bugün

entry'ler (522)

mahmut yıldırım

haklıdır.

https://pbs.twimg.com/med...CGGrXuLW8AAuD9I.jpg:large

gelmiş geçmiş en iyi türk sinema filmi

canım kardeşim'dir.

herşey çok güzel olacak filminden bir tık öndedir.

bugün star tv'de yayınlandı, yine sonsuz hüzünlere dipsiz kuyulara gark etti beni.

kenan evren öldüğünde üzülmeyecek insan

benim bu. üzülsem mi üzülmesem mi bilemiyorum gerçi ama elbette paşanın uzantıları tartışılır, bir yerlerden darbe emri alıp almadığı da tartışılır. hatta darbeden sonra yarattığı ortam ile mevcut bozuk ılımlı islam düzenini hazırlamıştır, sırf bu yüzden kötü bir liderdir.

fakat şimdi ülkede darbe olsa, mevcut partinin* teşkilatındaki gençler işkence görse, gözaltında kaybolsa burdaki tatlı su solcuları ve liseli ergenler sevinçten çıldırır, dandik sosyal medya hesaplarından darbeciyi tebrikler, darbeci paşaya da çiçekler atar.

paşanın varsa verilecek hesabı ''bir sağdan bir soldan'' verir zaten, üzülmeyip kına yakalar bi sektirerek ilerlesin de burda iki yüzlülük puanı kasmasın artık, cahil cahil konuşmasın.

kenan evren

allah rahmet eylesin. toprağı bol olsun. nur içinde yatsın.

elbette paşanın uzantıları tartışılır, bir yerlerden darbe emri alıp almadığı da tartışılır. hatta darbeden sonra yarattığı ortam ile mevcut bozuk ılımlı islam düzenini hazırlamıştır, sırf bu yüzden kötü bir liderdir.

netekim:) şimdi ülkede darbe olsa, mevcut partinin* teşkilatındaki gençler işkence görse, gözaltında kaybolsa burdaki tatlı su solcuları ve liseli ergenler sevinçten çıldırır, dandik sosyal medya hesaplarından darbeciyi tebrikler, darbeci paşaya da çiçekler atar.

paşanın varsa verilecek hesabı ''bir sağdan bir soldan'' verir zaten, siz bi sektirerek ilerleyin de burda iki yüzlülük puanı kasmayın artık, cahil cahil konuşmayın.

matthaeus passion

insan elinden çıkmış en büyük sanat eseridir. bach efendi'nin gelmiş geçmiş en zeki insan olduğunun da kanıtıdır.

einstein falan bok yesin, şu eseri yazmak için gerekicek, ölçülebilecek bir iq değeri yok.

en güzel, özel ve temiz yorumu hiç şüphesiz philippe herreweghe'dendir. yaşayan en büyük kontrtenör andreas scholl de herreweghe amcanın 1998 yılındaki matthaeus passion kaydında boy gösterir.

mali tablolar analizi

melek eker'den geçmenin imkansız olduğu ders. uludağ iibf öğrencileri için konuşuyorum tabii.

ak gandalf falan olsak belki hani.

klay thompson

dün oynanan sacremento kings maçının üçüncü çeyreğinde 37 sayı atarak tüm zamanların en iyi şütorü predrag stojakovic'e selam çakmıştır.

uludağ sözlük kızları erkek düşürüyor kampanyası

http://m.uludagsozluk.com/e/26384747/

düşürüp evlenenler kampanyaya dahil midir acep?

viyana filarmoni orkestrası

dünyanın en başarılı orkestralarından biridir. yılın ilk gününde aziz matta pasyonunu çalsalardı daha iyi olurdu, onlara da bach yakışır.

tehlikeli oyunlar vs tutunamayanlar

tehlikeli oyunlar'ın havada karada alacağı versus. tutunamayanlar kült bir eser olsa da, tehikeli oyunlar modern türk edebiyatının 1 numarasıdır.

edit akbayram: albayım albayım.

bwv 244 vs mozart requiem

aziz matta pasyonunda karar kıldım, bach'ın iq'su 250 olmalı. evet.

bwv 244 vs mozart requiem

aylardır düşünüp düşünüp karar veremediğim versus. acep bach'ın 244 numaralı kantatı olan aziz matta pasyonu mu yok mozart'ın requiem'i mi gelmiş geçmiş en iyi eser, hangisi bilemedim. bir el atın.

solculuk

(bkz: kürtçülük)

türkiyede balıketli olmak

120 kilo olmaktır.

oğuz atay vs orhan pamuk

albaya balon diyenlere ayrı bir başlık açmamız gerektiğini gösteren versus.

oğuz atay vs orhan pamuk

orhan pamuk un yapmış olduğu açıklamaların ( ermeni sorunu ve kürt halkı ) dikkate alınıp alınmamasının önemli olmadığı versus. pamuk amca 20 nobel alsa da albayın karizmasına yetişemez.

oğuz atay vs orhan pamuk

ilginç bir karşılaştırma. ayrıca albayımın, tehlikeli oyunlar ile orhan abinin nobel ödülünü gölgeleyeceği versus.

expecto editus: ayrıca orhan abinin hafiften albayı taklit ettiği söylenebilir.

orospuyla evlenmek

bile bile evleniliyorsa adama koyar.

aşk bu adı yok, suyun bile tadı yok.

2 temmuz 1993 sivas katliamı

tatsızlıktır. katliam diyerek abartılmamalıdır. kimse böyle olmasını istemezdi bence.

joachim löw

an itibarı ile galatasaray'ın yeni teknik direktörü olmuştur. hayırlı olsun.

kaynak: bild'in manşeti.

http://www.bild.de