bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kişiyi, komşunun külüne muhtac etmeyen icat.
    4 ... mintiminti
  2. 2.
    insanları soba kurmaktan, sobaya odun kömür atmaktan, soba temizlemekten kurtaran ısınma aracı.
    ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    rahatlığı yanında, havayı kurutarak, kuru öksürüğe sebep olan ısıtma sistemi. kullanıldığı yerlerde yakınlarında bir su kabı bulundurulmasında fayda vardır.

(bkz: imbisat deposu)
    (bkz: petek)
    ... pilotmont
  4. 4.
    kazandan çıkan sıcak hava, su veya buhar gibi sıvıların veya gaz türevlerinin, borularla dolaştırmak yoluyla bir yapının her yanını ısıtan araç veya tesisat...
    ... undertaker
  5. 5.
    agatha christie'nin Noel'de Cinayet adlı kitabında Hercule Poirot'un odun ateşine tercih ettiği icat..
    1 ... izafiyetsiz
  6. 6.
    türkçeye fransızcadan geçmiş sözcük.
    1 ... dr cureklibatur ve bay arkin
  7. 7.
    son 3 ay içerisindeki tecrübelerime dayanarak söylüyorum, resmen istikrarsız bir karaktere sahip olan alet. zira istediği zaman odayı cehenneme çevirip istediği zaman kuzey kutbu'nu 10 metrekare'ye sığdırabiliyor. kendisine derin sevgilerimi iletiyorum.

not: bu istikrarsızlık durumu ısı ayarlarıyla oynayan bir amcanın işi değildir. bizzat sordum.
    ... vangobbel
  8. 8.
    içindeki sıvıyı derecelendirmiş ölçütlerde sabit veya değişken ısılarda tutmaya yarayan ısınma aleti.
    1 ... 7qvt6t2738wrkjb
  9. 9.
    sezonu açmış beyaz melek. canımsın.
    ... suriel
  10. 10.
    çalışmadığı zaman, bilgisayardaki işlemci fanı da çalışmıyor.

allah'ım ! mikroskopta soğan zarı inceleyen ilkokullu çocuklar gibi şenim şu an !
    1 ... suriel