bugün

hayattaki en devrimci eylemi bu olan bünyelerin eylemi.
direksiyon hakimeyetini kaybedince gerçekleşen eylem hakim olmak lazım.
Milyonlarca ölüm ile sonuçlanır.
çavuşu tokatlıyor da olabilir.
Scania çift dorseli devirmenin mutluluğu ile uyandım.
Topluca yapılanı daha bir fenadır.

görsel
Hulk'ın sesi olsa gerek.
Düzenli 31 hayatı olan erkeklerin başına gelmeyen güzel hadise. ben en son lisedeki sınıf arkadaşımı aradan çıkarmıştım. o gün bugündür rüyalarımda kamyon bile yok ki devrilmişi olsun.
Erkek olduğuna küfrettiğin ender ergen hadiselerinden biridir. Gece dus alirsin görevimiz tehlike piskolojisiyle kimseye yakalanmadan temiz don temin etmeye calisirsin. Felakettir.
kelimenin mecaz anlamına tecavüz etmekle kelimenin mecaz anlamını yok sayarak açıklama yapma girişimlerinin hazin sonu.
genel kullanımı uykuda cinsel rüyalar görme sonucu vücuttan sıvı çıkışıdır.
gece rüyada kadın devirmektir, kamyon aslında su tankeridir yani toma.
gündüz gördüklerini gece bir kamyona alıp sonra o kamyonu devirmektir. evet.
şoförün herhangi bir nedenden ötürü kullandiği aracin hakimiyetini kaybederek yan yatirmasi, devirmesi eylemi.
ilişkinin başında, sadece masumane sarılıp uyumak niyetiyle sevgilinizle uyududuğunuzda, 'çüküm kopsaydı da devrilmeseydi o kamyon' dediğiniz olaydır.
"ereksiyon hakimiyetini kaybetmek" deyimnin eş anlamlısı olan deyim.
(bkz: direksiyon hakimiyeti)
uykudan uyanılıp, olay yeri incelenmek için banyoya gidilir.
askerliğin ilk günü başıma gelen olay, rezilliğe bak tuvaletin yerini öğrenemeden banyo aramıştım.
çok fena bi durum çok. . .
acil banyo yapılması gereken durum.
(bkz: ayşe suyu kaynat durum kötü)
Rüya yoluyla mala vurmak.
enteresan bir şifredir, bir kriptodur. rüyada hayvanlar gibi boşalmak olarak belki tanımlanabilir.
türk erkeğinin ergenlik döneminde öğrendiği mecazlı söyleyişdir ve gelecek nesillere hızla aktarılır anlamı uyuma esnasında rüya görüp boşalmaktır kalktığında banyo yapmayı gerektiren bir durumdur.
kamyonun yan yatması ya da ters dönmesi durumu.
uyku esnasında rüya görerek boşalmayı tabir eden deyimdir.
uykuda attırmak manasında kullanılan bir tabirdir. askerde bu tip durumlar için sabahın köründe ihtiyaç banyosu adı altında bir durum var. *