bugün

Dünya kupası açılış maçı nedeniyle bu bölümüyle ilgili spoiler yazılmayan caanım dizi.
Bu bölümde biz izleyenlere böyle aşklarda var mı dedirtmiştir. Utanmasam ilkokul bebeleri gibi metingalp eda ve bir de tabi ki feyyza galp deniz yazıcam her yere. Bir de pis neşe. *
--spoiler--
- Abi ben şimdiye kadar hiç kimseye "lan" bile demedim. ama şu an size orospu çocuğu demek üzereyim. orrospu çocuğu.

--spoiler--
Türkiye dizi tarihinin en kaliteli komedi dizisi ahanda yazdım buraya. O dram dolu bölümden sonra bu kadar iyi bağlayıp güldürebiliyorsa kalitelidir arkadaş.
gecen haftaki yaprak dökümü modundan cabucak siyrilip bu hafta beter yarmis dizi. hele o biberli sahne yok mu koltuktan dusurdu.
--spoiler--
lan o biberli sahne neydi amına koyayım. hala gülüyorum.
--spoiler--
bu sahneyi izlerken kendimi kaybettim. http://bit.ly/1kYpj0Y
Kastına giremediğim dizidir.
Favorim şerif dededir net.
içinde büyük mantık hatası barındıran dizi:
eda ve şükriye madem kardeşler birine şükriye koyan anne, baba eda' yı yaparken modernleşti mi ki? eda modern iş kadınıyken, şükriye ev kızı oldu. isim konusunda metin, ali, feyza' da bu kadar dikkat ederken bu dikkatsizlik... cık cık cık.

şaka lan şaka kızmayın hemen ben de hastasıyım bu dizinin.

her bölümün başındaki bilim insanlarına dair anlatılan küçük hikayeler dizinin en güzel kısmı zannımca. karakterlerin bir çoğunun komik oluşu, komedide karakter sever türk izleyicisine hitap etmektedir diye düşünüyorum. benim en hoşuma gidense ince detayları dizinin. mesela: elektrik şokunda sadi celil cengiz' in de tv' de gösterilerek unutulmaması gibi.
bu ekibi başından beri severim zaten de şimdi sevgim bambaşka bir boyutta. en sevdiğim olayları da sadakat. kemik bir kadro oluştu. onu muhafaza etmeleri, özellikle de ahmet kural ve murat cemcir arasındaki o dostluk... unuttuğumuz bazı şeyleri hatırlatıyor: uzun zaman geçirilen dostlukların güzelliği gibi.

bu diziyi neden seviyorum? bu dizi aile olmayı sevenlerin, dost olmayı sevenlerin, aşık olmayı sevenlerin yaptığı bir dizi de ondan. bu dizide vefa bir semt adı değil de ondan. bu dizi yüzümde masum bir gülümseme bırakıyor da ondan. bu diziyi zeki insanlar yapıyor da ondan. ve en önemlisi bu dizinin bazen şarkılarında, bazen sahnelerinde, bazen karakterlerinde, bazen sevinçlerinde, bazen de hüzünlerinde kendimi buluyorum da ondan.
sezai abiye yarıldığım dizidir.

edit: bunun neresini eksilediniz la
izleyenlerin mizah anlayışının sıfır olduğu bir dizi. birisi beğenince herkes beğenmek zorunda anlayışı ile övülüp övülüp duruluyor.
"sen aydınlatırsın geceyi " filmiyle kader ortağı olan caanım dizidir.
Survivor bitsede kurtulsak.
Acun'a küfretme nedenidir.
banane survivor finalinden amk benim kardeş payı bölümümü verin izleyeceğim hem de turabi kazanmış elin striptizcisi adam gibi gökhan a verin çocuğun efendiliğine karşılık böyle hıyarlara ödül vermeyin.
Zaten haftada 1 saat yayınlanan ve o da bu hafta güme giden dizi.son derece kaliteli bir dizi.şuan türk dizilerinin arasında en kalitelisi.
Türk dizi tarihinin en başarılı dizisidir.
Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in oyunculuğuyla, "Oyuncu" olarak kendini tanıtan manken bozmalarına ders niteliğinde bir dizidir.
Selçuk Aydemir'in kaleminden kötü bir senaryo çıkmayacağının da yeni referansı.
son hafta survivor finalinden dolayı yayınlanamayan güzelliktir.
işler güçler,leyla ile mecnun,kardeş payı gibi absürd komedileri topluma kazandıran yazarından oyuncusuna hepsinin ellerinden öperim var olun.
bölelim herşeyi yarı yarıya, olsun kardeş payıııı

diyen dizi. böyle şeyler de hep dizilerde olur zaten.
--spoiler--

kartal kim ki.

https://www.youtube.com/watch?v=_AxjExnuy80

--spoiler--
Geçen haftaki bölümü star tv' de tekrar gösterilmektedir. Geçen hafta izlenildiği halde tekrar izleniliyor ya belli ne kadar güzel dizi olduğu.
Başrollerini ahmet kural ve murat cemşir'in paylaştığı star tvde yayınlanan dizi.

ilk defa bu akşam seyredeceğim.
dizinin çıkması ile değerlenen başlık.
zevksizlerin sevdiği saçma sapan dizidir. güzel köylü bile buna 10 basar.
Televizyonu işgal eden belirli dizilerden biridir. Bitsin diye dua ettirirler.
4 gözle 16.bölümünü bekledigim, basrollerde ahmet kural ve murat cemcir'in yer aldığı dizidir.
Ucundan spoiler
14.bölüm üzmüştür. O ne öyledir.
Pardon spoiler degilmis.