bugün

abazandır...
milli olamamış yazarcıktır..

bahse girerim ki eline kız eli değmemiş olan trollcüğümüz sırf isminin altına yazılsın da popüler olayım diye çabalamaktadır.. bu çaba, grup içindeki bütün erkeklere vererek göz önünde olan kızdan farksızdır.. arkadaş da gündelik hayatında maymun kıçına bakıp erekte olabilecek seviyede biri olduğundan mütevellit sözlük ortamındaki trollük görevini en iyi şekilde icra etmektedir.. seviyoruz seni, hadi şimdi 2şer bira içelim de kim kime veriyormuş bir görelim..
mal turnusoludur şu an için kendisi. ben buraya jimmy'ciğimi yermek için nick altı girmiyorum. istesem onu eleştirir miyim? alasını yaparım ama işte olay apayrı.
tespit sıçmayı kendine görev edinmiş zatı muhteremdir.
rahat olun gençlik; yakında o da gidecektir buralardan.*
(bkz: 31)
bütün radiohead dinleyen kızları bana bırakan yazar.ay pardon troll.pardon pardon yazar.sağolasın.
kızlar hakkında atıp tutan yazar. eminim ki ömründe vajina görmemiştir o gözler.
(#10142712) bu bir hakaret değil ya da küfretmek için yazmıyorum dostum ama o bildiri dağıtan kızlar sen bunu yaptığın zaman o bildirileri kıvırıp kıvırıp götüne sokarlar. haberin ola, dikkat et derim ben.
abazandır. kendine sağcı bir sevgili yapsın, hem namuslu diğer kızlardan uzak dursun, hemde uluyarak sevişsinler. *
hacı gel senle rus'a gidek sen de kurtul biz de kurtulalım olma mı??
hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım. meğerse genç solcular rahatsız olmuş kendisinden. allah uzun ömür versin.
jimmi tuderski ile ayni insan oldugunu dusundugum rte taraftari, igrenc yasam formu...
hatası kendisine iletildiğinde çirkin yüzüyle karşılaşılan yazardır.
kendisini sözlük alemine tanıtmak için 4 değerli dakikamı paint'te harcamama sebep olan yazardır:
görsel
Troll warrior.
24 yıldır gururla taşıdığı galatasaraylılık unvanını süresiz askıya almıştır.

ayrıca hıncal uluç'un da...
(bkz: apaçi cemaatçi)
yarını yazar olarak göremeyeceğini düşündüğüm çaylak/yazar..
kate23 ile kapışması sonucu yazarlıktan çaylaklığa terfi etmiş dünün yazarı, bugünün çaylağı.
rahatsız galatasaraylı yazar.galatasarayın maçı olduğu günlerde ortalarda dolaşmaması gerektiğini biri anlatmalı ona.
radyasyondan koşarak kaçabilen aşmış yazar.
içeceği bitince mekandaki garsonla telepatik bağ kurabilen süper yazar.
toplu taşıma araçlarında kız kesme hususunda dereceleri bulunan rekortmen yazar.
memeleri var mı acaba? diye merak ettiğim yazar. olsaydı daha fazla ilgi çekebilirdi sözlükte.
durumunu hiç iyi görmediğimizi belirtmek amacıyla mahlas altına gönderilmi$ bir elçiyim. allah'ın selameti üzerinde olsun. dinimiz amin.