bugün

kainat güzellik yarışmasını kazanan kişidir.
gereksiz bir yarışmayla seçilen güzel. genelde esmer ya da kumral seçiliyor, mutlu oluyorum doğrusu. *
neden kainat güzeli.Pekala bir kedide kainat güzeli olabilir.neden insanlar arasında seçilsin ki?
daha güzel milyonlarcası olan seçilmiş kızdır.
2011 yılında Kainat Güzeli seçilen genç kızın adı, LEYLA. Hakkındaki haber şöyle:
Brezilya'nın Sao Paolo kentinde yapılan kainat güzellik yarışmasında bu sene tacı Afrika giydi.
Ülkesinin geçmişindeki savaşlarla anılmaması ve HIV gibi hastalıklarla savaşmak için bugüne kadar bir vatandaş olarak elinden geleni yaptığını belirten 25 yaşındaki Lopes, tacı almasıyla beraber bunları gerçekleştirmenin daha mümkün kıldığını ifade etti. Lopes ayrıca vücudunda hiçbir estetik bulunmadığını söyleyerek, güzel görünmesinin sırlarını çok uyumak, güneşten korunmak ve bol bol su içmek; olarak açıkladı.
Yarışmada 88 kişiyi eleyerek Kainat güzeli seçilen Lopes'in birinciliği Angola için de bir ilk niteliğinde.
http://www.nethaber.com/video/12997/vay-vay-vay.html
(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça)
sanki uzaylılar falan da yarışmaya katılmış gibi kendini güzel sanır oysa acaip güzel ve yakışıklı uzaylılar da var.
Diger gezegenlere haksizlik edilmistir.
yanlış isimli güzeldir. çünkü o yarışmaya sadece dünyadan katılım var. dünya güzeli demesi gerekir.
her yarışmalarını izlediğimde; bunlar insansa biz neyiz? nevinden sorularımın ayyuka çıktığı güzellerdir.
güncel Önemli Başlıklar