bugün

Kimse kendini kandırmasın, önce tip sonra diğer özellikler gelir.
Burcunun tüm özelliklerini yanında taşıması. Cüzdanda falan.
big boy. abi şu kızlardaki big boy merakını gerçekden anlamıyorum kendin bit kadarsın. dev gibi biriyle ilişkiye girmekte neyin nesi.
enteresan özelliklerdir.

- bir erkekte ne olması lazım ?
+ arabası olacak evi olacak mayışı şu kadar olacak kaslı olacak uzun boylu olacak fiziği mükemmel olacak tahsili yüksek olacak 3 yabancı dili bilecek sokakta beyefendi mutfakta ahçı yatakta hayvan olacak parası olacak beni şuralara götürecek buralara götürecek beni hep dinleyecek anlayacak beni ailesinden önde tutacak bir dediğimi iki etmeyecek.....
- peki siz erkeğe ne vaat ediyorsunuz ? bu saydıklarından kaçı sizde mevcut ?
+ hiçbirisi yok...
Hayaller paris gerçekler türkiye.
Para arıyordur..
kadınlar kendilerinden başkasına zorbalık eden erkeklerden çok hoşlanır. diğer erkeklere üstünlük sağlayan erkekler onların gözünde rakipsizdir.
At da biz de görelim o aurayı kdkdkdk.
Götü güzel olmalı.
Fulltimecoffeedrinker entryni favladım aq. Kezban tanımı bu kadar güzel anlatılabilirdi gerçekten bravo.
Osuruğu kokmasın yeter.
görsel
görsel
Sikici aura mı hahahahaha vay amk.
sikici aura(beyler bunun nasil bir sey oldugunu bilemezsiniz), nezaket, ince düşünce, acik ten, yerine gore yogun tuy, kendinden emin, mizah anlayisi olan, cok kibar yaratilisli olmayan(erkeksi), mac seven, cok pis olmayan (fazla temiz erkeklerden asiri disil enerji aliyorum) ben biraz eski erkak arkadasimi anlatmaya baslamisim mlsf ki...
aslinda kendiniz olmaniz yeterli galiba beyler, sonucta butun ve tutarlilik onemli, kesinlikle agziniz iyi laf yapmali ortamda/ sohbet ederken sohbeti yonlendirebiliyor olmanız, girisken olmaniz, kadina kadin oldugunu hissettirerek davranmaniz, pratikte kibar dusunceli olup yatakta hayvan gibi sikiseceginiz mesajini vermeniz lazim, maddi olarakta zayif olmamaniz onemli, hesap falan odetme mevzulari pintilige kaciyor bana gore, kucuk hediyeler hep arti
(bkz: hakan 23cm)
statüye paraya ve tipe bakıyorlar. ama tip fazla önemli değil kızlar için.

mesela 1.50 herkesin çirkin bulduğu bir kız var çirkin erkekler bile bakmıyor fiziğide yok. ben buna açıldım. kız mühendis ben teknikerim diye reddetti boyum 1.85 yakışıklıyımda tabi sonra pişman olmuşturda iş işten geçti. niye açıldın diyenler olabilir kız zengindi ben zengin kızlardan hoşlanırım.

sonra kız arkadaşım var hastalandım hemen bir bahane ile ayrıldı tabi sonra iyileştim tekrar dönmek istedi reddetim.

ama durumum iyiyken kızlar kendi evlenme teklifi ediyordu ye kürküm ye hesabı. bir de iyi efendi erkek olsun derler hep kötüleri seçerler sonrada ağlarlar kaderim kötü cart curt.
her kadın güç arar, ben de olsam bende güç arardım amk bunda kanıksanacak bir durum yok.
bu durum kadınların erkeklere göre zayıf olması ve bunu karşılayacak birini aramasıyla doğru orantılıdır.
yukarıdaki arkadaşların yazdıklarına bakmayın. Cevap para, statü ve bazen biraz tiptir ama yeterli para ve statü varsa tip çok da önemli değildir.
yalansız dolansın dürüst kısacası,karakteri sağlam.
eğlenceli geri kafalı olmayan, karşısındaki insana saygı duyan güven veren güvenen. sempatik tavırlarıyla dikkat çekebilecek bir beyfendi.. görsel açıdan da engin öztürk ‘e benzerse ohhh daha ne istenir. Gülmeyi sevsin gerçekten devamı gelir diye düşünüyorum..
yedi sülaleme saygı duysun ve onlar sevsin hem de evimizde sevsin !
Başka ne arayacaktı diye sorduran eylem.
Mesela Benim kız kardeşimi erasmus deneyimi olan iki yabancı dil bilen biri.
Şimdi vasıfsız bir adama mı verelim bu kızı?
-parfumde ucuza kacmamasi

-hijyen kurallarina dikkat etmesi

-saygili ve gelisime acik olmasi

-iliskide sacma sapan taktiklere stratejilere girmemesi. (mide bulandirici)
Cevresindeki insanlar arasinda dengeyi kurabilmesi. E bide esmer olursa tadindan yenmez.
Hep ön yargıyla yaklaştığımdan sormayı bir türlü akıl edemedim amk. Üzümü yedikten sonra bağıyla ilgilenmek yasak değil halbuki.