bugün

Ahahahah benim de vardı, 40 yaşımıza geldiğimizde evlenelim dediğimiz bi arkadaş. Geçende düğününe gittim.
bu tip erkeklerin çoğu ağır loser oluyor aq. kadın olsam böyle bi tiple evleneceğime dağa taşa sürterim. böyle bi tip vardı benim bi tane exin etrafında çok umrumda değildi. bu elemanlar hep böyle enayi, mal, vur ensesine al elindekini tipler oluyor. ulan eleman kızı senelerdir seviyor kenarda, sen gelip kızı 1 hafta içinde sikiyorsun. eleman hala gururuna yedirip bir şekilde kızla arkadaşlığını falan sürdürüyor çok enteresan.
Bende belki evlenirim kızları koleksiyonu yapıyorum ahaha ama evlenmeyeceğim.
Bu durum koleksiyoner olmama engel değil.
yok öyle bir şey. ben de yok. hatta bir gün evlenirsem, korkarım, yeni tanıdığım biriyle oldu bittiye gelecek. içimde öyle bir his var.
Klark kent tipli erkektir.
belki flört ederim diye tuttuğum biri bile yok kaldı ki evlenmeye ayıracagim.
belediye mi dağıtıyor ne yapıyor anlamadım. nasıl bu kadar fazla seçeneğe sahip olabiliyorsunuz şaşıyorum.
(bkz: true)
(bkz: uydu erkek)
zorda kalırsa bir ömür bu stepnenin altına yatmayı göze alır.
ya bu ilişki, evlilik, namus vs işleri çok karıştı artık.
bir kural ve izlenecek yol, strateji kalmadı.
eskiden bir kara verirdin işte köy kızı olsun, yok şehir kızı olsun, yok çalışan olsun vs vs.
şimdi her şey birbirine girdi.
bakıyon köy kızı nun yotubda 100 bin takipçisi var.
çalışan kadına bakıyosun 50 milyon kredi borcu var.
e peki napıcaz?

valla yapacak tek şey var.
kalbiniz ne diyorsa o olacak.
zaten derler ya
"kısa vadeli kararları aklınızla uzun vadeli kararları kalbinizle, duygularınızla verin"

diye.
belkide o kadın, erkeğin 8. yedeğidir.
oğlum niye evleniyosunuz manyak mısınız?
enayi vs deseniz de insanoğlu bilemezsiniz güvendiğiniz kadın tarafından yedeğe atılmış olabilirsiniz. Bunu fark ettirmiyor da olabilir tamamen karakterine ve insafına bağlı bir durum.
he işte o eskidendi yani sosyal medyanın bu kadar patlama yapmadığı dönemde kaldı hemen hemen 2015 gibi bitti o mevzu.

demek ki hala kendini yedekte bekletildiğini sanan insan kalmış milli piyango hesabı.
her ne kadar çoğu kadın bunu kabullenmese de çatır çatır hangi erkekle ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar.

hedeflerindeki erkek işi güce girdiği zamana kadar iyi takip eder daha sonra boştaysa ona kapat atmaya çalışırlar.
sanırım bir dönem böyle bir erkek yapıldım. emin olmamakla birlikte çok ciddi şüphelerim var. ama ben çıktım tüm kulübelerden. bonservisim elimde.
Cezmi Ersözün derinliğine kimse sevgili olamadı kitabının arka kapağında tam olarak o erkeği tarif eden yazı var.
bazı kadınların oynamam gereken maçta yedekte tutup, ihtiyacı olduğu an oyuna almak istediğinde maça girmeyi reddederek başka takıma transfer olmak suretiyle gereken cevabı veren bahsedilen o erkeğim.
Yedekte tutulan kişi veya kişiler, taliplerin ortalamasını hakkında bilgi verir.
Arada sirada yoklarlar. Naber, hatun buldun mu diye yemlerler.
umarım yedek kulübesinde beklemiyordur, en azından oynayabileceği bir takıma gitmelidir.
(bkz: friendzone)

aynı zamanda 30 yaşına kadar güzelliğinin ve çekiciliğinin ekmeğini bir güzel yiyip, memeleri sarktıktan sonra da nasıl olsa beni halâ bekleyen enayiler var diyip, soluğu tekrardan bu garibim erkeğin yanında almayı da amaçlamaktadır. garibim erkek de, yılda 2 kez sex yaparsa şükredecek hale gelmeye başlayacaktır.

bu saatten sonra ettiği her mücadele, bu garibim erkeğin aleyhine olacaktır. sizlere tavsiyem daha fazla mücadele etmek yerine, tekrardan elde etmek için sağladınız imkânları en kısa zamanda kesmek olacaktır. zira arzunun pazarlığı olmaz. kendinize gelin!

friendzone'a girmeyin!
Genellikle o yedekte tutup, saf sandıkları er kişisi evlenmez ve gününü gün eder. Kadın kişisi erkenden evlenerek hayatını mahveder.
sarılma edebiyatı yapan erkek olur genelde. kızımız, o erkekle evlendiğinde rahat 400 bin km yol yapmış olur.
Kenarda tutabildiğin erkekle evleniyorsan, bazı sıkıntılar olucak demektir bu.