bugün

yeni bir yedinci nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
"bağırsakta yaşar, bağırmasakta" türünden iğrenç esprilere maruz kalabilecek yazar. ama burda tutmuyo espri. malûm dahi anlamındaki de eki.
(#7575440)

akıllı cevap veren yazar.

edit: hoşgelmiş nesildaş.
zamanında ağzının payını kürek şiddetiyle almış yazardır. Hala ne yapmaya çalıştığı anlaşılmamıştır.
nedense içimden işkembe çorbası ısmarlamak geldi kendilerine.
türkche-türkçe sözlüğü pek yakında piyasaya sürecek olan yazar.*
piçin iyimseri mi olur dedirten piçtir. piçsin olum sen iyimserlik yakışmaz sana. az kendin ol lan.
anadolu rock müziği hakkında gayet bilgili bir yazardır. konu ile alakalı entrylerini okudukça bilgisine hayran kaldım.*

muhabbeti güzel insan.**
sıkı takip ve gözlem yapan yazar. hakikaten iyimser bir pich. *
yazdıklarının benzeri olduğun da, aklındaki sorunsaldan kurtulmak için karşı tarafa sorular soran nesildaş, kendileri iyimser birine benzemektedir. *
pich sıtop yapan formula 1 arabasının şopar sürücüsüdür. 8 saniyede pichten çıktın çıktın yoksa turu bindirirler yeğen.
geçen günlerde sevgilimin * nick altına bir şeyler yazmıştım. o da benim nick altıma bir şeyler yazmıştı, bazı yazarlar ''o an'' bunu eleştirdi kimisi ise destekledi falan filan. neyse bu yazar gitmiş benim sevgilimin! nick alltına #8254661 şöyle bir şey yazmış. o an mı yazmış ? hayır olaydan sonraki günlerde yazmış, bu yazara giren çıkan bir şey mi olmuş ? hayır olmamış.

sözlüe bir şey katmaktan bahsetmiş, sözlüğü sözlük olmaktan çıkarttığını söylemiş vs vs. benim nick altıma yazmamış alındım ! küstüm! sözlüğe küsecektim ki son an da vazgeçtim.

evet neyse, gelelim konumuza. sözlük nedir ? bu arkadaşın istediği sözlük nasıl bir şeydir? bana 10 madde halinde yazabilirse bir sözlüğün nasıl olması gerektiğini ve bizim yaptığımız şeyin sözlüğü sözlükten çıkarttığını gösterebilirse kendisine şükranlarımı sunacağım ve bir daha nick altı yazmayacağım.

benim anlamadığım konu şu, neden şimdi eleştirme gereği duymuş da 3 gün önce yani olay zamanında eleştirmemiş, o başlıklar coktan tarih oldu gitti, senin onlrı okuyabilmen için yazarın nick altına bakman gerekiyordu, üstelik yazmış olduğun entry'nin içinde benim yazmış olduğum kelimelr var yani hepsini büyük bir dikkatle okumuş, aklında tutmuşsun. şimdi bir insan rahatsız olduğu bir şeyi neden takip eder?

sözlüğe ne kattınız demiş, ben bu sözlüğe bir çok şey kattım ki katmış olmasam ile sözlüklerin amacı insanların entelektüel seviyesini yükseltmek değil, insanların eğlenceli vakit çeçirmesini sağlamaktır.

ben ve sevgilim! eğlenceli vakit geçirdi isek buna sen ne karışıyorsun ? ve ayrıca sözlüğün amacına hizmet ettiğimiz halde neden sözlüğü sözlük olmaktan çıkartıyor diyorsun.

daha da önemlisi beni bile eleştirirken neden benim nick altım yerine o yazarın nick altını kullanıyorsun, bunun sebebi benim erkek olmam , onun ise kız olmasımı? hani vardır ya kızlarla girilen bir tartışma o kızla tanışılmasını daha kolaylaştırır , acaba sebep bu mu ?

bilmem ben anlamadım bu yaptığının sebebini. belki bu sefer bana da anlatırsın ?
(#8254661) ile kesinlikle haklı olan yazardır. bu serzenişi ilk kez dile getiren yazar değildir ayrıca.

