entry'ler (31)

stajın ilk günü

Daikin akademi binasında yapmıştım. Hocamın beni sevmesi sonucu herkezden elit biyere göndermişti beni ne yazıktırki. ilk gün depoda uyuyarak geçmişti.

nasılsın sorusuna verilecek en iyi cevap

Gördüğün gibi diyorum ben. Artık o beni nasıl görüyosa ona kalmış bişey.

nasılsın sorusuna verilecek en iyi cevap

Gördüğün gibi diyorum ben. Artık o beni nasıl görüyosa ona kalmış bişey

içinden geleni söyle

Gitmem lazım buralardan ama babamın borcu cok amk adamı yuz ustu birakamiorum.

ölüm gibi bir gerçeğin olması

Unutulup hiç oyle bisey yokmus gibi yasanir ama bu bir gercektir gelir sizi unmadik zamanda bulur.

galatasaray

Iyi günde kötü günde her zaman.

her kese yol vermek

Hayatta biseyleri kaybettikden sonra ve yanlız kaldıgınız zaman o yalnızlıga alışma durumudur. Sonrası o yalnızlıgı bozan her keze yol verirsin arkadaşım.

ilkokuldaki haliniz sizi şu an görse

ilk başta ne kadar zayıflamışsın derdi ve tabi teğmen oldun dimi o yuzden kendine baktın derdi. Bende ona yok okulu bıraktım. Hayatım boka sardı istanbuldan orduya taşındık hiç arkadaşın yok kimse aramıyor gibisinden konusurdum bilsin cunku kirmamak icin ugrastigi yavsaklarin hepsi hancer sapilicak hayatı boka saracak aylık 4 bin tlik isi bırakıp asgari ücrete calışacak neden babası ailesi tasiniyo sunuda bilsin babası hala onu hic sevmiyo gazinoda calışıcaksın 3 ay iyi para kazanacaksin ama patrorun yegenini dovdugun icin omzundan vuracak seni bil bunlari cocuk yasama bosuna aklin ermeden intihar et kurtul dicem ona yasama bosuna amk ben cesaret edemedim sen et dicem ona ben yapamadim sen yap cocuk siktirtme belani at kendini bi yerden asagiya.

şeker attığını unutup ikinci kez şeker atmak

Bunyeye kalmis bisey sabaha kadar kosabilirde sizi hayattan bezdirebilirde sabaha kadar kosarsa birakin efenim kossun iyi gelir saygilar meryem ana selamlar gaziosman paşa.

alkolik oldum

Simdi takip etmeye baslicam cok ovgu var.

kavgada ortaya çıkan sonsuz sen kimsin döngüsü

Birakin bu ayaklari vurun kirin bos ver kimsin sen muhabbetini diyesim gelirdi hep.

patlak olduğu halde vermeyen kız

Cilve yapiyodur oo aldirma sen ugras biraz.

galatasaray dan fernando torres bombası

On numara olur efenim galatasarayımız yeniden bi yukselise cikabilir insallah.

andımızın unutturulduğu gerçeği

Ben o andı kürsüde o kumal icin ne savas vermistim be 5. Siniftayken

Edit simdi uni 2 ogrencisiyim.

almanya da türklerin işten atılmaları

Turkler bi cildirirsa almanyaya darbe yakindir demek.

katar

Katar ile türkiye arasındaki anlasmalar ta 2001 den beri vardir efendim bu imzalanan anlasmalar gonderilecek askerler zaten 2001den beridir devam eden bir olaydir diger arap ulkeri gibi sirtimizi cevirmektense biz destek vermeyi sectik iyimi ettik iyi ettik ama ekmegi abd yiyecek bi silah anlasmasi daha yakindir benden demesi suudlara yaptigini katarada yapcicaklat sikistirip dev meblalara silah anlasmasi imzalatacaklar benim gorusum bu sekilde efenim.

zeka geriliği

Cogu insanım yaşadigi ama kabullenemedigi bir durumdur.

geceye bir rap sözü bırak

Üşüdüğün zamanda var bu Dünya hâlâ dönmekte
Gelişi paralı oldu gidişi bir pantol bir gömlekle.

ben bu yazıyı tanrı ya yazdım

Söylenecek bisey bulamıyorum brawooo ne kadar pislik varsa bende diger insanların artıklarıyla yaptın beni heralde tam bir sanat eseriyim cunki.

kızların tipe bakmadığı gerçeği

Her tanıştıgım kız cok guzel kisiligi olan bir erkeksin senin kesin sevgilin vardir cok sansli bir kizdir eminim derdi ve ben o sansli kiz su anda yani ole bir kiz yok sen olmak istermisin dedigimde ben seni arkadas olarak goruyorum kardesimsin derdi yani gencler yanlis anlasilmasin giderim var bence yesil gozlu guzel sacli sarisin bir erkegim ama olmuyor amk hicde sevgilim olmadi su yasima kadar yani tipede bakmiyolar kisiligede tek dertleri bu erkek beni hangi luks mekana goturebilir ve arabasi varmi amk tek dertleri bu bence.