1. 1.
  orjinal adı plawres sanshiro olan japon animesi. *
  2 ... chuppa
 2. 2.
  el kadar robotların amerikan güreşi yaptığı çizgi film. bu dizinin bağlayıcı yanı robotu laptoptan yöneten çocukla robotun kurduğu ilişkinin derinliğidir. çocuk robotumun kafası kırıldı devreleri yandı diye bakmazdı insan muamelesi yapardı robota. çok duygusal bir çizgi filmdi anlıycağınız hele birde bir bileklik yapmıştı ki çocuk robot ne acı çekerse hissedebiliyordu. çizgi filmin sıkıntısı ise ana karakter olan robotun hiç silahı yoktu her bölümde el ense çekip, uçan tekme atıyordu insan bir iki lazer güç ünitesi, ışın kalkanı, proton kılıcı falan koyar alete...

  http://upload.wikimedia.o...PlawresSanshiroPoster.jpg
  http://upload.wikimedia.o...2/PlawresSanshiroCast.jpg
  3 ... th0r
 3. 3.
  son zamanlara doğru o çocuk artık laptopu falan atmış beyni ile yönetmeye başlamıştı jumaruyu. fenafillaha ermişti nihayetinde. hele o robotu ölünce toprağa gömüşü yok muydu. ailecek ağladıydık.
  3 ... kuku goren masum koylu
 4. 4.
  jumarunun öldüğü bölümde*** hepimizi hüsrana sürükleyen, zaman ilerledikçe iyice güzelleşen, el kadar bebeyken izlediğimizde "oha adamlar ne güzel çiziyorlar dediğimiz", şimdi gördüğümüzde "hasstir lan bu muymuş güzel" dediğimiz, sonra oturup düşününce "olum önemli olan dış güzellik değil iç güzelliğidir hatta rus güzelliğidir yani iş güzelliğidir" dediğimiz yegane 37 bölümlük anime.

  ilk erotik deneyimlerinizi yaşıyabileceğiniz dragonball'u bir burun farkı geriden takip eden anime. efenim ilgilenen için:http://anidb.net/perl-bin...l?show=anime&aid=3324
  5 ... godlessturtle
 5. 5.
  yedinci nesil yazar. hoş gelişler ola. uğraşsın bakalım sözlük geniş.
  1 ... albay gerineldo marquez
 6. 6.
  iyi yazar.
  (#17918453) bu entry ile sözlükteki ergen akp'lilerin içine düştüğü s&P'nin yunanistan'a torpil yaptığı şizofrenisine gereken cevabı vermiştir.
  ... birdy
 7. 7.
  hayatımızı bağladığımız, çocukluğumuzun vazgeçilmez çizgi filmi. gömmeyeylerdi iyiydi.
  ... birgemi
 8. 8.
  Hatırladıgım en eski çizgi film. Jumaru dövüşe hazır. Tüylerim diken diken olurdu izlerken.
  ... gentile