1. 1.
  Kızlara beleşe ilgi gösteren ve karşılığında birşey alamayan erkek türüdür, meriçin bir altıdır.

  Erkeklerin ilişkiden beklentisi seks, kızların beklentisi ise ilgidir. Bu ikisi genellikle karşılıklı olur; yani ilgi görmeyen kadın seks yapmaz, ilginin dozu artmasına rağmen bir türlü seks sinyalleri vermeyen kıza erkek ilgi göstermeyi bırakır.

  Bu dengeyi dişi cinsiyetten fuckbuddyler (ilgi yok ama seks var), eril cinsiyetten ise uydu erkekler (seks yok ama ilgi var) bozar. Çoğu kızın en az birkaç uydusu vardır, ilgiye muhtaç olduklarında uyduları ile iletişim kurarlar, fakat ne olursa olsun (yaşının ilerleyip evlenme yoluyla kendisini kakalaması dışında) uydu ile ilişki yaşamazlar. Adet günlerinde olsun, sevgililerinden ayrıldıkları zaman olsun uydularını kullanırlar. Uydu erkeklerin sadece uyduluk yaptıkları kızlar ile değil hiçbir kızla ilişki yaşama şansı yoktur. Alfa siker beta öder sözündeki beta olurlar hep.

  Her beta uydu erkek değildir, zira geneli erkeksi güdüler ile kızın amacını anlar ve bu aşağılanmaya asla katlanamaz, içgüdüleri ona yol gösterir. Fakat her uydu erkek istisnasız betadır, betanın en alt seviyesidir. Meriç dediğiniz herifler de genel olarak betadır, ilişki yaşama şansları vardır ama uyduların asla yoktur.

  Elbette ki uyduluktan kurtulmak mümkündür. Öncelikle testosteron seviyesini arttırma yoluna girmeli, sonra kendisini hem maskülen bilinç hem de kültürel açıdan geliştirmeli, özgüven kazanmalı ve oturup kalkmasını, konuşmayı öğrenmelidir.
  ... alagur noyan