bugün

stentli.
Kış ayında çalışmayan lpg'li brodway gibi, bi türlü marş almıyor.

Rampa lazım.
Bir kas olduğunu bilse de içinde dolaşan kanın taşıdığı her maddeye, damara girene kadarki yolculuğundan dolayı anlam yüklüyor, taşıdığı zamanların, yaşamların çeşitliliğini düşünüyordu. Şimdi bilmiyor, gerçekten bu cümleyi nereye erdireceğini de bilmiyor. Şimdi ne?
Sağlığınıza duacı.
bu aralar atmıyor, kıpırdamıyor. kıpırdatacak, atmasını sağlayacak, biri lazım.
tıkır tıkır işliyor namussuz ama hastası yok be üstad. şöyle birisi çıkıp, hiç ummadığım bir an da "ben orana hastayım" dese ne var.
açıp bakamıyorum lakin hislerime göre paramparça.
Kirik, yorgun, soguk bir kis gunu yorgansiz kalmis gibi.
odaları bomboş.
endişe verici bir soru. yaş ilerledikçe spora, sağlıklı beslenmeye, düzenli doktor kontrolüne vs daha bir önem vermek lazım. ama tabii ki bunlar için çok ileri yaşları beklemeyelim.
yapması gereken şeyi yapıyor. atıyor. gerisi lafı güzaf.
süper. son 1,5 senede 20 kilo verdim. kolesterol, karaciğer yağlanması, insülin direnci, mide sorunları ortadan kalktı ya da ciddi manada kontrol altına alınabildi. ama görüntüyü beğenmedim. aynaya bakınca bedenim biraz çökmüş gibi geliyor bana. neyse, bu şekilde kalp sağlığı bakımından da sağlıklı bir noktaya geldim.
kalbim kırıldı..
ısrarla atıyor.
Ağrıyor. Konuşamadığım, tepki veremediğim, bastırıldığım ya da inatla anlaşılmak istemediğimi anladığımda ağrıyor.
Bedensel olarak değil ama ruhsal olarak duvarları kalınlaşmış sanki.
Harabe bir yer misali,
Herkesin uzaklaştığı ve sonunda unuttuğu..
biraz sıkıntılı biraz huzurlu karışımı. hem parçalı bulutlu hem güneşli. karma.
Bi kalbimiz vardı işte naptılar bilirsiniz. Hayırlı cumalar.
Şairin de dediği gibi: is pas kir kömür plastik çöplük lastik egzoz esrar...
Yorgun. Dış dünyaya kapalı.
belli yaştan sonra her sene yaptırılması gereken bir kontrol.
Bomboş..
doğuştan delik. some vsd problems.
(bkz: kalbim kırıldı)