bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bu mamulün yapılış şekli ve tam malzemeleri şudur;
    1-)kollarını takmadan sadece omuza atılarak kullanılan siyah bir pardesü
    2-)beyaz bir atkı
    3-)gözlerde şöyle okkalı bir kodum mu oturturum bakışı
    4-)kodummu oturturum bakışının içine bir tutam ''ama zayıfa asla zarar vermem benim derdim zalim ile'' havası
    3-)mümkünse daima üç beş adım geride duran bir dişi.
    işte ev yapımı kadirizminiz hazır afiyet olsun.
    sıcak tüketiniz.
    4 -1 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    en az satanizm kadar dolu gibiymiş gibi görünen içi bomboş düşünce sistemi...
    3 -2 ... selmagezinir
  3. 3.
    murat taşdemir den öldürücü bir darbe yemiş akım.murat abinin tarzı daha bi hoş sanki...dar bi kazak,hoş bir jean,yavşak bi hatun,her an aşağılamaya hazırmış hissi veren bakışlar!
    3 ... disco inferno
  4. 4.
    bir insanın kadir inanıra özenmek için ne gibi bir nedeni olabileceğini anlayamadığım için varlığını reddettiğim akımdır

eğer mesele ağır abi olmaksa etrafınızda yaşayan ve ünlü olmayan biri de en az kadir inanır kadar yardımcı olabilir
    mesela her gittiğinizde etleri şap şap doğrarken gözucuyla size öfkeyle bakan aile kasabınız hilmi
    o yapınca psikopat hilmi oluyo da kadir inanır yapınca niye "vay kadir abim" oluyo
    hadi bakalım
    hiç aklınıza gelmezdi di mi
    2 ... undeuxtrois
  5. 5.
    tak tak
    - kim o?
    - ben kadir!
    - hangi kadir?
    çaat*
    - deli kadir uleeeeyyn !!!
    3 -2 ... gothic evil
  6. 6.
    - seviyorum de
    - haayır
    - seviyorum deee !
    - haaayır!
    - seviyorum de ulan !
    - haaaayırr !
    - seviyorum dee !
    - seviyoruum!
    - yalan söylüyorsun !
    çat**
    4 ... gothic evil
  7. 7.
    kadir inanır'ın, oynadığı mafya filmleri ve tatar ramazan filmlerinin etkisiyle geliştirdiğini düşündüğü sapkın felsefi akım.
    1 ... blakkheim
  8. 8.
    motivasyon üzerine dayalı bir felsefedir. *
    ... amiral batti ve tayfasi
  9. 9.
    bitmeyen felsefi akım.
    ... selsuyuna
  10. 10.
    çelik'in eski karısına attığı mesajlardan sonra oluşmuş ideolojidir. bu felsefi akım kadir inanır'ın komiser şekspir fiminde giydiği etekle sarsılda da yıkılmamış, sonradan çekilen filmler ile yeniden eski saygısını kazanmıştır.
    ... tuhh kahretsin