bugün

feminist oluşum. okuyunca kızacaklar ama o "cadı" kelimesi ayrı bi çekicilik katmış *
saçma sapan bir eyleme imza atmış ergen topluluğu.
elinde süpürgesi o evin bacası senin bu evin bacası benim dolaşan bi bizim evin bacasını tutturamayan çekici grubun adı.
ege üniversitesinde çıkardıkları rezalet ile, alkış umarken akıl almaz bir tepki ile karşılaşan oluşum.

başta tepkilerini, firmanın reklamlarda kadın kullanıyor olmasına verdiklerini sanmıştım. oysa bildiği ağdanın kendisine tepkililermiş.

kendilerini eleştirenlere şöyle de bir açıklama yapmışlar: "bizi eleştirenler, "kabataş görüntülerini izledim, durum vahim" diyenler ile aynı zihniyettedir"

ya hadi bi yürü git canım ordan sen. facebook'taki gönderilerine olumsuz yorum yapan herkesin yorumlarını silip, kişileri sayfadan engelleyen bir oluşumsun sen. feminist değil feminazi bunlar.
görsel
Zeka konusunda esit kezbanlarin topluca yapacagi cirkeflikleri icin kendilerine koyduklari isim.

cadi degil, salak kultursuz kezbanlardan olusuyor.

adriana lima seysine saldiriyolar benim bedenim benim kararim diyerek. Eee adriana nin bedeni onun karari degil mi ?! Ozgurluk icin yaptiklari baskalarinin ozgurlugune saldiri oluyor akillari sira bir bok yiyiyorlar. Cok buyuk bir is basariyorlar.

oyle feministim ben havalarindalar ama hadi yiyiyosa 25-28 yas arasi bi erkege yavsayip evde kalicam korkusuyla dolasmasmasinlarda feministliklerini surdursunler. Got seye gelince ne ateizm kalir ne femnizm...
feminizmi oldukça sığ bir biçimde yorumlayan kampüs grubu.
feminizmi en az femen kadar yanlış anlamış gruptur.
sonra feministlerin ya mal ya gizli dyke olduğunu söyleyince kızarlar.

lan bakımlı olmak insanlık görevidir. kadının metalaşması değil insanın insanlaşmasıdır. istenmeyen kıllarından kurtulma yoluna giden ilk cinsiyetin de erkek olduğunu, sırf bunun için obsidyen denen ve en ufak hatada şah damarını patlatacak olan aleti kullanmıştır.

yemin ediyorum hepiniz malsınız yaaa!
hem dayağa hem sike hasret bir grup kahpe.
Bir alay kıt zekalı defolu dişinin anlamsiz amaçsız ve öylesine eğitim amacı güdülmeden universitenin can sıkıcı yıllarında ne yapsakta kendimizi sergileyebilsek düşüncesiyle ortaya çıkmış Vasat zeka ürünü oluşum . birde tipsizliklerinden ve haliyle zeka seviyeside belli baska kendini gosterebilme alanlari olmamasindan dolayı erkeklerden ilgi gorememenin kini ni bu şekilde çıkartmalarıda çabası .
Ve evet umarım birgün karşıma cikarsinizda hayatımda yapmadığı ve duaunmedigim bir dişiye fiziksel şiddeti sizle yaşar ve zirvede bırakırım .
bu kadar medyatik ve örgütlü iken ellerindeki fırsatı kullanamayıp bir çuval inciri berbat eden kadın grubu. insan biraz daha akıllı eylemler koyar değil mi?

maksat popülizm ise daha fazlasını da yapabilirsiniz sorun yok. ama eğer maksat kadına yapılan saygısızlığı teşhir etmekse biraz az yapın nolur. zekanızı kullanın ablalar, güldürmeyin kendinize.
yakamadığınız cadıların küllerinden doğduk!
Pkk'lı oldukları söylenen kız grubu.
üniversiteli kızlardan oluşan feminist oluşumdur, kadın vucudunu metalaştırmaya yönelik her türlü faaliyetleri protesto ederler.
Tkpnin bildiri dağıtan kızları ile kafa kafaya yarışır bunlar. icraatlerine bakınca halkı kin ve tahriğe sürüklediklerini düşünüyorum. En yakın zamanda gereken yapılır umarım.
Alsancak'ta beden olumlama bilmemnesi diye bir şey yapacaklarmış. Pek anlamadım olayını ama afişlerine falan bakılırsa rezillik gibi duruyor.
kadına şiddeti eleştirip topluca erkek linç eden bir grup asalak.
toplanıp üyelerinin eski sevgililerine saldıran bir grup salak.
Düşüncelerini çok yalnış ifade ediyor bu tip insanlar.Acilen psikiyatriye gitmeliler.Normal davranışlar değil çünkü.
(bkz: çare gaz odaları)

görsel
instagram , kahve ve sigara ile beslenen canlılardır.
abidik gubidik işler onlardan sorulur. Genellikle hepsini birden aynı anda idare etmeye calışan erkeklere saldirirlar. Ben de ege'de rastladım ulu orta dayak atıyorlardı çocuğa haklı haksız orasına karışmam ama siz de bu kadar mal olmayacaksınız güzel cadıcıklarım.
Yaşadığım şehirde de yapılanmışlar. Üzücü. Mikrop buraya da sıçradı. Kızlar siz feminizm değil direkt erkek düşmanlığı yapıyorsunuz ya hani. Lütfen evlenmeyin ve çirkin genlerinizi günahsız bir çocuğa aktarmayın zaten. Lütfen hep böyle cadı kalın.
En sevdikleri tartışma McDonald's mı burger King mi olan,

Şişman sivilceli kızların oluşturduğu örgüt.