bugün

Yenilenen internet sitesiyle ve canlı destek servisiyle fark yaratan otobüs firması. Eski tasarımına göre yeni hali çok iyi olmuş sitenin, yolkart menüsü şık ve kullanışlı hale gelmiş. Ayrıca sordum ve öğrendim ki; yolkart puanlarınızdan biriken parayla alacağınız biletin fiyatı, normal fiyat üzerinden değil yine nakit ve ya kredi kartıyla alırmışız gibi indirimli fiyat üzerinden kesiliyor.
artık eski kalitesinde olmayan otobüs firması.
bugün için bilet aldım ve lig tv olduğu yazıyor. akşam 8de galatasaray'ın şampiyonluk maçını izleyemezsem deli söveceğim firma olacaktır. umarım sözlerini tutmuş olur maçı izlettirirler.
saat 11de bursa'dan istanbul'a giden otobüsünde dünya güzelini taşıyan firma. Terminalde olan varsa gelsin baksın derken otobüs kalktı. Bi istanbula gidesim geldi. Biz de ayrıldık. Yakalasak bari. Valla direksiyona geçip otobüsü istanbul'a süresim var. Hem ankara neymiş. Bu arada servis elemanı bi konuşma yaptı, otobüsce alkışlayacaktık valla. Kız da gitti.

Edit: kız dediğim iş kadını oluyor. Siyah, etekli kıyafet ve topuklu giyip seksice gözlük üstünden bakan. Lanet ettim valla. ikinci şoförün de gözlük kolormatikmiş.
barzo müşteri potansiyeline sahip otobüs firması . bir de netten cam kenarı diye bilet alıp otobüse gidince koridor olduğunu görmek var , akıllara zarar .
ikramları ve servisleri gayet kaliteli olan bursa'lı otobüs firması. en büyük rakibi * nilüfer turizm ile kafa kafaya yarışır genelde nilüfer'in otobüsleri 2+1 olur, kamil koç çoğunlukla bursa-ankara arasında travego kullanır ama kaliteleri aynıdır.
actera group a satılmış olan şirkettir.
Müşteriyi yok saymak gibi bir ilkeye sahip firma.
Actera grubuna henüz satılmamıştır, görüşmeler devam etmektedir. Actera muhtemelen daha ucuza nasıl kapatabilirim diye bakıyor.

Bir Türk şirketi daha sizlere ömür. Türkiye'nin büyük ekonomisine selam olsun.
Dün akşam Samsun - istanbul seferini yaptığım firma. Saat 22:00 otobüsüne bilet aldım. Rahat Hat deniliyormuş. Normalde 11-12 saat süren yolculuğu 10 saatte esenlerde bitirdi. Çok rahat geldim. Konfor monfor hikayede bana göre. Adam akıllı film koysalar daha iyi olurdu. Böyle sikindirik film arşivi olur mu lan.
eskişehir-istanbul bilet fiyatlarına zam yapmasıyla yolcularını üzmüş otobüs firmasıdır. bari öğrenci indirimi falan koyun lan allahsızlar. ama yht geliyor az kaldı.*
israillilere satıldığı iddia edilen seyahat firması.

bundan sonra bilet almayacağım bunlardan.

