1. 1.
  scream filminde başrol oynamış bir oyuncu. ayrıca jericho dizisinde de oynar.

  http://www.imdb.com/name/nm0000240/
  ... paradigma
 2. 2.
  johnny depp'e ikizi kadar benzeyen aktör.
  ... nightstalker
 3. 3.
  kendisi 20 ocak 1970 virginia doğumlu gerçek adı bryan ray trout olan amerikan aktördür. gençlik yıllarında çoğu kişinin bildiği scream filminde katil olması ve yakışıklılığı ile gönlünüze taht kurması muhtemeldir. şahsımız canlandırdığı psikopat ve sapkın rollerinde anthony perkins ve jack nicholson gibi başarı yakalamıştır, çok da yakışmıştır. hatta o yıllarda johnny depp ile olan benzerliği tartışılmayacak derecede göz önündedir. lakin ne olmuşsa olmuş şimdilerde, değişmiştir. alkol ve sigaranın etkisinden dolayı olduğunu düşündüğüm ama kesin bir bilgim olmadığı için bir kanıya varamayışıma neden olmuştur. gel gelelim oyunculuğuna hiçbir şey kaybetmemiş; nitekim bakışları, mimikleri ve jestleri olsun hâlâ iç gıdıklayıcıdır. ayrıca touch, as good as gets it, the newton boys, nobody's baby, last dance, takedown, armored, the craft, the girl on the roof, the magic of ordinary days ve dahasında rol almıştır. fakat touch filmini onca araştırmama rağmen ne bir fragmanını ne de filmini alem-i internette bulamadığım da kötü bir durumdur. hele o filmde top sakalın ve uzun saçın kendisine çok yakıştığı gözümüze sokulmuştur. önce georgina cates ile sonrasında amelia jackson-gray ile evlilik yapmış ve 2 çocuğa da sahip olan er aktörümüz ayrıca 10 yaşındayken de açık kalp ameliyatı geçirmiştir. neticesinde ne demiş anthony perkins ve kendileri "we all go a little mad sometimes"

  edit: iki gün öncesinde kendisiyle instagram'dan konuştum çok cana yakın, mütevazi ve nazik birisi idi. Ee nereden vardın bu sonuca derseniz; onca soruma yılmadan usanmadan çok sevecen bir şekilde cevap verdiğini söylemem gerekir...
  1 ... kimsorarbeni
 4. 4.
  Nobody's Baby filminde Gary Oldman ile beraber iyi bir performansları vardı. ismi de komiktir bu arkadaşın. Merak eden Google'dan anlamına bakabilir.
  ... battaniyesini arayan cocuk
 5. 5.
  Scream filminin Billy'si. 20 yıl sonraki hali;

  skeet ulrich
  1 ... true