bugün

Üstad! olarak nitelenen beyinsizin tekiydi. Ne çok ingiliz sevici ve Yonan galibiyeti sevdalısı var bu vatanda ya rabbi! Sen bizi kuyruklarıyla meşgul etme Allah'ım! Zira bu kansızların yılan gibi bir kafası mı var, bilemiyorum; ama o kadar çok kuyruğu var ki...
boşuna oksijen israf eden bir din hastasıydı...
Zamanında öyle bir kobra salmış ki, 3 m kemalist çıkaramıyor. Uzun vadeli yatırım uzmanı.
adı gibi üstad, yalancıları ters yüz eden adam deliliğiyle bir çok yalanı deşifre edip akıllıları!!!!!kudurtan adam.
Geberdi gitti köpek. Ateşi bol olsun.
Anlattığı palavraların, Rıza Nur denen ruh hastası şerefsizin belli belirsiz kitabı dışında hiçbir kaynağı yoktur.
Hiçbir akademik eğitimi yoktur. Tamamen kendi hayal dünyasında uydurduğu şeyleri anlatır. Şeyhlerine badeleme yapan islamcılar bu adama “üstad” der.
görsel
ateşi bol olsun.
iyi bilmezdik.
Ölmüş gitmiş ne diyelim. Hesaplar açıldı bir bir.
canan kaftancıoğlu'ndan daha fazla atatürk düşmanı değildir. hatta daha da merttir. ona verilen tepkiler ile canan kaftancıoğlu'na verilen tepkiler birbirini tutmamaktadır.

not: nefret ederim kendisinden.
tam kendine üstad diyen çomarlara göre ve tam da onları temsil eden bir tipti (r).
palavracılığıyla, edepsizliğiyle, karaktersizliğiyle, tipsizliğiyle tam da onların hocası olabilecek kapasitede bir insanımsı idi.
mi6 e sorun.
Gram sevmem fesini silkelediğimin üstadınıda nalları dikmiş birini sürekli diline dolayan Kemalistlerde onun gibi dangalaktır.. yukarda örneklerini görüyosunuz işte..
Sadece Atatürk'e değil Türklüğü Türklük yapan her türlü değerin karşısında olan birisiydi. Emir Timur gibi değerli bir Türk başbuğu hakkında da son derece çirkin ifadeler kullanmaktan çekinmemiştir.

Milli şair Mehmet akif için "serserinin teki" diyecek kadar alçalabilmiştir. Aynı konuşmasında "pezevenk" dediği de iddia edilmiş, ancak kendisi "desene" dediğini iddia etmişti. Aslında dinlediğimde bana da öyle gelmişti ama Mehmet akif'in torunu daha önce "pezevenk" dediğinin mahkeme kararıyla kesinleştiğini söylemişti. ben öyle hatırlıyorum.

1980 ihtilali sonrası vatandaşlıktan atıldığı zaman neden Müslüman bir ülkeye değil de ingiltere'ye sığındığı, dr. Rıza nur'un british Museum'da saklanan hatıratının nasıl eline geçebildiği sorgulanması gereken diğer konulardır.
mundar olmasaydı güzel sirk gösterileri beklerdik.
başlığını solda görünce sinir krizi geçiriyorum, yapmayın evladım.
zaten ayda yılda bir giriyorum sözlüğe
Üstad, çapulcu kudurturdu, öyle ki hala bağırırlar.

Kendisinin "yunan mezalimi" adlı bir kitabı bile olmasına rağmen sözlerini çarpıtıp algı yapar çapulcular.

Kitapları:
(bkz: yunan mezalimi)
(bkz: moskof mezalimi)
(bkz: bulgar mezalimi)

Cennetmekan:
(resim:#1)
https://twitter.com/tugbe.../1663847304523120640?s=20 Seni anlamayanların suratına suratına,
fesli meçzupun tekidir kesinlikle şüphesiz..
Fesli meczup. Bir dönem üzerine yüklenen hapis cezasından kaçabilmek için deli raporu almıştır. Çok şükür öldü gitti de daha yeni aptalca fikirler üretemiyor
Üstad öyle bir koymuş ki, ölmesine rağmen hala mezarına gidip sıçıyor ahlaksızlar.
Ölenin arkasından kötü konuşulmazmış ama bu adamın arkasından konuşalacak iyi bir şey yok.

Ne diyelim. Ateşi bol olsun..
iyi bilmezdik.
atatürk düşmanı işgal artıklarının sayılı sığınaklarından olan bir meczup. hayattayken kendisini gördüğümde ekrana fıstık atardım. kadir popcorn için yapılabilecek max aktivite budur.
salak salak entryleri görünce insanı delirten başlık. Tarihçi yazmışlar bir de. Tarihçi kimdir ve nasıl olur bundan bi haber insanlar. takipçileri de kendisi kadar cahil...
Atatürk'ü bizim kemalistlerden daha çok sevdiğine eminim.