bugün

gün gelecek ve sahip olduğu altın bileziği farkedecek olan erkektir.
sevişmesini bilen erkektir.
henüz türkiye semalarında görülmemiş erkektir.
sevişirken acemileşen, yolunu, okşayışlarını, öpüşlerini güdüleriyle bulan, yaşadığını unutan unutturan, eriyip giden, bilincini kaybeden erkektir.
iyi sevişen erkek sokakta adamın tipine bakılarak anlaşılmaz. bugune kadar hiç bir erkekle sevişmedim. nasıl sevişiyim lan kendim erkeğim. ama kişisel görüşüm bir erkeğin iyi sevişebilmesi için bir kaç kriter vardır.

-acele etmemeli adam erken yada geç boşalabilir ancak sevişme periyodunda acele etmemeli
-nezaket kurallarını iyi bilmeli
-olayı boşaldım rahatladım boyutunu nokta olarak kabul etmemeli nezaketten şefkate geçişi de yabana atmamalıdır.
(bkz: insan gibi değil hayvan gibi)
(bkz: insan gibi değil hayvan gibi sevişmeni istiyorum)
ayrıca (bkz: çık dışarı çık kendin ol biraz taklitçi olma).
(bkz: #16092106)
bir ibadetmişçesine..
Buyrun ne lazımdı?
güzel yemek yapar.
yıllar geçsede, asla terk edilmeyecek erkektir. emin olabilirsiniz. tecrübe konuşuyor.
Candır, herşeydir, hayattır, sudur, topraktır, kardelendir o.
iyi sevişen erkek partnerine değer veren erkektir. ancak, iyi sevişen ve sabah kalktığında seviştiği kadına kahvaltı hazırlayan erkekten 100 adım geridedir.
üstüme tanımam. belini kırarım.
(bkz: bana mı seslendiniz gençler)
(bkz: neye göre kime göre)
partnerinin istek ve arzularını yerine getirebilen erkektir. sevişme esnasında kendi mutluluk hormonunun peşine düşmeden partnerini mutlu etmeyi amaçlayan ve onun mutluluğuyla kendisinin de çok mutlu olacağını bilen bencil olmayan erkektir.
tecrübeli erkektir.
Şahsımdır. Iyi sevişmek suç değil.
Boğa burcudur.

itirazı olan etmesin.

edit: lan benim dememle bir şey olmuyorsunuz sakin olsanıza hahahaha.
He is upper side of nigeria average.
boğa burcu erkeğiymiş diyorlar... bende diyorum ki neden bu kadar kızlar memnun oluyor seviştikten sonra hmmm şimdi anlaşıldı...
aslan burcudur.

itirazi olan sevmesin.
(bkz: tutmayın küçük playboyu)

bu konuda iddialı değilim, el elden üstünse sik te sikten üstündür.

atalarımız ayıp olmasın diye söyleyememiş, ben söyledim işte hadi şimdi kaybolun.
Orgazm olduktan sonra sizi derşn düşüncelere sevk edecek olan erkektir.
Kim bilir kaç bedene dokundu da öğrendi böyle sevişmeyi, kim bilir kaç kukuya oral seks yaptı, kim bilir kaç kadınla çıkgın pozisyonlar deneyip yerçekimine meydan okudu.
Evlenilmez bunla. Ayrılın gitsin.
güncel Önemli Başlıklar