entry'ler (62)

aslan burcu kadını

bunlar da terazi erkeğine iyi gidiyor. iyi bir sevişken, romantik, sevilesi ama sıkıldığı, yorulduğu, sevmediği zamanlarda erkeğinin götünden kan alan tiplerdir. acıyı bile size sevdirebilirler. köpek gibi aşık olma manyağıysanız, buyrunuz deneyiniz. bi de bunları etkilemek öyle kolay değil. önce başlarını döndüreceksin, ilgi göstermiyeceksin. ağına takıldığı zaman amına koyan sen olucaksın. yani böyle bir şey de var, ya o seni, ya sen onu sıkeceksın.

yay burcu kadını

yüksek tecrübelerime dayanarak öncelikle uyarmak isterim. dengesizdir, eğer ki ne istediğinizi bilmeyen biriyseniz ve ilişkinin tüm yükünü omuzlanamayacaksanız hiç bulaşmayın. sağlığınıza zararlıdır. neyse msna koyduklarım. bu kadar uyarı yeter, benden çıktı artık. götünüz yiyorsa deniyin.
ama allah var neşeli ve sürekli gülen bayanlardır. hem sevgiliniz hem en yakın arkadaşınız olabilirler. unutkandırlar, aşırı rahattırlar. bu sizi deli edebilir.yani iyidir bunlar ama ayrılırken kesin küfür edeceğiniz bir tiptir. neyse. benim notum olumsuz.

tek sorunumuz okuryazarlık amk

reserveparliament adlı blogta okuduğum hayran kaldığım bir arkadaşımın yazdığı bir şey.
http://reserveparliament....umuz-okuryazarlk-amk.html

anal sekse yanaşmayan kıza tutucu demek

bok yoluna girmeye niyetli bir yazar olabilir, bir insan da olabilir. hak yolu boşa mı var kardeşim. oraya giriverelim...

sevgilisi ile görüşmeye 20 tl ile giden insan

cüzdanım evde kalmış aşkım demek zorunda kalabilecek erkektir.

öğrenci evlerinde en çok rastlanan olaylar

peçetedir ve nerede olduğu da bilinmez. bir tuvalettedir, bir salonda, bir ayakkabı rafında...

türk erkeklerinin tipsiz olması

uzun boyları, çekici kasları, yeşil gözleri ve kültürleriyle çekici de olabilen erkeklerin yanlış genellemesidir.

türk kızı

yarısı itici olan kız türü. fiziği en güzel kızlar brezilyalıdır bu arada.

cezalı çaylak

argo içeren entry girdiğim için içinde bulunduğum durum. suçumun farkındayım da, keşke süresini bileydim.

aşık olunan kadından gelen seni özledim mesajı

aylardır mesaj atmıyorsa seni salak yerine koyduğunun belirtisidir.

bankada sıra beklerken akıldan geçenler

bende yavaş yavaş, yavşak yavşak hareket edicem amk.

hobby jöle reklamındaki apaçiler

hobby jöle'nin biz bu kitleye hitap ediyoruz deme şeklidir.

sikerler oğlum hepimizi sikerler

(bkz: sikerler oğlum hepimizi sikerler) olması gerekir.

ezan okunurken uzanmak

hem de iftar vaktinde. ohh. mis gibidir.

hiç brezilyalı bir kızla birlikte olmamış zavallı

son derece esmer ve yine son derece güzel ve akıllı olan brezilyalı bir cillop kızla birlikte olamamış tırcı zavallı tiptir. kalçaları da bir o kadar güzeldir bu birezilyalı bir kızın.

oruç tutmadığı halde ramazan çadırına giden insan

allaha fake atan adamdır. oruç tutmuyorduk ama açtır, çaktırmamak için türlü çabalara girer. tutuyormuş gibi ilk suyu içer falan.

nejat işler ah vs duman ah

rekabet göremiyorum. kaan sesiyle kendini ispatlamış birisi, nejat işler de sağlam cover yapmış. ama benim oyum duman'a gidiyor.

altyazılı film izleyenlerin gizli eşcinsel olması

yeşil sokak holiganları'nı türkçe dublajla bir izlesin o denekler aynı şeyleri hissederlerse, johnny sins'le bizzat görüştürücem. eğer bayansa yapıcak bir şey yok, kel ilacı olsa başına sürer yani.

gece uyumadan önce girilen başlık

çorbada tuzumuz olsun diye entry girilen başlıkt.

siyah oje süren kızın asıl amacı

depresyonda olabilir. tırnaklarının kirini saklamaya çalışmıyordur bence.