bugün

entry'ler (75)

anneye alınan ilk hediye

anneye alınacak en güzel hediye çeyrek altındır, çünkü annelere her zaman çeyrek altın lazımdır. (bkz: swh)

papatya

çay formunda kahve kültürümüze acilen girmesi gereken bitki. millet gergin millet perişan!

fakir zenginden 500 sene önce cennete girer

sömürün dini sömürün dibini ekmekle sıyırın aw! din olmasa ne yapacaktınız acaba dedirten palavra öbeği.

türkiye de yaşayan insanlardan nefret etmek

insanlar bam teli gibi gergin olduğundan her türlü nefret hissi de arttı, insanlar insanların nefes sesini çekemez oldu artık.

kahvaltıda çorba içen insan

çok kral insandır, çorbanın her türlüsüne her saatte bayılırım net.

arkadaşlar sizce ayaklarım güzel mi

bir atesit olarak imana geldim teşekkürler.

allah ın ateist olması

al sana paradoks.

kiranın 10bin maaşların 11bin olduğu ülke

işte gerçek survivor! sloganının vücut bulduğu ülkedir.

kendi fotoğrafını profil fotoğrafı yapmış yazarlar

kendi gözlerimi yaptım, gözleeeer kalbin aynasıdıııırrr....

eski zamanlarda yaşama isteği

benim ünide okuduğum yıllar bile o kadar güzeldi ki bu isteği yaşayan tüm insanları anlamama yetti, üstü kaldı.

osuruğun 98 derece olması

osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoksa osuruğun derecesini dert edenin aklı nedir? çıkmış sınav sorusu.

40 yaşında bekar erkek

iki senem kalmış vay be neymişim ben baltanın sapı üzümün çöpü olamamışız.

her yazardan 5000 lira toplayıp kampa gitmek

toplama kampı.

askeri ücret

disipline edilmiş ücrettir.

sözlükte black mirror ın gündem olmaması

millet aç aççç!

asgari ücretin 11 bin 400 lira olması

cahil cühelayı algı ile avutma zammıdır, çıkan girenden daha da büyüyecek daha da acıtacaktır.

deniz kenarında bira içmek

yaz sıcağında fazla abanılmaması gereken eylem, gün batımında hafif serinlikte ömür uzatan eylemdir.

8 euro nun 200 lira olması

adamlar giriyor markete alıyor bir 6 lı bira şak vuruyor bozukları kasaya çıkıyor, vay arkadaş.

içki içme nedenleri

trakyalı olmam, genetik faktörler ve alışkanlık.

depresyon

Benim gibi mizacınız buna meyilli ise ayvayı yediniz demektir. Devamlı kıyısında dolaşır, arada bir dalıp çıkarsınız. Ayrıca bu ülkede kaçınılmaz olandır az düşünebilen insanlar için, tabii katmerli cahil veya banane yeaa dayı iseniz hayat size güzel.