1. 1.
    evet öyledir hatunlar gözüme görünmemelidir.
    -1 ... soren
  2. 2.
    erkek de bu cinsel objenin oyuncağıdır.
    2 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    kadınları bu şekilde tanımlamak nasıl bir zihniyettir. kadın insanın üstünde bir varlıktır neden derseniz anatomisine bakın.
    1 ... steving zweig
  4. 4.
    bunu kimse inkar edemez.

kadın cinsel objedir.

erkekleri tatmin etmek içindir.
    1 -3 ... soren
  5. 5.
    Erkekler de cinsel objedir, kadinlari tatmin etmek icindir.

Hani doğru oranti bu isler. iki kisi olmasi gerekiyor ya hani?

Bak simdi evladim seni leylekler getirmedi...

Hadi eyvallah.
    2 ... primer bond kompozit
  6. 6.
    Durumun böyle olmasından kadın memnun erkek memnun. Boşa aksi yönde dil döküp kendimizi parçalıyoruz.

Obje olmama mücadelesi veren kadınlar da ikili ilişkilerde de sosyal hayatta da yalnız ama güçlüyü yaşamakta.. zaten benim bilip ettiğim bu rollerden sloganların ötesinde pek rahatsızlık duyan eden de yok.

Bugün üniversite mezunu üç insanla mutfağın kadına ait bir yer olup olmadığını konuştuk uzun uzadıya. Ciddi ciddi bunu düşünüyor ve savunuyor insanlar. Aksi yönde bir görüşü de hayal dünyası diye yaftaladılar mi konuyu noktalıyorlar.

Biz kalkmış kadını cinsel obje olmaktan çıkarmaya çalışıyoruz. Kadinın cinsel obje olmasından rahatsızlık duyan en radikali kalkmış meme şov yapıyor. Kadının cinselliğine gelene kadar neler neler var daha tartışmamız gereken.

Hayır yıllarca kadın sorunundaki bakışını takdir ettiğimiz kişilerin evlendiklerinde eşlerinin iş çıkışı koşa koşa evin yolunu tutup 3 çeşit yemek yetiştirme telaşesini gördü bu gözler. Artık neye şaşırabilirki insan?

Ama çok makul, anlaşılabilecek bir durumdan bahsediyorum. Kadın ve erkek çalışıyorlar aynı oranda yorulup eve geliyorlar ve ev işlerinden kadın tek başına sorumlu değil. Ama 'aman ayağımın altından çekilsin benim alanımdan uzak dursun' diye bir tepkiyle karşılaşıyorum. Mutfak kadının alaniymis. bunu babaannem değil 23 yaşında bir kızceğiz söylüyor. Sonra dönüp dolaşıp "sen gerçekten sevmemişsin, insan böyle şeylerin hesabını yapar mı"ya geliyor konu. Ay şaka gibi.

Hayır tüm ev işlerini kadın da yapabilir. Durum bunu gerektirir böyle olur. Gerekirse yaparım da. Mesele bunun kadının rolü olup olmaması. O alanın sadece kadına ait olmaması gerektiği. Mesele toplumsal roller.

Ben çizdim oynamıyorum artık!

Kendi hayatında ezilmek isteyen ezilsin. Ne onları memnun ediyorsa onunla yasasınlar.

Erkekleri sadizmleri kadınları masoşizmleriyle baş başa bırakıyorum.

Kendi hayatımı güzel kılabileyim bana bu kadarı yeter. Yalnız kalacaksam da dimdik durdum hiç değilse diye onurumla kapatırım gözlerimi hayata. (Dedi ve vejetaryenliği de unutup kocasını etsiz sofraya oturtmadı. En son 'saçımı süpürge ettim de yine yaranamadım' diyerekten kapadı gözlerini hayata.)
    4 ... dilhun
  7. 7.
    evet öyledir.
    2 -3 ... soren
  8. 8.
    donsuz yobaz beyanıdır.
    2 ... kazakistanli ii
  9. 9.
    Siz Türk değilsiniz, insan da olamayabilirsiniz.

Ama Türk degilsiniz, untermensch!
    2 ... alpertunna
  10. 10.
    o taraftan bakınca öyledir, hatta damacanadır. biz bu taraftan bakınca çok farklı görüyoruz. hatta bu taraftan bakınca erkekler de sadece fıkır fıkır kaynayan bir yalan ve hormon yığını olarak görünüyor.
    ... deepsees