bugün

Kişiye göre değişir. Genel olarak sevgiliden ayrılma babayla tartışma parasızlık çok sıkılma gevşeme sevişme filan. Daha çok sevişmek için bahane. Rahatça saçmalayabilme. Ay iyiki varlar onları seviyorum.
saatin 22:00 olması.
çocuğunuzun flütü olmaması.
http://www.youtube.com/watch?v=HSs6x4ctFEg
çakırkeyif olmak, birazcık gülüp eğlenebilmek, dertlerini biraz olsun unutabilmektir içki içmenin nedeni. hayat herkes için zor, katlanılmaz, içki sayesinde biraz mola verebilmek negzel.
çözüm bulamayıp kafayı yediğin o an kurtulmak istediğin için içersin ki çoğu zaman daha büyük bi neden olamıyo.
hayatinizi sikip birakmis bir kisi.
hayattan zevk almaya çalışmak.
içki içmenin bahaneleridir.
başlangıcı (bkz: günahın çekici olması)dır,
devamı (bkz: bağımlılık)dır.
rakı; muhabbet varsa, dertleşilecekse.
tekila; en deli olduğun zamanlarda.
vodka; özel günlerde.
bira; sebepsizce.
cin; değişiklik olsun diye.
martini; canın içmek istemediğinde.
viski; biri ısmarladığında.
bir sebep bulmak için içiyorum sözlük.
içki içmek için herhangi bir nedene ihtiyaç duymaz insan. alkol hayatın combosudur. mutluyken içersen ×10 combo yapar sana sevgi kelebeği olup uçarsın, üzüntülüyken içersen ÷10 combo yapar kahrolur ağlarsın.
Yanlış kararlar verip kendini suçlayarak yüreğine süngü çekenler. Hatalarımızı düzeltmek imkansızdır. Geçmişini baştan yazamazsın. Ah bu kadar acı ve utanç doluyken içimiz içeriz. Bu yüzden içeriz , deli gibi içeriz. içkileri boğazımızdan aşağı yuvarlarız ki silinmez hafızamız uyuşsun. Boşalmış bardağımıza sorarız : Hatalı mıyım , hatalımıyız ?
Kafasizliktir.
Mutlu hissediyorum. illa derdin var içeceksin diye bir şey yok.
başkasının kalbiden açtığı yaraları temizlemek.
bir insan (bkz: beşiktaş)lı ise başka bir neden aranmasına gerek kalmaz.
Huzuru haramda ararsan, huzur sana haram olur.. Kıpss.

Huzur, rahatlık içkide değil, islamdadır.
içmeyin.
Keyif veriyor bana. Yalnız kalınca hüzünlü hissedince de iyi gidiyor. Lakin en güzel arkadaşlar ile birlikte eğlenceli sohbet ile birlikte enfes gidiyor. Bir şarap uzat ey kadın şömine başında uzanalım ateşin vücudunda bıraktığı ışıltıyı izleyeyim.
trakyalı olmam, genetik faktörler ve alışkanlık.
tamamen keyif ve zevk almak.
Başka günler bir kafeye oturup çay içiyorum aksama kadar. Cay çay nereye kadar aq deyip oturup bira içiyorum.
içki tüketiminin bazı potansiyel sağlık yararları vardır, ancak aşırı içki tüketimi ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. işte içki içmenin başlıca bilimsel nedenleri:

Kardiyovasküler sağlık: Bazı araştırmalar, düzenli ve ılımlı içki tüketiminin kalp sağlığını olumlu yönde etkileyebileceğini göstermektedir. Kırmızı şarapta bulunan antioksidanlar, özellikle kalp hastalıklarına karşı koruyucu etkilere sahip olan resveratrol gibi bileşikler içerir.

Kolesterol düzeyleri: Düzenli ve ılımlı şarap tüketimi, LDL (kötü) kolesterolün oksidasyonunu önleyebilen yüksek yoğunluklu lipoprotein (HDL) kolesterolün artmasına yardımcı olabilir. Bu durum, kalp hastalığı riskini azaltabilir.

Kan pıhtılaşması: Bazı araştırmalar, ılımlı alkol tüketiminin kan pıhtılaşmasını önleyebileceğini ve tromboz riskini azaltabileceğini göstermektedir. Ancak, bu etkiyi sağlamak için aşırı içki tüketmek yerine, ılımlı miktarlarda alkol tüketmek önemlidir.

Sosyal etkileşim: içki, sosyal etkileşim ve bağlantı kurma fırsatları sağlayabilir. insanlar genellikle sosyal etkinliklerde veya özel kutlamalarda bir araya gelirken alkollü içecekler tüketirler. Bu tür sosyal bağlantılar, insanların ruh sağlığına olumlu bir katkıda bulunabilir.

Bununla birlikte, içki tüketiminin aşırıya kaçılması veya düzenli aşırı içki alışkanlığının olması bir dizi sağlık sorununa yol açabilir. Alkolün zararlı etkileri arasında karaciğer hastalıkları, bağımlılık, sindirim sistemi problemleri, nörolojik bozukluklar, kanser riskinin artması ve psikolojik sorunlar yer alır. Herhangi bir sağlık durumu veya tedavi sürecindeyseniz, içki tüketimi konusunda bir sağlık uzmanına danışmanız önemlidir.

ChatGPT den alıntıdır.
Kafayı boşaltmak, otu boku düşündüğüm için kafamı yorarım.
hafif kafa güzelliğini de seviyorum doğrusu.
Pırıl pırıl yapması böyle dert yok tasa yok oh! Mis.
Trakyalıya sorulmaması gereken sorudur. çünkü bizde sebeb olmaz ne içeceğimize karar verdikten sonrası geliyor.
Arada mayışmak.