bugün

26 kasım 2006 pazar günü izmir'de oturan yazarlar tarafından kararlaştırılan bir mekanda yapılması istenen zirvedir. katılımcıları listeye ben ekleyebilirim, fakat mekan konusunda bir bilgim yoktur.

kısacası; istanbul ve bursa'dan gelen yazarlar olarak, izmir'in dağlarında açan çiçekleri görmek adına bu güzide şehrimize misafir kabul ediyorsanız, bir maniniz yoksa oturmaya geleceğizdir.

katılımcı listesi;

cagdas
cece
derek
devedikeni
frozen hopes
insomniaC
kelmajeste
majikdaimon
montajelemani
phoibos apollon
salca
yawuz
yeselaa
turnemizin ikinci durağında gideceğimiz zirvedir. izmirli yazar arkadaşlarımıza emrivaki şeklinde bir zirve yapılmaktadır. *. kendimizi misafir ettireceğizdir.
bi aksilik çıkmazsa bursa tayfasındaki yerimi alıp dahil olacağım zirvedir..
aklıma " 26 kasımda izmir in dağında çiçek ne arıyor? " sorusunu takan zirvedir.
bizleri en ıyı sekılde agırlayacaklarına adım gıbı emın oldugum zırve olacaktır. Izmır lı yazar arkadaslarımızdan ıkı gonullu organızator beklemekteyız..
alemin görmediği tarzda bir zirvedir. zirve yapılmaya çalışırken organizatör bulunamayan ilk zirvedir. ben biraz izmiri biliyorum, alsancak, bostanlı, karşıyaka, konak filan, gezdiririm sizi olmazsa, hiç olmazsa bir iki bayana sorarız gezdirirler bizi, zaten izmirin kızları güzeldir zirvesi olur.
gidişata bakılırsa şehir dışından katılan yazarların, izmirli yazarlara göre sayısının daha fazla olacağı zirve. * *
misafirlerimiz gelsinler, hoş gelsinler dediğim zirvedir. çiçek görmek biraz zor olucak ama dağ isterseniz teleferik uygundur.*
Gerekırse sabahtan gelır organızasyon yapar aksama hazır ederız ama ızmır lı yazar arkadaslarımızı beklemekteyızdir.
hele bir program açıklansın, katılımcılar belli olsun, konuk sanatçı kim belli olsun o zaman istişare edilebilecek zirvedir. sağolsun izmir li yazar arkadaşlar davet etmiştir.*biz katılamasak ta hepinizi ankara zirvelerimize bekleriz. önce biz çağırdık, siz gelin biz iade-i ziyaret yaparız.
son derece sevindirici organizasyondur. mekan seçimi konusunda yardımcı olmak isterim. bunun için izmirli arkadaşlarla bir mekan belirleyebiliriz. misafirlerimizi iyi ağırlamak lazım. *
derekin sessiz sessiz takip ettiği zirve adayı.
izmirli yazarlarımızın daglardan kopardıgı acmamıs cicekler ile sizleri agırlayacakları ve koparılan ciceklerin güzel muhabbet ile acması beklenildigi, benimde sessizden izledigim bir zirvedir.
organizasyon açısından farklı bir zirve olacaktır, zira ev sahibi olsakta, davet edilen bizleriz, hazır havalarda çok soğumamışken, dağlarda çiçek aramak yerine deniz kenarında bir kahvaltıyla start verilirse süper olucak bir zirvedir.
ahlar vahlar çektiğim zirvedir. çok sevdiğim izmir' e 3 ayda 1 gidebildiğim ve son hakkımı izmir de sözlük zirvesi için kullandığımdan, üzülerek katılamayacağım zirvedir. katılan arkadaşlara selamlar ve iyi eğlenceler.
ben ve pink floyd un cok büyük ihtimalle bulunacagı,bence aksam olsa daha iyi olur dedigim zirvedir. kafaları cekeriz kötü mü olur?
kahvaltı uygundur, yapılmalıdır. hatta herkese tavsiye edilir, faydalı bir olaydır. öğlen yemeği yerine bornova'da bulunan aynalı'da karışık yenilebilir. o yüzden kahvaltı yeterli olacaktır.
güne erken baslamısken aksamınada bir halı saha macı * hiç fena olmaz diye düşünmüştüm
benimde geleceğim zirvedir.
aydın'lı olmama rağmen çok ta uzak olmayan izmir'e gidip zirvelere katılımcı olabilmek güzel olurdu diye düşünüyorum.
lâkin yapmış olduğum iş dolayısı ile c.tesi ve pazar günleri (maalesef)çalışıyorum.
kim bilir? belki bir gün denk geliriz. * *
kahvaltı için inciraltı tercih edilebilir evet. izmir turuna ordan başlarız artık. alsancak tarafına sonra da geçilebilir.

herkes için uygunsa inciraltı buluşma yeri olarak seçilebilir. saati de belirlemek lazım tabi.
bugün akşam istanbul ve bursa ekibinin yapacağı istişare sonucunda kaç kişi, ne şekilde ve saat kaçta gelinebileceği kararlaştırılacak ve izmir'de bizi ağırlamak için gönüllü olmuş sevgili sözlük yazarı arkadaşlarımıza iletilecektir. onlara yük olacak olmanın verdiği mahcubiyet karşısında biraz yüzümüz kızarık olsa da en kısa zamanda istanbul'a da beklediğimizi cümle sonunda belirtiriz. çok kibarızdır **.
izmir'de oturan bir yazar olarak büyük bir engel çıkmadığı takdirde benim de katılacağım zirvedir. izmir'in dağları demişken daha önce de belirtildiği gibi balçova teleferik'in en uygun yer olduğunu düşünmekteyim, daha sonra oradan inciraltı'na geçmek uygun olabilir.
kahvaltı ve inciraltı planına ne olduğunu merak ettiğim zirvedir.
evet çagdastan acıklama beklediğimiz zirvedir, kahvaltıyı inciraltından başka bir yerde yapmayız.