(#8219540)
(#8219147)
şahsına yapılan saldırıları savuşturmak için kimseye ihtiyaç duymayan, kendisi yeten yazar.
(bkz: ironik nickler)
kırmızı tuborg'u o ısmarlayacaksa seri eksi vermeye başlayabileceğim yazar.
sözlük kavramını pek anlayamamış yazar.
ona dedim ki bana sözlüğün amacını söyle, cocuklar gibi söyleyecek değilim diyor.
benim söylemeye çalıştığım olayı yine büyük bir ustalıkla çarpıtıyor , bir de bana yeni yetme demesi yok mu ... askfakfskaş

beni sokak jargonu ile konuşmakla itham ediyor, bana cevap verdiğini düşünüp sadece laf kalabalığı yapıyor. birincisi o gün tepki gösteren kişiler zaten benim arkadaşlarım, ve o yazılan şeyler tepki maksatlı değildi. yani zaten bana söylediler, msn den geyik yapıyorduk falan filan.

en çok ne dokandı biliyor musun ? yeni yetme lafı. aslivefotokopisi ile daha önce tanışıyormuş o yüzden onu eleştirmiş beni değil. sözlüğün amacını öğreteyim ona, bir konu hakkında fikrin varsa yazarsın. sözlük kabaca budur anladın mı ? şimdi sen beni tanıyor yahut tanımıyor olabilirsin, eğer hoşunagitmeyen bir şey var ise benim nick altıma gelir beni eleştirirsin.

sözlüklerden bi haber olduğun buradan belli oluyor. yoksa tanımadıüım insana ne laf edecem yeaaa demek . işte sözlüğe aykırı olan, sözlüğü sözlük olmaktan çıkartan durum bu...

bana kalkmışsın internette bir çok platform var neden sevgiline buradan yavşıyorsun diyorsun . sana tek bir şey söylemek istiyorum ''sanane''.. evet yani sanane seni ne ilgilendirir bu durum ? madem tanımadığın insanı eleştirmek sana göre değil, o kişinin nick altına benimle alakalı niye mesaj yolladın ? sadece onu değil beni de eleştirdin ?

bu sözlük için neler yaptığımı , nasıl emek verdiğimi herkes bilir, daha dünkü çocuğun çıkıpta ''yeni yetme'' demesini... insanlara yeni yetme demeden önce kimdir nedir bi araştırsan iyi olacak. yoksa böyle mahçup duruma düşersin.

son olarak da; sözlüğü ne için kullandığını gösterme maksatlı kendi nick altına yazmış olduğun entryler;#7921954 #8283120... hocam senden bizene? nasıl biri olduğun bizi ne ilgilendiriyor? neden kendini açıklama gereği duyup boş boş yazıyorsun. git biraz entelektüel şeyler yaz da ufkumuz genişlesin. ok kib öptüm.
nefer titi nin biricik iyimser pich'i dir. sitemlerini alıp sarılıp sarmalayıp yumuşatıp özür olarak geri veriyorum ona. candır can.
ah ah ne dediğini bilmeyen dün söylediği şeyi unutan bugün tam tersini yapan yazar. benim boyumda çocuğu varmış. piüvvv..

