bugün

izmirin mini mini ufak butceli ama kaliteli dogru yayin yapan kanallarindan biri.
tayyip züper, binali yıldırım forever tarzı yayın yapan yavru yandaş...
Geçen sene iş başvurusu yaptığım ancak yeni mezun sayılabilicek derecede olduğum için işe alınmadığım kanaldır. Sonradan öğrendim ki beni istemeyenadam yeğeninin bir arkadaşının sevgilisini işe almış. *
2013-2014 sezonunda pınar Karşıyaka 'nın kendi evinde oynadığı eurocup maçlarını canlı yayınlayan kanal. tebrik ediyorum kendilerini.
neredeyse 20 yıldır yayında olan ege tv ile yarışmaya kalkan, iç entrikaları ayyuka çıkmış, herkesin özellikle yönetici konumundaki kişilere karşı el pençe divan durup, o yöneticiler odalardan çıktığı an arkalarından dedikodunun hasını yaptıkları, maaş bordrosu verilmeyen, hatta bordro isteyenlerin düşman muamelesi gördüğü, asgari ücret karşılığında büyük bir mutlulukla amelelik yapmanızı bekleyen izmir'in uydudan yayın yapan tırto kanalıdır. yandaştır.
Sina Koloğlu'nun 15 Mayıs günü (dün) yazdığı köşe yazısına gece bülteninin sonunda cevap vermeye, hatta Sina koloğlu'na gazetecilik ve habercilik dersi vermeye (!) çalışan izmir'in yerel kanalıdır.

Ege Tv'nin canlı yayınlarını kesmeden habercilik yapmaya çalışmasını ve bu nedenle ulusal bir gazete olan Milliyet gazetesinde haklı olarak takdir edilmesini hazmedememişler gece bülteninden sonra normal yayın akışına döndükleri halde içimiz kan ağladı tarzı zırvalarla kendilerini savunmaya çalışmışlardır.

Adamın köşe yazısını nereleriyle nasıl anladıkları merak uyandırmaktadır. Gece haberlerinden sonra haber yoktu demesi ve bu gerçeği açıklaması kanala ve büyük ihtimalle de yönetime fena dokunmuştur bellidir.

Veee hala Ege Tv gibi bir kanalla sidik yarıştırmaya çalışarak izleyenleri kahkahaya boğmaktadır.

izmir sokaklarında çıkın dolaşın ve Kanal 35 diye sorun bakalım. Kaç izmirli Kanal 35'i bilmektedir? Ve bırakın ege tv'yi bir kenara. izlenmiyor diye iddia edilen izmir'in ilk yerel kanalı olan sky tv'yi sorun. Sonuçları kendiniz görün.

işte Sina Koloğlu'nun köşe yazısı:

BÖLGEDEN iKi TV KANALI

Ege Bölgesi’nin en etkili iki kanalına, Ege TV ve Kanal 35’e baktım. Haksızlık olmasın diye olayın meydana geldiği saat diliminden itibaren yayınlarına baktım. Kanal 35 haber bültenlerinde vermiş, sonra normal yayınına geçmiş. Ege TV ise canlı ve tekrarlarıyla her daim bölgesinin kanalı olduğunu göstermiş.
içerde ve dışarda göztepemizin tüm maçlarını verecek olan kanal. 15 dakka sonra gölbaşı maçını izleyeceğiz...
izmir'den yayın yapmakta olan yerel televizyon kanalı.

D-smart 165, Tivibu253. Kanal.
el mahkûm Göztepe maçlarını takip edeceğimiz kanal.
TURKSAT üzerindeki frekansı RTÜK tarafından iptal edilmiştir.

http://www.gazetevatan.co...durduruldu-977023-gundem/