bugün

entry'ler (232)

akrep burcu erkeği

kinci olmak gibi genel net bir özelliğinin yanında değişken özellikleri olan erkektir.
şimdi bu tanım kısmı gelelim anlatıcaklarıma. bundan sonrası kendimden ve tanıdığım birkaç akrep burcu erkeğinden elde edilen datalardan yazılıcak. öncelikle şu kinci olayını çözeyim hemen. evet kinciyiz! sen gelir kaşınırsan belanı bulursun, aklında dursun şimdi. bunu da kötü bişey olarak anlatmışlar 20 sayfa anlamadım anasını. sen gelicen sikicen belamızı biz mal gibi bakıcaz? oldu mk.
kızlar uzak dursun bilmem ne demişler, hemen bayanlara tip vereyim. geldin, yaklaştın, iş attın falan baktın cevap yok zorlama tatlım. ha git arkadaş olarak takılırsın ama olmadıysa zorlama kendinden uzaklaştırırsın. he yok süründürür falan yok öyle bişey. aşık olduysan adama o ne yapsın şimdi. hatta piç değiliz hiç, anlayıpta ooo süründüreyim ben bunu olayı hiç olmaz, efendi gibi davranmasını biliriz. (belki piç olanlar da vardır ben bilmem.) bi kıza takılınca da çok fena anasını, kopamayız. eğer anladıysan, herif gelmiosa git sen bi adım at hiç çekinme, gerisi ondan gelir zaten. sevgili olduktan sonra da insan gibi davran. ne kadar umursamaz takılmaya çalışsa da içinde ne fırtınalar kopar, belli etmez. kıskaçtır evet. yanlış yaparsan köpek gibi sevse de acımaz koyar tekmeyi, kendi hayatını da siker.
cinsellik olaylarına da düşkündür evet. biraz abartılı bahsedilse de devam edin böyle, insanlara akrep diyince yüzlerindeki ifade güzel.
bunların yanında biraz fazla mantıkçıdır. objektif bakma, kendi hatasını görme yeteneği hayvan gibidir. he belki inat yapar çaktırmaz. kafasında çok fena planlıdır. her şeyin zamanı, yeri vs. bellidir. sağlam hafızası vardır. uyumludur, kalabalıkken cins cins şeyler yapmaya kalkmaz ortamda ne varsa yetinmesini bilir. iyi sır tutar.

sevgilisine domal lan orospu diyen adam

(bkz: dirty talk)

stephen king kitaplarının düzgün uyarlanamaması

the mist i düşününce katılmadığım önerme. kitapta ayrı şaşırtır filmde ayrı şaşırtır.

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük bi arkadaşım var karşı cins * ulan bazen diyorum ben bundan hoşlanıyorum galiba 2-3 gün geçiyor, diyorum yok ya ne alakası var, 2-3 gün sonra sürekli kızı düşünüyorum oha aşığım olm ben buna diyorum, sonra yine başa dönüyorum. ağzıma sıçayım lan bu ne böyle kendi kafamı karıştırıyorum. kız da bi garip. bi böyle çok ilgili benle sonra hiç sallamıo falan. bi kararlı olsa belki ben de ona göre davranabilicem. ama yok illa kafamı karıştırıcak.,
neyse bi ara bunla baya konuştuk. iş atar gibiydi ya da ben öyle anladım, bilmiyorum. ortak arkadaşlar da tatildeydi dedik bişeyler yapalım. çıktık kızla gittik yemek falan dolaştık böyle normal arkadaş gibiydik. sonra dedik napsak napsak sinemaya girdik. kardeş kardeş filmimizi izlioduk. sonra bi böyle üşüdüm dedi. demez olaydı. dedim şimdi sarılsam yanlış anlar mı, sarılmamı istio acaba? kafamda bin tane soru döndü. sonunda bi bok yapamadım. o zamandan beri içim içimi yio lan sarılsa mıydım? sarılsam da nolucaktı sanki yürümez bizimki diyorum. ama sarılsa mıydım lan?

öğrenci kimliğindeki fotoğraf

odun müdür yardımcıları çektiğinden dünyanın en tatlı insanın çirkin çıkacağı fotoğraftır. poz verirsin beklersin bi dk der bi sorun var bozarsın tipini tam o an çeker. hem de söylemez kötü çıktın diye. zaten son sınıfta herkes ders çalışma telaşında yaağğ banane der. böyle pis iğrenç fotoğraflardır. benimki yamuk arkadaşlar fotoğrafta çapraz duruyorum moralinizi bozmayın.

başlıkları alt alta okumak

· dünya futbolunun en çok dalga geçilen takımı
· fenerbahçe (18)

hotmail e gelen erotik içerikli mesajlar

(bkz: jigoloyeri com) hayır böyle şeyi nerden çıkardınız? potansiyelim mi var?

lys 5

geçen seneki öğrencilerin bazılarının ya bunun nesi zor oha bizimki daha zordu gibi ağlamalarına karşılık sonuçların açıklanmasıyla geçen sene 88 kişinin full yapmasına karşılık bu sene 1 kişinin full yapmasıyla zorluğunu belli etmiş sınavdır. şahsen 4 yanlış yaptım 3 ü kişisel salaklığım diğerini 50 kere yapsam yine yanlış yapardım heralde. puanlardaki büyük fark da dikkatleri çekmiştir.

