bugün

hercai.
karar vermekte zorlanan kişi.
(bkz: bikarar)
bir elektron türü.
en kötü karar bile kararsızlıktan evladır. ziyadesiyle yorucu eylem.
(bkz: kararsız olmak)
konu hakkında tam olarak seçim yapamayan . sıkıntılı anlar geçiren ..aslında doğru dürüst bi seçim elemanı olmadığı için sıkıntıda olan kimse.
kararsız: people run in circles!

--spoiler--
şehirlerarası otobüs yolculuklarında, muavin, her defasında, yiyecek içecek standını hazırlamaya başladığında, beni bir gerilimdir alıyor. çay mı isteyeceğim kahve mi? muavin gelene kadar bunun kararını vermem lazım. Allah'ım soğuk terler döküyorum. çünkü gerçekten de ne istediğime karar veremiyorum. ya çay istersem ve kahve istemediğim için pişman olursam. ya da tam tersi. ama muavine karşı da, emin bir görüntü çizmek istiyorum. sadece muavine karşı değil hayatımın her alanında, herkese karşı emin bir görüntü çizmek istiyorum.bu yüzden de muavini çok önemsiyorum. muavini halt edersem herkesi halt ederim.çay mı kahve mi? çay! hayır kahve! Allah'ım iyice yaklaşıyor. ve o an: -beyfendi ne içerdiniz? kola!!! -yanına ne vereyim? -kekmi, kraker mi? ama ben şuanda otobüsten atlamak istiyorum! *
--spoiler--
(bkz: kararsız kazım)
gel bu tarafa su çok güzel
savcı savcı
yawşak

hata:entry nerde?
bu sözün tam karsiligi ben olabilirim. emin degilim.
benim kişisel özelliğimdir. açık olmayan şeylerde karar verirken çok zorlanırım. en sonunda mecburen bir karar veririm.