bugün

duyduğuma göre az ama öz yazarlarmış..ne ilgisi var kardeşim yahu..her az yazan özmü yazıyor..yada her çok yazan iyi mi anlatıyor olay ve olguları..
(bkz: doğru söze bülbül öte)
benden başkası olmayacak insan.
lpg si ruhsata işli, dizelse yüzbini geçmemiş, yürüründe sıkıntısı, değişeni, boyası olmayan yazar modelidir. değil mi öyle, yanlış mı bu başlık. kısmet o zaman. dosta gidecek yazardır.

son cümle ile uzattım farkındayım. tadında bırak halbuki, yok. bak hala.
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
1- götü kalkık olmayacak.

2- ayar vermek için değil tebrik etmek içinde nick altı ziyareti yapacak. bu şekilde yazarın iştahını arttırıp daha hoş entryler girmesini sağlayacak.

3- amcık amcık yazmayacak, cümleleri devirmeden edepli ve tertipli yazacak. ünlemlere dikkat edecek :

4- oylama yapacak. ' o benim kankam, aha bu da yarram ' deyip adam ayırmayacak. beğendiği yazıyı ibnelik yapmadan oylayacak.

5- çekilen mesajlara elinden geldiğince cevap vermeye çalışacak. ister 1 gün, ister 5 gün, ister 15 gün geçsin o şahsı adam yerine koyacak.

6- götü kalkık olmayacak.

7- başlığı açana ayar verdiği zaman ' kardeş alındıysan silebilirim ' deyip gönlünü alacak. ' alındım ' derse ' çokta sikimde ' deyip bir espiri daha patlatacak.

8- okuyan şahsı sıkmadan nerde nokta koyulması gerektiğini iyi bilecek.

9- ve sonuncusu; kesinlikle götü kalkık olmayacak.

saygılarımla amk;
uludağ sözlüğün son üretimidir. daha piyasaya sürülmemiştir. topkapı sarayında sergilenmesi beklenmektedir.
kaliteli, nitelikli yazıları, eserleri takdire şayan insan.

kategorize etmek de edilmek de hoş değil üzer, sıkar.

kaliteli yazar; efkarı umumiye tarafından kabul edilmek değil her zaman. mükemmel ressam vardır, hayattayken doğru dürüst tablosunu bile satamamış. ölünce, elbet de biraz zaman geçince, anlayan anlamayan ama illaki zengin evinde. aman ne harika resim, bak şu derinliğine azizim.

uludağ kendi çapında bir umumi efkar. yazarı var, yazar, hem de komşusunu okur, ilave ziyaretçisi var, meraklısı.

adı üstün de sözlük. terminolojiyi açmak, mümkünse ona katmak.

110 metre manialı koşu değil işimiz, nirvana, en güzeli yaratmaya çaba.

hepimize kolay gelsin.
az ve öz yazan bol artı oy alan yazardır.
ulu sözlükte bitme aşamasına gelmiştir. x başlık açıılıyor geri zekalılar üst tarafa yazıp o öyle değil böyle veya şöyle olacak gibisinden boş yaygara yaparlar. ulunun 7 yıl önceki hali olsa şurada 10 yazar kalır kalmaz.
"Açılıor"dan sonrasını ciddiye almadım.
Edit: arkadaşımızı yazım yanlışını düzelttiği için tebrik ederim. bu sefer de " açıılıyor"dan sonrasını ciddiye almadım.
Edit2: ben zaten genelde de seni ciddiye almıyorum. Yıkık herif.