skins

komedi dizisi olarak başladığım sonradan hiç bir tat vermeyen dizi. öncelikle belirtmeliyim ki 5. sezona başlamadım. ancak ilk iki sezonun tadını alamadım diğer sezonlardan. ha belki ben gülmek eğlenmek için izliyorum ondan olabilir. ama ilk sezonda ki o samimi hava yoktu devamında. sid in salaklıkları olsun cassie olsun maxxie olsun mükemmeldi. ama sonrası olmadı olmamış...

jericho

ilk bolumlerinde biraz klişe biraz da sacma dursa da ilerleyen bolumlerle kendini izleten guzel bir dizi. 2. sezonunu henuz izlemesem de bircok yerde begenilmedigini okudum. ayrica herkes ee biz izlioduk derken neden az izleyicisi var diyerek bitirdik dediklerini merak edenler var. hemen bi komplo teorisi uretelim dizide devletin yikilmasi ve ardindan olusan kaos devlet tarafindan begenilmemis olabilir ve dizi bitirilmeye zorlanmistir. belki. *

2. sezonu izledikten sonra:

2. sezon, 1. sezon gibi felaket yasamis insanlarin yasamini anlatmak yerine yavas yavas duzelmeye baslayan isleri anlatiyor. tabi anlatirken yine karisik isler oluyor ve belli bir heycan surekli devam ediyor. kendi acimdan konusursam 2. sezon da fena degildi. tabi 1. sezondaki konudan uzaklasmis olmalari ayni havayi vermiyor ancak, dusununce adamlarin senaryosu kisitli. surekli insanlarin yemek bulma, yakit bulma konusunu islemeleri zaten baymak uzereydi. bu yuzden boyle bir 2. sezonla dizinin bitmesi uzatilip agzina sicilmasindan daha hos olmus sanki.

torrent kullanırken indirme hızının 800e vurması

70-80 kb hizlarla inerken dunyanin herhangi bir yerinden bi insan evladi bir upload yapmaya baslar 750 yle oha insan mi bu dersin. bu insan pc yi yeni acmis, uykusundan yeni kalkmis internete girmeye calisir. bakar ki biraz yavas bu aha der torrent acikmis. sizi hic dusunmeden torrenti kapatir ve siz tekrar eski hizlariniza donersiniz. kufrederek.

seçimlerde cep telefonunun yasak olması

(bkz: sinavda kemerin yasak olmasi)

şifre skandalına rağmen akp ye oy verecek ebeveyn

cocugunun oyle bir sinava girip girmediginden haberi olmayan ebeveyndir. umursamazdir.

komünist kararname

öncelikle keşke gerçekleşse diye dilediğim kararnamedir. başta bunu belirtmekte yarar var fakat birazda gerçekçi olup gerçekleşebilme ihtimalini düşünmek lazım. dış borçları siz silersinizde onlar almasını bilir. bi ton yaptırım uygularlar altyapı bilmem ne oluşturana kadar bissürü zaman geçer, daha onun bunun yardımı olmadan iletişim sağlanmıo ülkede. bu kadar kolay bişey olsa Atatürk osmanlıyı yıkıp türkiye cumhuriyetini kurduğunda osmanlının borçlarını da silerdi ödemezdi ama o borçlar ödendi. sonuçta o da devrimdi bu da gerçekleşirse devrim olucak pek bi fark yok bence.

supernatural

5.sezon finaliyle 6. sezonun başlamasına gün saydığımız ve artık yaklaşan dizidir. lost u da kafayı yercesine izledim bütün sezon batırıp sezon finalinde biraz kafa karıştırıp bekletmeyi biliyordu ibneler ama supernatural da olay böle değil bütün sezonlar bütün bölümler müthiş zevk veriyor sezon finalide zirve yapıp bitiriyor. size diceğim şu ki böle bi dizi kolay kolay gelmez o yüzden değerini bilin izleyin ulen!

anatolium bursa

bursa içinde heryerde saçma salak afişleri bulunan daha uzağa kurulsaymış denilen avm.

çocuğa gay olma ihtimalini yükselten isimler koyma

(bkz: gaycan) tehlikeli olabilcek bi isim.

mehmet ali erbil in ilaçlarını sgk nın karşılaması

t.c. vatandaşı olarak haklarından yararlanmasıdır. tamam adamı bende sevmiorum yavşak herifin teki ama onun bi yılda verdiği vergiyle kaç tane şeker hastasının tansiyon hastasının ilacı vs. karşılanır. *

tayyip erdoğan a en çok yakışacak meslek

(bkz: sucu)

2010 eurovision şarkı yarışması

yarışmanın şarkı yarışması olmadığını kabul eden yazarların manganın 2. olmasına neden bu kadar sevindiğini anlamadığım yarışma. şarkı müzik yetenek vs. yarışması değil bu nerde kazma nerde güzel nerde şirin birileri var onları çıkarıyolar. bizimde yaptığımız pek farklı bişey değil sadece avrupanın müzik beğenisine yönelik şarkı sunmak. orası düzgün şarkıların seçildiği bi yarışma olsa ne manga oraya gelirdi ne o alman kız. bi ses yarışması falan olsa manga kazması yerine cem adrian çıkar kral gibi birinci olurdu zaten.