bugün

uykuda attırmak manasında kullanılan bir tabirdir. askerde bu tip durumlar için sabahın köründe ihtiyaç banyosu adı altında bir durum var. *
uyku esnasında rüya görerek boşalmayı tabir eden deyimdir.
kamyonun yan yatması ya da ters dönmesi durumu.
türk erkeğinin ergenlik döneminde öğrendiği mecazlı söyleyişdir ve gelecek nesillere hızla aktarılır anlamı uyuma esnasında rüya görüp boşalmaktır kalktığında banyo yapmayı gerektiren bir durumdur.
enteresan bir şifredir, bir kriptodur. rüyada hayvanlar gibi boşalmak olarak belki tanımlanabilir.
Rüya yoluyla mala vurmak.
acil banyo yapılması gereken durum.
(bkz: ayşe suyu kaynat durum kötü)
çok fena bi durum çok. . .
askerliğin ilk günü başıma gelen olay, rezilliğe bak tuvaletin yerini öğrenemeden banyo aramıştım.
uykudan uyanılıp, olay yeri incelenmek için banyoya gidilir.
"ereksiyon hakimiyetini kaybetmek" deyimnin eş anlamlısı olan deyim.
(bkz: direksiyon hakimiyeti)
ilişkinin başında, sadece masumane sarılıp uyumak niyetiyle sevgilinizle uyududuğunuzda, 'çüküm kopsaydı da devrilmeseydi o kamyon' dediğiniz olaydır.
şoförün herhangi bir nedenden ötürü kullandiği aracin hakimiyetini kaybederek yan yatirmasi, devirmesi eylemi.
gündüz gördüklerini gece bir kamyona alıp sonra o kamyonu devirmektir. evet.
gece rüyada kadın devirmektir, kamyon aslında su tankeridir yani toma.
kelimenin mecaz anlamına tecavüz etmekle kelimenin mecaz anlamını yok sayarak açıklama yapma girişimlerinin hazin sonu.
genel kullanımı uykuda cinsel rüyalar görme sonucu vücuttan sıvı çıkışıdır.
Erkek olduğuna küfrettiğin ender ergen hadiselerinden biridir. Gece dus alirsin görevimiz tehlike piskolojisiyle kimseye yakalanmadan temiz don temin etmeye calisirsin. Felakettir.
Düzenli 31 hayatı olan erkeklerin başına gelmeyen güzel hadise. ben en son lisedeki sınıf arkadaşımı aradan çıkarmıştım. o gün bugündür rüyalarımda kamyon bile yok ki devrilmişi olsun.
Hulk'ın sesi olsa gerek.
Topluca yapılanı daha bir fenadır.

görsel
Scania çift dorseli devirmenin mutluluğu ile uyandım.
çavuşu tokatlıyor da olabilir.
Milyonlarca ölüm ile sonuçlanır.
direksiyon hakimeyetini kaybedince gerçekleşen eylem hakim olmak lazım.
hayattaki en devrimci eylemi bu olan bünyelerin eylemi.