bugün

yıl olmuş 2022.. isterse giyer yani. kimse karışamaz .
(bkz: True ile gönül sohbetleri)
(bkz: doğmamış çocuğa don biçmek)

Evlenecek kızı bulduk da bikini giydirme kısmı kaldı..
true'nun 9 gündür cevap aradığı soru...
tüm kıyafetlerini kendi giyip çıkarabiliyor benim kadınım, gerek kalmıyor.
Ellerimle mi? Kendi giyemiyor mu?

Öyle insanların arasına çıkarsa son çıkışı olur tabi. Evet.
kıskançlık nedir bilmeyen, halk dilinde ''geniş adam'' olarak adlandırılan insan türünün yapacağı şey dir.
şimdi mahallede bir kadının sütyen kilot dolaşması çok ayıp. üstüne bir de kendini bi kova suyla ıslatsa. aboo. Çünkü herkes vücudunu görüyor. filan.

Aynı kadın deniz ve kuma yaklaştıkça aynı kıyafetlerle rahatlıkla takılabiliyor. hatta suya komple girip ıslanıyor. aynı kadın, aynı kıyafetler, çevresindeki de aynı kişiler.

bu kadın bu şekilde giyindiğinde çok rahat hissediyorsa, ayıp diye mahallede giyemiyorsa, toplumsal baskı altındadır.

yine bu kadın bu şekilde giyindiğinde vücudunu gören erkeklerin kötü bakışlarına maruz kalmaktan korkuyorsa, o zaman sahilde kendini kandırıyordur.

ben işin içinden çıkamadım birisi yardımcı olsun lütfen.
kadın kimsenin değildir, kendinindir. ortama uygun giyinmeyi kendi akıl edemiyorsa, geçmiş olsun.
kadınına ne demek yahu? pazardan mı alıyoruz, hayrola?

tanga giyse kaç yazar, kime ne?
giymeme izin vermiyorsa, eski kadını olurum. ha mesela müstakil evinde havuz vardır. tabiki beybimin sözünü dinlerim.
Benim gadınım bikini giymek istemez. Gadınımsın dedik bir kere.
has erkek bu soruya tereddüt bile etmeden hayır cevabını verir. benim eşimin göğüslerini, poposunu başkası göremez. herkes sizin gibi geniş olmak zorunda değil biladerim.
hayır amk. cevap net.
benim karımı niye başka erkekler görsün? ne gözle bakıldığını hepimiz biliyoruz hepimiz erkeğiz.
kadın üzerine yakışanı giyer zaten.
bunu öğrenmem uzun zaman aldı ama öğrendim.
benimki cok zeki.
kendi kendine giyinebiliyor.
iki parça bez zaten.

Kendi giyebilir.

Mont falan olsa tutarım ucundan.
hiç ilişki yaşamamış ve muhtemelen yaşayamayacak olanların kendi tercihlerini belirttiği anketimsi.
kadın ister ve elde eder.
ben eğer çağdaş demokratik biriysem elbette giydiririm.
beyler çıkartmayı biliyorsanız giydirmeyi de bileceksiniz.
Tabiki giyebilir.
Mayo evet bikini belki... ortama bağlı. Denize Edirnede falan girerken evet.
giymek isterse giyer. bişey diyemem. ama allahtan o da giymek istemiyor.
eksgavatörseniz rahatça giydirebilirsiniz.
denize, havuza çarşafla mı girecekti aklı fikri bel altı sapıklıkta olan ve bu yüzden böyle giyinildiğini sanan ortadoğulu barzolar?

görsel