bugün

Ama unuttukları bir şey var iyi araba alsam arabayla ilgilenirim kadınla ilgilenmem.
kadınların maddiyata değer verdiğinin apaçık delilidir.
Ucuz kadin işidir.
Paranın kokusunu alan kadın hareketi.
Narkotik köpeği kadar kıymeti yoktur gözümde.
Seks yapmak için araba almak gerekiyor. Ülkeye bak tam afrika amk.
(bkz: eksini verdim canım kardeşim)
inşallah fake olan olaydır. 2015 honda civic sayesinde karı-kız düşürmek.
Rezillik amk. Hahaha.
Valla unoyla gidip gelip fazla mesafe alamadığım hatunu sıfır albea ile koparmıştım büsbütün üfürme hikaye diyemiyorum o yüzden maalesef..
eskiden bilenler bilir tüplü fiat tempra ile gezerdim. yüzüme bakmazlardı.

şimdilerde dacia logan mcv'ye geçtim.

bunu gören kızlar akıyor maşallah.
e5'te yanaşan çingeneyi "kadınlar benimle ilgileniyor" zanneden erkeğimsileri göstermiştir.
o değilde dacia ne üzülmüştür lan. işte bu dramdır.

boşver bundan 20 sene önce sen de kraldın be oğlum diyip rakı lpg ısmarlayasım geldi.
başımdan geçen bir anıyı anlatıyım. elim kırık araba 90 model dökülüyor üstümüzde şık değil sanayiden çıktık restorana yemek yemeye gittik. arabadan bir indim bakanlar kesin bu kekolar serseriler kim demiştir garsonlar bile ilgilenmedi.

aynı restorana lüks arabayla gittik şık giyinmişiz yine elim kırık alçılı. arabadan bir indim hemen garsonlar efendim hoşgeldiniz şöyle buyurun. etraftaki kızlar süzüyor.

yani fakire nerden buldun zengine hayırlı olsun derler misali. mesela birinde de kafeye gittim kahvaltı yapmaya bir ben varım müşteri olarak giyim janti , masaya koydum iki telefonu felan garson kızlar pervane oluyor biri gelip biri gidiyor.

özeti para varsa yancıkta bal tutan parmağını yalar. birde abinin biri demişti karım önceden aşkım canım ne istersin ne yapıyım derdi şimdi hizmetçin yok diyor tabi önceden tomarla para kazanırken iyiydi şimdi.az kazanınca böyle oldu demişti.
insta ver bende atıcam, olmaz öyle seni kızlara yedirmem yiğidim.

Kızlar korkun benden, savaşmadan vermem size dalyan erkeğimi.
şüphesiz ki karı milleti parayı ve gücü sever.
kadınların cana değil mala düşkün olduğunu gösterir. (bkz: bana ferrari alsana berkcan)

https://www.youtube.com/watch?v=_CbScvy7mpQ tavsiye ederim çocukluk şarkılarımdan.