bugün

Sıcak yav geberirim.
10 senedir oradaydım. Şimdi Marmara gerçi de bizimkileri tatilde gidip görüyorum. Sıcağı adamı felç eder yeni gideceklere duyurulur.
Karasal iklimin yaşanmadığı hiçbir yere yerleşmeyeceğim. Allah izin verirse 3 yıl 3 ay buradayım, yaşadığım şehirdeyim. Sonrasında hayırlı ve kolay olan, karasal iklimin yaşandığı bir şehire yerleşeceğim.

(bkz: ütopya)
bir zamanlar göc etmek istedigim sehirdi. somut adimlar da attim. is görüsmeleri gerceklestirdim fakat önerilen ücretler oldukca düsüktü. anlastigim firma ile isler yolunda gitmese b plani olmayacakti. bende rafa kaldirdim bu fikrimi.
izmir'e boydan girmek manasına gelebilir.
Pis kokulu ve içki içmeyi marifet sanan üniversiteli ergenlerin hayali. Yalnız orası da sağlam deprem üretir yaşanabiletesi düşük.
Sizde yerleşin o da yerleşsin herkes gelsin. Zaten araba parketmeye yer bulamıyoruz. Sizde gelince üst üste koyarız arabaları artık bilader.
Ne olur gelmeyin artık, kiralık ve satılık ev fiyatları uçtu...
Bornova zabitasiylan başım belaya girmişti bı keresinde, neymiş efendim şikayet varmış, seyyar tezgahta dildo, pipi kilidi, tanga, cartiyer, kırbaç vesayre sarılır mıymış. Tafsiye etmiyorum nonoşum, bagcilara yerlesin siz de ben gibi. Hofff!
bu yaştan sonra uğraşamam kulak burun boğaz doktoruyla. burnum sağlıklı çok şükür.
isterdim. ama umut iyi bir şeydir. belkide en iyi şeydir. ve iyi şeyler asla ölmez.
Peki ciğer kaç lira?
Gevrek 10 lira oldu yine de siz bilirsiniz.
sadece kıbrıs şehitleri caddesinde saatlerce yürüyüp güzeller geçidini seyretmek için bile düşünülebilecek aktivite. türkiye' de insana doğal yaşam enerjisi katan ender şehirlerden biridir izmir.
Eflakbogdanbeyiyimabiler.

He yerleşek ya. Şirince'de kalalım. Burada acil satılık pansiyon var. 14 buçuk milyon.

Arkadaşlar bu kadar paramız çıkar mı?
Belli bir yaştan sonra istanbul'u bırakırsam taşınmak isteyeceğim yer.
(bkz: izmir e yerleşmek)

12 senede bi sizin aklınıza geldi zaten.
Burda kızlar teklif ediyo. Gelin gelin.
2 seneye planladığım şey.
Günümüzde pek çok yurttaşın düşlediği eylemdir.
Ama yapmayın, ne olur. istanbul'a döndü buranın trafiği de arka sokakları da.
Her gün pompa evet yaşasın laiklik.
Sırf onun için bir gün yapmayı düşünebileceğim bir eylem.