1. 1.
  küçük onurun ipek tanrıyarla birlikte başrol oynadığı, çok eskiden çekilmiş olan komik dizi. küçük onur kenar mahalle çocuğuyken karate öğrenip aşık olduğu ipek tanrıyarın etrafındaki bütün zengin züppeleri döver. konu bundan ibaretti galiba.
  3 ... melek
 2. 2.
  dizide bay miyagi karakterini cüneyt arkın üstlenmişti*
  1 ... fth
 3. 3.
  tgrt nin bombalarından. bir zamanlar çok meşhur idi. komedi dizisi olarak da izlenilebilir. lakin öyle düşününce çok güldürmez herhalde.
  ... isildur
 4. 4.
  ozgu namal'in oynadigi icin pisman oldugu akillara zarar dizi. simdi her ne kadar "para icin yaptim, pismanim" dese de o donem, hic taninmayan bir oyuncu olarak, cuneyt arkin ve kartal tibet gibi oyuncularla oynayacagi icin havalara uctugundan eminim.

  (bkz: yalanini yesinler)
  3 ... sobaninyanindayatanevkedisi
 5. 5.
  müthiş estetik, uzakdoğu dövüş sanatları ile süslenmiş, zengin züppeler tarafından sürekli olarak dışlanan bir gencin intikam öyküsü. Filmde dönemin dünya çapındaki genç yeteneklerinden küçük onur yer almıştır. Bu diziyi çekenlere bu sözlük aracılığı ile çocukluğumuzu yedikleri için teşekkür ederim.

  (bkz: her şarkıcıya dizi çekmek)
  ... lorenzo
 6. 6.
  özgü namal ın ilk çıktığı ama şimdi utanç duyduğu dizi. tgrt de zaten adam gibi diziler verilmezdiki.
  -1 ... thebash
 7. 7.
  kendisi +90 kg luk bir karatecidir.
  karate can
  1 ... dinleyin ulan develer
 8. 8.
  güldüren bir dizidir, tgrt'nin muhteşem bir dönüşümle dini çizgiden uzaklaşıp kanal d ile kafa kafaya yarıştığı dönemlerde karate kid'in türk versiyonu olarak çekilmişti. dizide bay miyagi'yi cüneyt arkın, danielsan'ıda onur denen bu eleman oynamıştı.

  (bkz: küçük onur).
  1 ... howling mad murdock