1. 1.
  ABD'de, cbs kanalında yayınlanmakta olan güzel bir dizi.

  jericho, kansas'a bağlı küçük bir kasabadır. ancak uzakta sebebini tam olarak bilemedikleri, fakat nükleer olduğunu tahmin ettikleri bir patlama meydana gelir. patlama sebebiyle dünya ile olan bağlantıları kopar. kasabada kısa bir süre sonra karışıklık ve panik başlar. * * *

  http://www.cbs.com/primet...pfront_2006/jericho.shtml
  1 ... buhara
 2. 2.
  (bkz: eriha)
  ... laz pacino
 3. 3.
  (bkz: walls of jericho)
  ... dave mustaine
 4. 4.
  israil tabanca markasıdır. 941 f modeli en bilinen modelidir, kalitesi sigsauer ve glock düzeyindedir.

  meşhur desert eagle nin rasyonel kıymeti olan israilli biraderidir. bilinenin aksine israil güvenlik birimlerinin göz bebeği bu markadır.
  ... sıpa
 5. 5.
  konusu amerika' da geçmeyen, uzun sarı saçlı bir kahramanı olan enteresan, sıradışı western çizgiroman.
  ... ruhunla sev
 6. 6.
  eylülün sonuna doğru dizimax'te yayınlanmaya başlayacak fantastik dizi.
  ... lynx lynx
 7. 7.
  alman asıllı amerikalı aktör skeet ulrich' in canlandırdığı gizemli karakterin doğduğu kasabaya dönmesiyle birlikte gelişen olayları ve nükleer tehlikeyi konu alan dizi.
  1 ... legend of the stranger
 8. 8.
  efendim,

  15 şubatta cbs tarafından premier'i yapılacak ikinci sezon, 13 ocak tarihinden itibaren dvdscr'den riplenmiş olarak internete sunuldu.

  hem de tek bölüm değil, üç bölüm birden.

  hatırlatayım: cbs, dizinin devam etmeyeceğini açıklamıştı. ancak yükselen protestolar, dilekçeler, vesaireler nedeniyle cbs başkanı dizinin hayranlarına daha fazla karşı koyamayacağını belirterek devamı müjdelemişti.

  neyse, biz izlemeye bakalım.
  ... bl
 9. 9.
  öyle lost, prison break gibi etkileyici ve heyecanlı bir anlatımı olmayan ve üstelik bahsi geçen dizilerdeki "karizmatik karakter" mevzusundan da bihaber yapımcılara sahip dizi. neredeyse her şey klişe dizide. ama konu oldukça orijinal olduğu için kurtarıyor ve de izletiyor kendisini. tabii ne zaman izletiyor? dexter, lost, prison break, heroes** gibi diziler final yaptıkları veya daha başlamadıkları için "aa dvd ye jericho diye bir dizi yazmıştım lan" hâleti ruhiyesine girdiğimiz vakit izletiyor.
  1 ... paradigma
 10. 10.
  sabredip de 12. bölüme kadar izleyebilirseniz, ondan sonrası iyiden iyiye "güzel" dizi.
  1 ... paradigma