bugün

Kontrol edebilecekleri erkeği.
sağlık, huzur, sevgi ve rahat yaşayabilecekleri kadar para. abi yarrak yazmadın hayırdır demeyin onu istemiyolar gerçekten.
para, güç, iş.
yarrak istemiyolar kesin bilgi yalayın pardon yayın.
ben bu yaşa geldim çözemedim bu yaştan sonrada çözeceğimi düşünmüyorum.
Kadınlar sadece Gerçeği ister.

Şimdi yanlış da anlar bu..
Bir zaman sonra kredi kartından başka bir şey istemiyorlar.
Duymak ister, kendilerini hoş hissettirecek şeyler duymak, bu dünyanın acı gerçekliğinden kopup bir rüyayı yaşamak ister.

Bunu ancak duygularına hitap ederek yapabilirsiniz. Ve aynı oranda bedensel bir haz da sunabilirseniz bulutların üstünden dünyaya el sallarsınız.
hep daha fazlasını.
Kedi isterler köpek isterler.

Şaka lan şaka ne istediklerini onlarda bilmiyor.

Günü gününü tutmaz canlılar.
görsel
görsel
Duruma ve ruh hâline göre değişkenlik gösteren durum. Şimdi yerime birileri işleri yapsa bende oyun oynasam diyorum.
Alışveriş yapmak için sınırsız limitsiz kredi kartı.
Kadınlar ilgi, sevgi, saygı, güven duymak, şımartılmak ister. Aslında her insan ister bunları. Ama kadınlara yetmez. Kendi eksikliğini sizi eksikmişsiniz gibi hissettirerek kapatmayı başaran bir canlı türüdür kadınlar.

Ve istisnalar olsa da kaide aynı kalır.
Bazen kendileri bile bilmiyorken
Erkolardan; onların ne istediğini bilmesini bekler.

Canlarım benim.
https://open.spotify.com/...=spotify%3Asearch%3Alavin

Yalanlar istiyorsan, yalanlar söyleyeyim,
incinirsin, yine de sen bilirsin.

Budur.

Ent.
yarrak istemiyorlar. kesin bilgi yalayın pardon yayın.
bir üst hipergamik seviyeye çıkmak.
kocasına sahip çıkmak...
kafa karıştıran soru.
çünkü yakınlaşır, gülümser, tatlı tatlı konuşursun, uzaklaşırlar.
soğuk davranır, görmezden gelir, yokmuş gibi davranırsın, bakıp dururlar, yakınlaşırlar.
ama ezici çoğunluğunun romantik ve cinsel partner olarak hangi tiplere ilgi duyduğunu adım gibi biliyorum. bundan eminim.
Önemli olan sizin ne istediğiniz, kimde bulduğunuzdur. Ben teferruatla uğraşmam, mesela.. bana ne, ne istiyorsa istiyor.. kafalarımız yatıyorsa bunlar insanın gözüne gelmez bile..
Maddiyatla ilgili seyler bir nevi kolaydır. Ama diger konuda iletişim önemli. Sorabilirsiniz mesela. Karsılıklı birbirini duygusal olarak beslemeli insanlar. Kadınlar daha önem veriyor bu konuya. Sen ne derece ilgili ve merhametliysen o derece cicek gibi acar kadınlar. Bir tatlı söz söylemek zor geliyorsa bu love islerine hic bulasmayın. Karsınızdaki insanı da harcamayın.
istek ve arzuları sınırsızdır. Bazen ne istediklerini kendileride bilmez *