Beşiktaş ve Mourinho.

Sabah kalkar kalkmaz el yüz yıkamadan iki elle tinere saldıranlar var sanırım.

Beşiktaş'a gelmesi imkansız olan teknik direktör.
babası Felix Mourinho, 79 yaşında vefat etmiştir.

http://www.ntv.com.tr/spo...%2cyGMDcnvkWUKmkdXvKCrAog
dünyanın en karizmatik teknik direktörü.
şuan maçı benim seyrettiğim gibi seyrediyor
malum attı real golü, bu maç kesin 3.5 üstü biter.
çok abartılan bir adam. bu paraları rıza çalımbay harcasa daha iyi kullanırdı.
Aykut kocaman kaderi yaşıyor adam. Reşfırt dene çocuk sikti attı takımı mourinho napsın. Evet.
tamamen fantazi olsun diye manu'ya giden teknik direktör.

adam inter, real madrid, porto, chelsea gibi takımları artık çalıştırmış ve zibilyon tane kupa kaldırmış, teknik direktörlük kariyerinde doyuma ulaşmış. artık sadece fantazi olsun diye takım çalıştıran bir adam.

ben eminim ki manu'nun kazanacağı kupalar da, guardiola ve klopp ile olan rekabet te, premier lig'de zerre sikinde değil. kulübe mkhitaryan, pogba, lukaku gibi balon oyuncuları çok fahiş fiyatlara satın alması bile eminim ki bilinçli yapılmış hamleler değildi. geçen sezon transfere 300 milyon euro harcamış olmasına rağmen 300 milyon euro yeterli değil daha fazla bütçe ayırın fantezi deneyecem diyor resmen adam.
bugün doğum günü.

görsel
futbol sonuç odaklıdır, lezzet ve heyecan arama diyen teknik direktör.
futbolu çok iyi bilir ama hep yanlış taraflarını şeklinde devam edecek hikayelerin sahibi. yahu top class takıma kontra futbol oynatmak nedir. insan utanır.
balonun teki. o küçük dediği liverpool'un kendisinden çok kupa görmüşlüğü var.

ayrıca sırf fantazi niyetine manu'yu çalıştırmaktadır.
manu'ya git gide çok çirkin futbol oynatan hoca. işin kötüsü karşısında pep olmasa bu mantalite ile şampiyon olacak.
seneye inter'in başına geçecek hoca. manu'nun oturmuş bir oyun şablonu var, mourinho ile uyuşmadı o şablon.
bir zamanların büyük teknik direktörü, şimdilerin loserı. artık toplayamaz da götü, hiç sanmıyorum.

guardiola ve türevleri karşısında resmen batılılar karşısında matbaayı geç getiren osmanlı gibi kaldı.

birkaç seneye türkiye'ye gelir.
Atanmış aykut kocaman.
italya'dan hiç ayrılmaması gereken teknik direktör.
(bkz: ali koç başkan morinyo teknik direktör).
Kendisini taktiksel anlamda hiç geliştirmeyen, zamanın efsane teknik direktörü.

Kendisi ile aynı dönemde yola çıkan guardiola, sürekli ileri giderken bu adam geri gitti sürekli. Klopp sürekli yeni bir şeyler eklerken taktiğine, bu adam yerinde saydı.

Yahu pogba’dan faydalanamayan hoca mı olur jose başkan?

United a tek katkısı, 3-4 sezon üst düzey oynayabilecek lukaku’yu kazandırmış olmasıdır. Sene sonunda ayrılır, muhtemelen bir yıl dinlenip italya’ya gider. Eski hamam futboluna orada da devam ederse ilk tokatı napoli’de sarri reyizden yiyeceği de kesin.
Futbolunu felan bilmem ben ama gerçekten şu anda yeryüzünde yaşayan en seksi teknik direktördür. Bakın o kadar açık ve iddialı. Tam bir alfa, o piç ifade ama sempatiklik vs. yani ıslatıyor, kayıp düşüyoruz...
havası sönmüş balon. o kadar pahalı kadro olsun elinde sonuç bu. yallah portekize.
dünyanın en itici ve en balon teknik direktörü. anca ağzı çalışıyor ve tek yaptığı şovmenlik.

takımı old trafford'da sevilla'ya bile 2-1 yeniliyor ve bu durumu "bunlar futbolda olağan şeyler" diyerek özetliyor.

bir carlo ancelotti hiç değil, bir jürgen klopp asla değil.
Jose Mourinho: "Salah'ı Chelsea'ye ben aldım. Fiorentina'ya kiralanmasını da ben istedim ama onun Roma'ya satılması kararını ben vermedim!"

kıvırma hocam 200 milyon euro uçtu senin yüzünden.
chelsea'ye karşı fa cup'ı da kaybetmesinin ardından biletinin kesilmesi yakın olan balon menajer. tek işi ona buna laf atmaktır.
Yakında manu'dan da siktir yiyecek olan balon. Transferlere yeterince para harcayamadığı için sürekli yönetimi suçluyor.

Beyefendi sanıyor ki kış transfer dönemi dahil her dönemde 600-700 milyon eurolar harcasın. Zaten mkhitaryan, pogba, fred, sanchez ibi adamlara yığınla para ödedi.

Kadrolarındaki en iyi oyuncu de gea.
Takımı Tottenhama kendi evinde 2-0 yeniliyor. Artık gidici gibi duruyor. Evet.
çok yakında manchester united'dan kovulacak teknik direktördür. bir dönem fırtınalar estirdiği doğru ama artık dünya futbolu, onun futbol mantalitesine terstir. devri kapanmıştır. bundan sonra ancak orta sıra takımları çalıştırabilir.