bugün

bir adedinden 4. nesil yazar, hoş geldi.
gece gece beynimin duraklama dönemine girdiği bir dönemde bana hatırlatmalar yaparak orduma kattıgım yazar arkadaşım.
düşünebilmek gibi aykırı bir beceriye sahip olduğuna dair içimde bir his uyandıran yazar.
takip edilesi 4. nesillerden. hiciv sanatını kendi üstünde bile çok rahatça kullanması ilgi çekici ve zor bir zanaat. ilgiyle takip ediyoruz.
pek de bi iyi yürekli olduğuna an itibariyle şahit olduğum yazar. andrea pirlo olmuştur gözümde.
cm 2001-2002 özlemi çeken yazardır. kendisinde kendimi bulduğum t.şaklı yazardır aynı zamanda.
son zamanlarda doruğa ulaştığını düşündüğüm üstad yazar. çok fena yazıyor efendim çok fena.
yazar olduğunu, benim yazar olduğumu öğrendiği zaman öğrendiğim canım sınıf arkadaşım. * çok görüşemesek de gördüğüm kadarıyla ortamı doldurmuş buralarda, saygılar sevgiler *
şu anda 4. nesil çaylak.
dedikodumu yapma sözlüğe diye çemkirmek istediğim zat. *
çok sevdiğim yazar.
tesadüf eseri kendi ismimin altına ne girildiğine bakınca son entry e adını atmış yazardır kendisi.bundan sonrası için bilmukabele deyip (umarım yanlış telaffuz etmiyorumdur),sevgilerimi sunarım kendisine.karadenizli olduğunu tahmin ediyorum.
tekrar aramıza dönmüş yazardır*. ayrıca ilgimi çekmeye devam edecek yazardır. çaylaklığını deklare etmemin nedeni bu durumun yarattığı şaşkınlıktır.
#2765383 numaralı entrysi ile yürekleri fethetmiş olan kallavi yazar.
beraber penguen okuyup kahkahalar attığım bununla da kalmayıp aynı sıralarda liseyi bitirdiğim, hiperaktif kişi, bahtsız bedevi *. bayadır göremiyorum özletmiştir kendini.
onunda trabzon sporlu oldugunu tahmin ettiğim ve sözlükte cm ci olarak yanlızlığımı hissettirmeyen saygı değer kişilik...
zorlandığı takdirde isminin can-er olduğu ortaya çıkabilecek yazardır. travian oynamaması içimde ayrı bir yaradır, halbuki ne de güzel olurdu serverda bir jansoldier nickli oyuncu olsaydı.
takımın* en kötü zamanlarından birinde "sen taa eskişehirden gece gece trene atla maça gel" mottosunu 16 mart 2008 besiktas trabzonspor maci maçıyla kazanmış yazardır. o değil de onca yol geldikten sonra üzerine bir de yenilirsen, dönüş yolu bitmek bilmezdir, bu yüzdendir ki 2 gündür yolda olduğundan sözlüğe giremedğini düşündüğüm yazardır. nitekim sözlükte olsunda kendisi hakkında yazdıklarımı okumasını istemişimdir. insanın 1-2 dakikada kanını ısındıran kişidir ki, bunun sebebi sözlük müdür, üzerinde veya damarlarında taşıdığı bordo-mavi midir bilinmez*. nitekim onca başarısız cevapsız aramalar sillesinden epeyce nasibimizi almışızdır, olsundur. kendisinde istanbuldaki güzide bir zirveye gelebilecek kapasiteyi gördüm, daha çok yolumuz vardır belki sohbet edicek. hem eskişehir nedir ki, şurası*.
kendisi ve kendisi gibi birkaç dostun hatrına sözlüğü bırakıp gitmemek kararını aldıran, kutsiyetli yazar. *
bordo ile mavinin büyüsüne kapılan, hayata bordo mavi gözlerle bakan ve resim derslerinde de muhtemelen bordo ve mavi ağırlıklı çalışan takımdaş, gönüldaş, renkdaş kişi.
(bkz: jan jojem)

i can football da bu arkadaşı defansa alıp da takıma kötülük etmeyin. gayet güzel defans yapıyor fakat ileri hatta çok daha becerikli ve takım oyunundan iyi anlıyor.
i can fotballda santrafor olduğu taktirde rakip defans bloğu üzerinde terör estiren yazar.
i can football un ronaldinho'su, messi'si yazar.

(bkz: goal machine)
(bkz: iyi cocuktur ama)
sözlük için değerli bir yazardır. gerek üslubu gerek de spor konusundaki incelikli entryleri ile dikkat çekmektedir. aynen devam etmesini dilemekteyim.