğinı yaptığı dizi. Her şey de bi bok aramazsanız ölürsünüz zaten mk.
ahanda buraya yazıyorum.

şakkadanak final yapacak dizidir. sezon finali değil ha. tamamen bitecek. böyle diziler hemen biter çünkü.
Babalar günü yaklaşırken babasız kaldı adamlar. babasız kalmanın ne demek olduğunu çok iyi bilen biri olarak deminden beri ağlıyorum lan. çok fena koydu bu sefer.
Nasılsın?
Yetimim.

Ne denir bunun üstüne?
hisse olarak %51 metin. %49 da ali ye aittir. Lakin dizi ağırlıklı olarak ali üzerinden yurumektedir.
Türkiye televizyon tarihine girmiş en iyi iki diziden biridir. Diğeri ise işler güçler.
cenaze camiden çıkarken çalan türkü;

sadık gürbüz - dallarım yaprak döküyor
Ağlamamak için gülünebilecek bir parça aradığım dizi. Cemcir' in ağlaması, ton ton amcanın ben kötüyüm halleri, tamirci ve oğlunun arasındaki muhabbet bulabildiklerim.
hamiyetin kuvvetle muhtemel hamile olacağı dizi.
Hamile olması kimseyi şaşırtmaz hepimizi göt etmeleri lazım.
Hamiyet eğer hamile olursa türk dizilerinin bir yere kadar gidebildiğini gösterir. O kadar da anneme o senin izlediğin dizilere benzemez demiştim. *
Edit: ağlayabiliriz. Hamiyet hamileymiş.
Iddaa oynasam evi arabayı satıp hamileliğe basardım.
Edit: bi ev bi araba parası kazanırdım oynasaydım.
hamiyet'e verilecek oranlar:
hamile kalma= 0.75
ölme(allah korusun)= 3.50
diğer kötü şeyler= 6.75

düzenleme: yazar görüşleri yüzünden hamilelik oran 0.75 düşürüldü.
duygularımıza tecavüz eden dizidir. ağlamamak için yüz kaslarımı geriyorum. (bkz: murat cemcir) abi nasıl bir oyunculuktur içim yandı. (bkz: ayarımı bozdunuz be abi)
ağzımıza sıçmanın anlamı ne lan babalar gününden önce. selçuk aydemir zaten kaç gündür babamı düşünüyorum adam 22 yaşında oğlu için emekli olduğu halde çalışıyo diyorum onu derslerimle mutlu etmem lazım diyorum. adama hiç hayatımda seni seviyorum baba demedim diye düşünüyorum. adamı bir kez mutlu etmek için para biriktiriyorum vodafone arenada maç izletmek için. günlerdir babamın hayatımdaki o büyük yerini düşünürken ne gerek vardı lan babamın öldüğünü düşündürtecek gece gece bana amk.
hamiyetin hamile kalması ile 14. bölümünü bitirmiş mükemmel dizidir.
geçen bölüm komedinin kralını yapıp sonunda ebemizi siken dizi bu hafta ebemizi sikerek başladı güldürerek bitirdi.ayrıca cenaze olayını bu kadar gerçekçi başka bi dizi ya da film de görmemiştim.aynen böyle olur cenaze evi.
bu kadın 60 yaşında nasıl doğuracak aq diye düşündüren dizi.
* Cenaze namazı için abdest aldıkları sahne Süperdi bu arada.
- abi bi evde 4 sap yaşıyoruz. Akşam su sesi falanda duymadım ben. Kimse kimseyi kandırmasın. Gelin hamama gidelim adam akıllı.
- anlaştık
*