1. 1.
  protein tozu kadar ünlü olmayan besin takviyesidir. sporcular ağırlıklı olarak kullanır.
  12 ... bir anda yasamak yeniden guzel
 2. 2.
  gainer diyoruz biz ona amk.
  ... i see kel people
 3. 3.
  Günlük 700 kalori civarı ekstra kalori sağlayan besin takviyesi. Bulk döneminde kullanır. Ama ilerlemiş sporcuların zaten yemekle bir sorunu olmadığı için gerek duymazlar. Ama yeni başlamışsanız, düzenli protein ve karbonhidrat kullanımı işinize yarar. Tabi, 2 servis alsam 1500 kalori olsa falan demeyin. Sonuçta bu bir besin değil.
  ... dinsinsi
 4. 4.
  Aldığımda 54 kiloluk bir erkektim, şuan 86 kiloluk %10 yağ oranlı bir canavar oldum.
  1 -4 ... hemenolmemben
 5. 5.
  Bu nasıl bir ego amk ahahahdhd kodumun malı.

  Ahahahdhd açık eksilemis bir de canavar. Ahshdhsjk
  3 -3 ... aquila non capit muscas
 6. 6.
  olimp marka gainer kullanmaya başladım 1 hafta oluyor. tadı ve kokusu daha güzel olanlarını kullanmıştım bununki kötüymüş ama fiyatı daha pahalıydı. piyasada eskiymiş almanya'da mı polonya'da mı ne üretiliyormuş. sabah ve akşam spordan önce bir ölçek alıyorum. 1 ay içinde 7-8 kilo aldırır diyor hoca sonuçları 1 ay sonra yazarım.
  ... bir istasyon insani
 7. 7.
  Spor yaparken alınabilecek gıdalardan biridir.

  Zira böbrek iflasına da yol açabilirmiş.
  1 ... sarya
 8. 8.
  Bir dönem kullandığım 7 kilo almamı sağlayan tozdur. Bıraktığım gibi de 3 ayda o 7 kiloyu geri verdim. Gerek yok böyle şeylere, geçici çözüm hep.
  1 -1 ... beyazbroadway
 9. 9.
  iki sene önce Spora ilk başladığımda dört ay bcaa ile beraber kullanmıştım. Baya bir faydasını görmüştüm ama yemek düzeniniz kötüyse pek faydası olmuyor. ilk önce beslemenizi oturttun sonra kullanmaya başlayın ve spor yapmadan kullanmayın yoksa bütün aldığınız kilo simit gibi bel cevrenizde toplanır sonra deli gibi kardiyo yapmak zorunda kalırsınız.
  ... bir tirrek sevdim uzaklarda