yaşasın muş ovası turizm!
türkiye deki kaza ortalamasının diğer firmalara göre daha düşük olduğunu düşündüğüm firmadır. yanılıyor da olabilirim. otobüs firması sonuçta. fazla bir beklenti olmamalı.
geçen gün (28 haziran 2013 cuma) bir iş için gittiğim ankara'dan geliyorum, saat 17:00 gibi aşti'ye geldim geceye kadar otobüsler full doluymuş saat 23:31'e ek sefer koymuşlar. (23:30 değil gerçekten 23:31) neyse 6,5 saat garajda bekledikten saat gecenin 23:31'ne ek sefer koymuşlar bursa-erdek arabasına bindim inegöl'de ineceğimi söyledim neyse efendim otobüs 23:31'de kalkacak dediler saat oldu gece 12 abi yarım saat geç kalktık, neyse birde durduk 15-20 dakika benzinlikte bekledik efendim saat gece 12'yi epey geçti daha ankara'dan çıkamadık neyse öyle böyle polatlı, sivrihisar, eskişehir, bozüyük derken bursa sınırına girdik, vardık inegöl'e ben burada ineceğim diye hazırlandım ama o da ne son sürat inegöl garajını geçtik saat sabahın 4'ü aman dur dur dedim ama bu arada inegöl osb'ye vardık (inegöl'ü bilenler için) öne gittim kardeşim ben inecektim dedim baktım muavin önde mışıl mışıl uyuyor oğlum bursa'ya geldik dedim ben sana inegöl'de ineceğim demedim mi? adamlar şaşırdı neyse indirdiler beni yol ortasında abi sabahın 4'ü yürüye yürüye inegöl garajına geldim ama zaten yol yorgunuyum ayaklarım tutulmuş, sırtım fena ağrıyor, allah'tan arabamı inegöl garajında bırakmıştım hemen atladım aracıma fırından tazecik ekmek aldım geldim evime.
bildiğiniz belediye otobüsünden hiçbir farkı olmayan yolcu taşıma firması.

not: esenlerden alibeyköye 1.5 saatte gider.
konforu iyi olan fakat muavinlerini hangi kriterlere göre seçtiğini merak ettiğim firma.
son günlerde metro ile kalitesizlik olarak yarışan firma.
bir ulusoy değil. veya nilüfer.
şoförlerine güvenilmemesi gereken firma. Dün istanbul'a gelirken 3-4 defa kaza tehlikesi atlattık.

Hele istanbul'a inince şehiriçi servisleri dolmuş mantığıyla işletiliyor. Çok eşyanız yoksa metro kullanın.
kalitesizlikte ısrarcı olan otobüs firmasıdır. ne zaman bunlarla seyahat etsem ya muavinleri numune oluyor ya tavandan su akıyor ya da internetinde sorun oluyor. neyseki bu üçü aynı olmadı.
istanbul esenlerden 23.59 da kalkması gereken arac 00.25 gibi kalktı ve yollarda aşırı süratli gitti. muavin hiç ilgilenmedi bizle. ikram servisinde sadece içecek verdi ve 10.30 da olması gereken yerde saat 9 gibi varan firmadır.
metro olma yolunda giden firma. ilgi ve alaka sıfır. Müşteri hizmetlerinden tut muavinin tutumuna kadar berbat bir firma. son kez bugün para ile yolculuk yapacağım. sonrakini puanlar ile ücretsiz yapıp bir daha suratına bakmayacağım kesinlikle.
şu sıcak yaz günlerinde yolcularına dondurma ikram eden şahane otobüs firması.
şubelerinde maganda çalıştıran firmadır.

bundan 4 gün önce yoldan alınmak üzere bekleyen arkadaşlarımı otobüs hızla es geçmiştir. otobüs saati geçen arkadaşlarım bir kaç kere kamil koç'u arayarak otobüsün gelmediğini söylemiş ve onlara birazdan gelecek denmiştir.

buna rağmen 2 saate aşkın süre bekleyen kendileriyle birlikte 6 kişi bileti aldıkları görükle şubesine gitmişler ve böyle birşeyin nasıl olabileceğini sormuşlardır.

oradaki görevli yeter be sizinle mi uğracağım deyip kendilerine bıçak savurmuş ve üstlerine yürümüştür. burayı tekrarlamak istiyorum "bıçak savurmuştur". o sırada arkada duranlar araya girmeseler belki de bıçaklayacakmış, durum o derece vahim.

polise şikayet eden arkadaşlarım kendisinden davacı olmuş, fakat kamil koç şubesinde çalışan o maganda şubeyi bastılar deyip yüzsüzce arkadaşlarımdan davacı olmuştur. allah'tan güvenlik kamerası kaydından herşey net bir şekilde anlaşılıyor.

son zamanlarda hizmet kalitesi bir hayli düşen ve belediye otobüsü kıvamına gelen firmadan, bir de çalıştırdıkları bu magandalar yüzünden tercih etmeyeceğim.
servis desen kafasına göre. duraklama desen yine aynı. içine koydukları reziftif tablet beş para etmez bir şirkettir. bir pamukkale asla olamazlar.