bugün

Fiski markası.
Bi rengi olsun kokusu olsun bildiğin benzin amk!
Barda çalışan biri olarak miss diyebilirim yada bizim patron başka viski almiyo ondanda olabilir.
şuan içtiğim red label pekte hoş değildir. diğer türlerini denemek lazım tabi.
yoklukta gideri vardır. red label i büyük marketlerde hep bulunduğu için en azından sahte değildir diye alınarak içilir.
şişesinin üzerinde johnnie walker ve oğulları yazmaktadır bu scotch viskinin.

düşünsel performansı artırarak sosyalleştirir.
yavaş içiniz.
kaliteli viski john.
"memur bey bana çarpan şoförü tanıyorum. adı johnnie walker"
Bir çeşit viskidir. Double Black olanları 119,90 TL'dir.
bok gibidir. ben viski içemiyorum sanırım. kokusu tadı mahvetti beni.
kalitesini falan bilemem. hayatı boyunca çeşit çeşit viski denemiş birisi değilim. fakat, ballantine ile bir türlü çakırkeyf olamayan ben şu zıkkımın yarım bardağıyla resmen sarhoş oluyorum. bünyem buna karşı mı hassas bilemiyorum. yarım bardağı aç karnına hüpletince resmen bütün dertlerimden, kederlerimden kurtuluyorum. hayat başka bir şekilde görünüveriyor bana. şu an da zaten o kafayla yazıyorum. ne acayip bi şiy lan bu? içimi kolay mı, onu da bilemiyorum. ballantine'e göre kolay tabi. su gibi lıkır lıkır içtim yarım bardağı ama sıkıntı şurada: ballantine içerken kafa gitmeye başlayınca bırakıyordum. bunda ise kafam azıcık gitmeye başlayınca bırakıyorum ve bir iki saat sonra kendimi yatakta sızmış bir vaziyette buluyorum.
özet: içki islamda haramdır, müslümansanız içmeyiniz. ama yok ben illa içeceğim diyorsanız tavsiye edebilirim, özellikle red labelını. black label ya da blue labeldan da bahsetmek isterdim ama ona param yetmiyor maalesef.
red label adlı viskisi standart olup, henüz jack veya chivas tadına varamamıştır. ancak blue ve black label çeşitleri ile prim yaptığı doğrudur.

anak red label toblerone ve kavrulmuş mısır ile harika gidiyor, deneyiniz.
ülkemizde jhonnie walker red label en bilinen en sevilen viskidir oysa kanımca kötüdür, gereksiz acıdır. black label da son senlerde ithal edilmeye başlanmıştır o da kolay bulunur, çok daha hoş bir kokusu ve rahat bir içimi vardır.
hiç içki içmemiş biri olarak merak ettiğim viski.
red label olanı popülerdir. Sek içilir. Güzel gider. Lakin bir Jack Daniel's etmez.
adıyla ün salmış olan ve aromalarla çok güzel hale gelen viski.
en yakın arkadaşımdır kendileri.
bir jameson değildir.
Güzel bir viski markasıdır en güzel içkiside red labeldir.
içimi sert viski markası. jack daniels gibi karamel-şeker bazlı değil koku ön planda. red label elma ile çok iyi gidiyor. black label iyi, idare eder. evde küçük şişede green ve blue label var ama dokunmaya kıyamıyorum. yılbaşı bile vesile olamadı.içmeyi gerçekten hakettiğim günü bekliyorum. yada olmaz denilen bir olay olur belki o zaman kutlama adına..
bir iskoç viski markası. türkiye'ye, 2012 itibariyle mey grubu ithal edecektir.
sevmeme ragmen biraz sert buldugum viski turudur.
en sevdiğim viski çeşididir.red label black label green label gold label ve en pahalısıda blue labeldır.
dünyanın en güzel viskilerinden birine verilen addır. formula1 yarışlarında bu marka sponsor olarak görülebilir.
jonnie soda ve buzla içilmelidir yanında da tobleron iyi gider . ama olmasada olur.
(bkz: red label)*
(bkz: black label)*
(bkz: green label)*
(bkz: gold label)*
(bkz: blue label)***