bana cevap vermiş bunu demiş..;
--spoiler--
son olarak, kendi nickaltımdaki bahsettiğin yazılar seni ilgilendirmez. çünkü sana rahatsızlık veren bir yönü yok
--spoiler--
ondan önce de bunu demişti;
--spoiler--
bize ne kardeşim sizin aşkınızdan, gönlünüzden, hayalinizden, rüyanızdan, kardeleninizden, güneşinizden, dünyanızdan. netlog com değil burası!
--spoiler--
ben ona ''ama sen de bizi ilgilendirmeyen şeyleri nick altına yazmışsın'' dediğimde de bana bunu dedi;
--spoiler--
son olarak, kendi nickaltımdaki bahsettiğin yazılar seni ilgilendirmez. çünkü sana rahatsızlık veren bir yönü yok ama yine de açıklayayım. gösterdiğin ilk yazı, bir önceki mesaja cevap niteliğinde zaten çok açık görüldüğü üzere. diğerleriyse yine kendimi ifade etmek için değil, o anda özelden yazıştığımız birkaç arkadaşla alakalı sadece bizi ilgilendiren şeylerdi. inanmazsan, ki inanmayacaksın, nicklerini vereyim kendileri de aydınlatsınlar seni.
--spoiler--
--spoiler--
kontör harcama korkusu yüzünden olduğunu düşündüğüm şekilde sözlüğü sevgilisi mi kocası mı her neyiyse başka bir kişi ile mesajlaşma panosu haline getiren
--spoiler--
kardeşim senin nick altın özel mesaj fasalitesi ise ve sen ''ama ben bir yazara bir şey demek için yazdım'' diye kendini savunuyorsan, beni yahut bir başkasını nasıl eleştirebilirsin ? ve senin dediğin gibi sadece sizi ilgilendiren şeyler bizi ne ilgilendirir?
--spoiler--
milletin sözlükçülük anlayışını sorgulayabilme hakkını kendisine kimin verdiğini çok merak ettiğim cüretkar.
--spoiler--
böyle bir şey yazmış.. yahu sen demedin mi sözlüğü sözlük olmaktan çıkardınız diye? ben senin kafanda nasıl bir sözlük var peki anlat dediğimde bu seni sorgulama mı oluyor yoksa ''madem sözlüğü sözlük olmaktan çıkarttık söylede ögrenelim neymiş'' demek değil mi ? hem sözlük bilirim ben, sizden önce böyle değildi diyeceksin. hem de nasıldı ya diye sorulunca ne soruyorsun bu hakkı sana kim veriyor diyeceksin..

bir nicki kaç kişi kullanıyorsunuz ? dün yazdığın şeyin tam tersini bugün savunmak ve bana o yönden bir eleştiri sunmak sanıyorum ağır derecede unutkansın. boyum kadar çocuğun olduğuna göre öylesin galiba..

yani ya kafanı topla birbirini destekler şekilde entry gir ve cevap ver, yahut cevap verme. zira kendinle çelişip komik duruma düşüyorsun..

bir de bir çok kişinin yaptığı komikliği yapmışsın. şalfaşkfla imlaaa bilmiyorrr uvvvv ezdin beni, gerçekten bittim yok oldum karşında. nasıl cevap vereceğim buna. bak bir şey daha diyeyim. bu cidddir. ben ilkokul mezunuyum. cahilim yani. vur hadi buradan. zira tartışmada altta kaldın, belki bu şekilde üste çıkarsın.

+sen haksızsın ama..
-aaa sen ilkokul mezunusun sus bakayım cahil.
sdişlgsigd
(bkz: optimist)
nicki gibi, entryleri ile de dikkat çeken bir yazar.
silik olmuştur.
nedendir anlamış değilim, hayırlısı.
lafı 12 den gediğine koyan, hedefi ezip büzmeden okkalı bir şekilde gören, demokrat duruşun hakkını veren, hidayete ermesi için dua ettiğim kallavi yazar.
(bkz: trabzonspor/#9175109)

eğer bu dediklerinde ciddiyse, ligi bitireceğimiz yer konusunda kendisiyle en büyüğünden bir iddiaya girmek istiyorum. bir mesaj uzağındayım genç.
biraz geç de olsa doğum gününü ve yeni yaşını kutladığım can. yeni yaşın yeni yaşamında güzellikler getirsin. **
güncel Önemli Başlıklar