bugün

entry'ler (87)

hoşlanılan kişiyi uzaktan sessizce izlemek

bu askin ilk evresimidir degilmidir bilmiyorum. hic ask diye düsünmemistim ben bunu. burdakileri okudukca platonik asik miyim diye kendimden süphe ettim.

ama bildigim tek sey var, o da bunun kelimelerle ifade edemiyecek kadar güzel bisey oldugu. öyle uzaktan uzaktan izlersin, ona farkettirmemeye calisirsin. her baktiginda ayri bi yerine hayran olursun, allah'im o nasil güzel bi burun, nasil güzel elleri var diye diye kendi kendine söyler durursun. olur da göz göze gelirsin, birden kalbin bi tuhaf atmaya baslar. isin en kötüsü bunu yaparken istemsizce yüze yerlesen aptal gülümseme, engel de olamiyor insan * az önce gitti ama ben bunu yazarken bile onun ordaki halini düsünerek salak salak siritiyorum.

ama bu her zaman korkaklik cesaretsizlik degildir. mesela ben zaten biliyorum bunun devaminin gelemeyecegini. bunun gelecegi yok, niye daha fazlasini yapip elimde bulunan bu güzel olayin büyüsünü bozayim. ha evet, kokusunu da duymak isterdim ama kokusunu duydugum anda onu uzaktan izlemeyi birakmam lazim. bunu göze alamam. böyle iyi. böyle güzel.

kanzuk sözlük

(bkz: kanzuk google doodle)

kanzuk google doodle

tam olarak budur.
http://i47.tinypic.com/347gxsj.png

google yememis icmemis kanzuk sözlükün reklamini yapmis. helal olsun.

kanzuk sözlük

bize engel olmasalar aslinda cok güzel bi yer olacak olan sözlük.

kararsiz kararli

haksiz yere caylak edilen dokuzuncu nesil yazar.

5 dakika önce ağlayan kişinin şu an gülmesi

az önce kinasi yakilan gelindir. hatta gülmek ne kelime, göbek bile atiyordur.

uludağ sözlük moderasyonu

formata uygun yazdigim halde, hic silinmemis entrym olmasina ragmen, beni neden caylak ettiklerini anlayamadigim olusum.

kanzukça

simdiden 774 kisinin kullandigi dil. sayisinin artmasindan endiseliyiz.

kanzukistan

icinde kanzuklarin bulundugu, kanzukca konusulan, dürümüyle ünlü devlet.

kanza

kanza'lar birbirine baylar bayanlar diye hitap eder

kanzuk sözlüğün ekşinin kopyası sanılması

sadece sanilmayla kalacak olay. girin test edin. basli basina bir fenomendir aslinda kanzuk sözlük

kanzinho

son duyumlara göre, galatasaray'la da ismi anilan 89 dogumlu genc yetenek.

kanzuk sözlük

inci'nin ilk hallerine benzese de, su anki inci'nin halinden cok uzak, kendi dilini olusturan sözlük.

bir kız ve bir erkeğin sadece arkadaş olması

kizlar tarafindan olur gibi gözüken hadise ama erkeklerin cogu icin böyle bi olanak yok. bunu konu alan cok süper bi reklam var, her izledigimde bayiliyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=lVhz-mgxueI

yemek yapan erkek vs iyi sevisen erkek

yemek yapan erkek vs iyi sevisen erkek yerine

yemek yapan ve iyi sevisen erkek olsa daha dogru bi baslik olur.

ilker kızmaz

sarisinlar pek ilgi alanim olmasa da, acayip karizmatik bir oyuncudur kendisi. güzel projelerde yer aliyor, allah daha cok yürü ya kulum desin insallah.
kivanc tatlituga hasta olan kizlar bu adami nasil görmezden gelirler anlayamiyorum. bence ondan kat kat yakisikli ayrica fit birisi. kisaca diyorum ki kivanc ilker'in götünü yesin.

cinsiyetini sormadığın birine sarkmak

(bkz: biseksüel)

ağlarken oynak şarkılar dinlemek

gelin hanima kina yakilirken olur genellikle bu. gelin ve en yakinlari hüngü hüngür aglarken, insanin yüksek yüksek tepeler esliginde göbek atasi gelir.

evli olduğu halde mastürbasyon yapan insan

bu insan hakkinda fikra bile var.
adam cocugunu evlendiriyordu cok mastürbasyon yapiyor diye, o yine de devam ediyordu. dur bulcam geliyom hemen.

edit: buldum:
Temel kendini mastürbasyona kaptırınca babası onu evlendirmiş. Bir gün Temel'in evine gitmişler. Kapıyı karisi açmış. Temel'in evde olup olmadığını sormuş. Evdeymiş, merdiven altındaymış. Babası gitmiş ki ne görsüüüüüün, Temel mastürbasyon yapıyor.

- Evladım,yine mi çendi çendinemi yapaysun oni, diye sormuş babası.

- Fadime'nin kolu yorulmuştu da, demiş Temel...

kapı kolunda asılı duran sütyen

sadece filmlerde olur.