bugün

entry'ler (605)

üniversite kantininden kesme şeker çalmak

(bkz: öğrenci hali)

sırrı sakık ın oğlunun ölümü

tabiki oh olsun demeyeceğim çünkü oh olsun dersem sırrı sakıktan farkım kalmaz. yıllardır bu ülkede bebek katillerinin, asker katillerinin yanında oldu onlara belkide kol kanat gerdi ama unuttuğu birşey vardı ateş düştüğü yeri yakar sırrı bey unutma. o asker anaları babaları evlat acısının ne demek olduğıunu sayenizde öğrenmedi mi? belkide o eli silahlı kandırılmış birşeyler vaat edilmiş o terörislerin ana ve babaları da bilirler evlat acısının ne demek olduğunu ama sen bilmiyordun evlat acısının ne demek olduğunu bilseydin çünkü hal ve hareketlerin değişirdi safın değişirdi görüşlerin değişirdi belkide kendin değişirdin ama dün öğrendin evlat acısının ne demek olduğunu belki anlamışsındır artık her çatışma haberinden sonra ocağına ateş düşen aileleri. tek dileğim şudur ki evlat acısınıda öğrendiğine göre değişirsin artık teröre kol kanat germezsin umarım kimse germez artık.

yastığın soğuk tarafı

(bkz: kolpa yatağın soğuk tarafı)

hiçbir işe yaramayan boş sözler

seni seviyorum.

sevgilinin terk etmesi

çokta s*kime dedirten olaydır*

gecenin şarkısı

abdullah papur-çift camlardan ses gelmiyor.
http://www.youtube.com/watch?v=7Lz7y9IyqHo

internetteki halk kahramanları

(bkz: nihat doğan)
(bkz: atilla taş)
(bkz: erol köse)

her gece yapılan aktiviteler

osurmak.

çevik bir

sincan sanayii sitesinde rot balans ayarı yapan dükkanı olan kişidir.

şakir şeyihoğlu

karadeniz teknik üniversitesi fatih eğitim fakültesi güzel sanatlar bölümü öğretim üyesi ve ressam. trabzon tarihi resimleniyor adlıprojenin sahibi. tabloları bir o kadar güzel insan. ilerde daha büyük başarılara imza atacak kişi.

1 mayıs işçi bayramı

Evet bugün 1 mayıs 2012
1 mayısın bende iki önemli etkisi olmuştur bu güne kadar

1- Doğum tarihimdir 1 mayıs 1992
2- işçinin, emekçinin, çalışanın, eli ekmek tutan her onurlu insanın bayramıdır 1 mayıs

Bayramdır 1 mayıs onurlu insanların bayramıdır, sırtında teri olan insanların bayramıdır ama bazı kendini bilmezlerin bayramla provokeyi karıştırdığı gündür 1 mayıs.

Siz hiç bayramlarda siyasi slogan atan insanlar gördünüz mü?
Siz hiç bayramlarda kaldırım taşlarını söken insanlar gördünüz mü?
Siz hiç bayramlarda kanın gövdeyi götürdüğünü gördünüz mü?(Kurban Bayramı hariç)
Siz hiç bayramlarda polisin insanlara panzerle su sıktığını gördünüz mü?
Peki siz hiç bayramlarda polis taşlayan, polislerle çatışmaya giren insanlar gördünüz mü?

Ben görmedim de, hani insanlık halidir gözden kaçırmışımdır o yüzden soruyorum.

Gerçek işçinin, emekçinin, onurlu şerefli insanların bayramı kutlu olsun. Daha nice güzel geçmesi umut edilen 1 mayıslara.

Ha unutmadan bir de benim doğum günüm de kutlu olsun. Daha nice güzel, mutlu, umutlu 1 mayıslara.

Dipnot: Bayram, özel olarak önemi olan ve kutlanan gün veya günlerdir.

paint terk

pezevenk davut.
görsel

paint terk

yaralı baykuş.
görsel

paint terk

dört mevsim.
görsel

paint terk

uykusuz.
görsel

paint terk

önce kendimi sonra seni vururum o kadar.
görsel

paint terk

işthe phennn.
görsel

paint terk

işthe phennn.
görsel

paint terk

pehn vhe shevqilim.
görsel

paint terk

türkiyede dizi olur osman can'ın suçu ne?
görsel