bugün

Katja von Garnier'in yönettiği Agnes Bruckner'in oynadığı fantastik gerilim filmidir.
(bkz: kan ve gül)
(bkz: regl)
11. nesil yazar. iyi yazmalar.
yardımsever yazar.sağolsun.
burayı inci sözlük zanneden beynini sözlüğe girerken bırakmış yazarımsı.

(bkz: #30819627)
Ya yazar nicki miymiş benim aklıma direk regl geldi.
Ne kadar da uyumsuz bir nick kan ve kemik olaydı iyiydi. Yazarı tanımam ama nickine bakılırsa birbirine zıt şeylerden hoşlanıyor gibi sanki. Mesela acı-tatlı.
Meslektaşım olan başarılı yazar. Sayın yazar transkriptiniz aklımdan çıkmıyor, inşallah iş hayatında karşılaşmayız. Böyle rakipler moralimi bozar.
yobazlara ayar veren yazardır.
https://www.uludagsozluk.com/e/32224200/
(bkz: #38654799)

adamın dibi özetlemiş.
Feodal bi geleneğin tekkaşlı kavruk ve vitaminsiz evladı.

Bugün çok terbiyeli olduğum için sövmedim. Kesinlikle sövmem. Görüyorsunuz vay ibnelik etmiş götlük etmiş sövmeye gerek yok.
bir taraftan klavye başında vatanı milleti kurtarıp diğer taraftan bedelliyi dört gözle bekleyen kansızlar toplanmış beni linç ediyorlar. iki dakika içinde hem ermeni hem kürt hem feodal hem etnikçi hem de türk düşmanı ilan edildim. hayret fetöcü ilan edilmemişim. halbuki son moda buydu. sizin kafa yapınız bu işte; faşistlik, yobazlık, ayrımcılık, iki yüzlülük.

bölgede amerika'nın kendi işleri için kendi askeri yerine türk askerini kullandığını farkedemeyen çomarlar, türk askeri için yaptığınız fedakarlıkları bir anlatın bakalım. klavye komandoluğuyla mı, elinizde baltayla diriliş ertuğrul izleyerek mi, yoksa avm'lerde sürterken mehmetçiğe attığınız sms'ler mi destek oluyorsunuz? bugün türk askerinin çatıştığı adamların liderlerini ankara'da, diyarbakır'da kırmızı halıyla karşılayanların hangisinden hesap sordunuz? böyle bir dönemde bile televizyonlarında saatlerce yayınlanan dizilere, survivor'a karşılık, haberlerinde şehitlere beş dakika ayrılan ve ahlaksız toplumun da bundan hiç rahatsız olmadığı bir ülkede kimse bana samimiyetten, vatan millet edebiyatından bahsedemez.

benimki, kabul etseniz de etmeseniz de ortada ele geçirilmiş bir parti devleti ve tek derdi kendi kişisel menfaati olan ahlaksız insanlar varken ülkesinden ümidini kesmiş olmanın verdiği haklı bir isyan. benim türkiye için endişelerimi belirttiğim geçmişteki entry'lerim ortada. meclisteki bütün siyasi partilere karşı muhalifliğim ortada. emperyallerin dayattığı referandumun geçmesinden sonra artık lanet olsun diyerek ve bu konulardan elini çekmiş biri olarak verdiğim tepkiye karşılık hakkımda hiç bir şey bilmeden beni iki dakikada hain ilan eden, ağızlarından lağım akan soysuzları bu entry'lerimi okumaya davet ediyorum;

(#36116824), (#33483583), (#35671332), (#35674218), (#30772247), (#36155099), (#31151505), (#32910704), (#33385297), (#33280488).
Hatırladığım kadarıyla fikirleri güzel bir yazar (dı.) Fakat nicki mide bulantısı doğuruyor neticede bir yiyecek ile kanın yan yana gelmesi ?
hatırladığım kadarıyla götü güzel bir yazar (dı). fakat nicki mide bulantısı doğuruyor neticede bir yiyecek ile kanın yan yana gelmesi ?